bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
2
topic
[Gamemaster] ToniC
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 08:57

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artis

Iepriekšējie nickname: n/a

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Amnel Helvin - Vairs netiek izmantots, David Clara - Arī netiek izmantots, Juan Hernandez, nelegālā - Ontario Varrio Sur

Pieredze kā Gamemaster: Pirms gada/diviem mēnešniekos, tagad atsvaidzināju savas zināšanas Pow*rL*ght'ā.

Pieredze Roleplay jomā: Sāku roleplay pirms aptuveni 4 gadiem, kur pirmos divus pavadīju spēlējot SAMP RP, kur jau no sākuma sapratu, ka tur ir vairāk čīteru nekā Rp'eru. Tagad, pēdējie divi gadi, spēlēju MTA RP, kur pārsvarā spēlēju PH, bet RP līmenis arī tur nav diezko augsts, tamdēļ spēlēju šeit.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nav

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Neesmu sodīts.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…nic/?post=3937">https://mta.kick.lv/forums/topi…nic/?post=3937

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Daudz aktīvu spēlētāju, bet nav pietiekami daudz aktīvu GM'u, jo bieži vien reports, kuru var paņemt GM, stāv uz ilgu laiku. Kā arī patīk augstais RP līmenis, cilvēki saprot ko darīt RP serveros, nevis tikai grindot naudu, bet atveidot RP.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Apsolos būt aktīvs spēlētājs, neraisot liekas problēmas un konfliktus ar citām personām. Kā arī šobrīd ar nevienu nav konfliktu, esmu diezgan pozitīvs cilvēks, protams, ja kāds netēlo no sevīm muļķi u.t.t. Bet esmu komunikabls, tamdēļ visu varu izrunāt, ''izlabot'' savas pretenzijas un dzīvot laimīgi tālāk. Esmu diezgan jauns, tāpēc ātri varu pierast pie izmaiņām. Patīk, īstenībā iepriekš atrodoties Gamemaster amatā to konstatēju, izpalīdzēt cilvēkiem. Apmācīt spēlētājus arī man ir tīrais nieks. No sākuma atrast ar tiem kopīgu valodu un pēctam viss arī ritēs tālāk.  Ar manīm atrodoties amatā nav bijuši konflikti un domstarpības, parasti piekāpjos, lai neveidotos liekas problēmas. Minēju, ka esmu komunikabls un domāju, ka šī ir viena no labākajām īpašībām atrodoties amatā, jo ar cilvēkiem vajag atrast kopīgu valodu, atļaut tiem izteikties un justies brīvi, nevis iespringt, piemēram, kādas RP situācijās, kurās zaudē/nesaprot notiekošo. Mēģinu cilvēkus uzrunāt ''viegli'', pieejot pie tiem profesionāli un tajā pašā laikā arī regulāri.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā 

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju* Jā.

maarinns
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 14h 50m 21s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 16:46
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 10:04
1
post

PAR, domāju ka tiksi ar visu galā

Artis18
Lietotājs
Artis18
24 atbildes forumā
Online: 2d 20h 18m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 19:42
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 11:36
1
post

Kads niks tev bija piemeram powerlighta?

m.A.A.d
Lietotājs
27 atbildes forumā
Online: 1d 20h 31m
Redzēts 2019. gada 11. maijā, 23:09
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 16:21
1
post

Anti.

tas kas notika šodien čatā, ir nepieņemami priekš šāda amata. Būtu labāk klusējis. IC neesi pārredzams!

GLX
Lietotājs
61 atbildes forumā
Online: 2d 20h 48m
Redzēts 2019. gada 07. jūnijā, 23:50
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 17:29
0
post

Indivīdam dot atkal iespēju rakstīt cī-vī, kaut pats nemāk līdz galam Roleplay prasmes? Labs joks.

Antirekomendācija no manas puses, sākumā iepazīsties pats ar terminiem - līdz galam, un tad raksti. Iemesli jau ir dažādi , piemērs , visi gm pieteikumos raksta - kad reporti stāv, vai serveris pats labākais - tas ir saprotami. Nekad dižs nav pateikts un ierakstīts. -Tur kur minēji par tām komunikablām attiecībām un piekāpšanos, nav patiesi - nesen pats redzēju ,ka dirsies ar personām , un velc uz konfliktu(chatbox, iespējams šodiena).

Tad kad iemācīsies nosauktās lietas no mana saraksta, tad iespējams mainīsies domas par tevi, pagaidām nav normāli - logopēdam darboties ar tevi.

Pēdējo reizi rediģēja GLX, 2019. gada 15. aprīlī, 17:32.
BANNED
Lietotājs
17 atbildes forumā
Online: 10h 30m 33s
Redzēts 2019. gada 10. augustā, 00:33
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 17:38
0
post

Palikšu neitrāls, dažādu iemeslu dēļ - nevaru izlemt.

Attēlu rezultāti vaicājumam “CERTIFIED GANJA”

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 2. maijā, 21:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 17:40
0
post

ANTI.

Piekrītu pilnīgi visam ko sarakstījis @GLX

Esmu saskāries serverī vairākās rp situācījas ,kur viņš izdomā neerpot ,protams,man nav nekāds naids uz tevi,bet pamācies erpot un paspēlē iekš kick!

VEIKSMI!

 

 

 

 

𝙀𝙨𝙠𝙖
VIP
Bijušais administrators
security ♛
00:00 ●━━━━━━──── 4:20
104 atbildes forumā
Online: 56d 2h 38m
Redzēts 24. aprīlī, 01:20
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 18:44
0
post

Pieņēmu tevi par lszd frakcijas vadītāju , pēc vienas dienas pazudi.
Varbūt tāpēc ka tauta aizbēga?, jeb ir cits iemsls. (nav svarīgi)  Baidos ka tas pats var sanākt ar spēles uzrauga amatu.

[ ! ] Gribu arī, no tevis dzirdēt atbildi , kāds ucp tev bija power super puper ultra mega light serverī
      (jo ir pazīstams administrātors kurš ar tevīm bija kopā vienā komandā)

Parunāšu ar komandas biedriem ko tie domā , būs vel nedaudz japagaida gala rezultāta atbilde.
 

Fushion Lv
Lietotājs
221 atbildes forumā
Online: 15d 6h 16m
Redzēts 2019. gada 16. septembrī, 17:42
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 18:57
1
post

@Eska jā gribetu dzirdēt to pašu piekritu tev kads tev UCP PowerLight?Jo es tur dahuja Adminus pazistu utt,taka ja bus melosana pieteikums Anulets :D 

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 2. maijā, 21:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 18:59
0
post

@Scoup tavu viedokli neviens neprasīja un tu neesi šeit nekas,lai anulētu pieteikumu...

 

 

 

 

Fushion Lv
Lietotājs
221 atbildes forumā
Online: 15d 6h 16m
Redzēts 2019. gada 16. septembrī, 17:42
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 19:03
1
post

@Lauriszz es tikai tā :D :D 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 19:26
0
post

Es chatboxā jau rakstiju - bLank powerlightā biju.

 

ChipyLV
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 1d 16h 36m
Redzēts 2020. gada 21. septembrī, 23:39
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 22:48
0
post

Es par cik biju ar tevi vienā komandā Super un duper puper Lightā,cik vēroju,nebiji diez ko aktīvs,manuprāt tevī nebija šis te nepieciešamais gars,kā citiem,kuri pat cīnijām par katru /report+arī kā jau citi augstāk saka,ka neesi īsti paredzams,novēlu tev veiksmi,lai vai nu kā būtu...

No manis diemžēl ANTI.

Unnamed
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 3h 9m 45s
Redzēts 2019. gada 17. aprīlī, 10:38
Pievienots, 2019. gada 16. aprīlī, 12:08
0
post

Ir daudz mīnusu tev, taču par cik nēesmu heiteris un nevienam ļaunu nevēlu likšu neitrāls, varbūt pierādīsi sevi un katram vajag dot iespēju

hans
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 3d 3h 32m
Redzēts 2022. gada 24. februārī, 01:45
Pievienots, 2019. gada 16. aprīlī, 19:30
0
post

Par, personai ir augsts rp līmenis, spēs apmācīt spēlētājus.

Kā arī Scoup, tev neviens vārdu nedeva, turi savu nonrpisko muti ciet. ;)

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 25. aprīlī, 10:43
0
post



Sveicināts Tonic!

Vēlos paziņot ka apspriežoties ar kolektīvu, sapratām, ka nepieņemsim tevi, jo tavs pieteikums mūs neuzrunāja, un severī no tavas puses nav redzēta aktivitāte.

Ar cieņu MTA Administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0