bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
7
2
topic
[GameMaster] Rasty
Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 17:32

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Kristiāns

Iepriekšējie nickname: Džokeris.

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: LSPD (Matthew Rodrigez) Buchareśtes Ciganskaya (Adiel Razvan)

Pieredze kā Gamemaster: Pieredzē kā GameMaster, nav pietiekoši liela bet ir! Vēl divos latviešu serveros, kuros jau biju kopš pašiem sākumiem, bet tad serveri ar laiku tika aizvērti.

Pieredze Roleplay jomā: Roleplay spēlēju diezgan sen, kopš SAMP.LV laikiem, kur ar draugiem savos 10 gados vispār nezinājam kas ir RP, un izpaužas visi RolePlay termiņi, paspēlējot SAMP.LV RolePlay 2 sezonas sapratu ka īsti jau man ir apnicis spēlēt to serveri, pamēģināju citus vēl kā MPSA.LV, bet tas jau pirmajā dienā apnika. Tāpēc meklēju vēl kaut ko tādu kas ir saistīts ar RolePlay, un tad youtube un no saviem draugiem dzirdēju/redzēju ka ir arī tāds kā MTA. Tāpēc gribējās ļoti nolādēt, nu kuram 12 gados kaut ko negribas pamēģināt? Paspēlēju citus komūnus, nesaukšu īsti kurus, bet tagad ir tikai viens no viņiem kurš ir vēl pie samaņas, tāpēc dzirdēju par serveri kā kick.lv un 2018 gadā nācu spēlēt un mēgināt iedzīvoties šajā serverī vai arī iztēloties ka vismaz esmu kāda daļa no servera. Tā laiku, pa laikam paspēlējot sapratu ka vispār šādiem tipa serveriem arī pastāv fourum, piereģistrējos šajā komūna fourum 2019.gadā un tad jau sāku ar laiku normāli erpot kā pienākas un samācijos termiņus, pagāšajā sezonā mēģināju kandidēt uz GM Statusu bet neveigsmīgi. Tātad mana RolePlay pieredze sākas 10-11 kadu vecumā, un nav apnikusi, tāpēc turpinu to apgūt ar vien labāk šajā serveri!

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): SPIED TE, LAI IZLASĪTU MANU SASVEICINĀŠANOS!

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Personīgi mani piesaista kļūt par servera uzraugu komūna izveide, un tās cilvēki kas šajā komūna ķer prieku, bet daži tikai troļļo, ir kāda cilvēku daļiņa kuri ir tikko iesākuši savas gaitas RP jomā, šajā sezonā esmu ar tādiem saskrējies, nu jau vairāk par 5. RP situācijā, kurā persona vispār neerpo, un /b čatā raksta ka nesapot kas ir RP. Un dažkārt man pašam personīgi paliek žēl, tāpēc kā cilvēks kurš nemāk RP, tiek sodīts par termiņa pārkāpšanu RP Avoid, tad labāk es gribu personu apmācīt, nevis lai liek par RP Avoid, tādu kurš nezin kas ir RP, un pats raksta ka nemākot RP termiņus. Ir arī tādi brīži kad nav neviena GM vai AD pārstāvja, un ir cilvēkiem kam tieši tajā laikā noderētu šo pārstāvju palīdzība, ir arī tādi brži.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Tātad, pieredze mani RolePlayā ir. ļoti strauji māciju savu RP līmeni serveros kuri tik pat ātri pazuda kā parādījās. Saucamajos mēnešniekos, bet ar citu cilvēku palīdzibu ātri iemācijos GMa un AD komandas, kuras jo projām ir palikušas prātā. Es sevi novērtētu, noraksturotu kā ļoti runātīgu, jauku cilvēku. Vienmēr sniedzos uz savu mērķi un iesākto vienmēr gribu pabeigt, kā arī nekad neatlieku nevienu iesāktu darbu. Mēnešnieku serveros esmu iemācījies kā ir patiesībā būt GMam un kā vajag runāt ar cilvēkiem, ļoti labi to māku, kā jau minēju esmu runātīgs cilvēks. Gribu būt piemērs citiem cilvēkiem, kas nesaprot kaut ko tādu kā RP, gribu izlīdzēt viņiem, lai nostabilizētu zināšanas, to es varu apsolīt. ((Iesāktais nekad nav nepabeigts)). Pat ja serverī ir kāds cilvēks, kas man nepatīk vai es viņam, tomēr, es viņam palīdzēšu. Fourumā uzsturos arī diezgan bieži, un ar nevienu cilvēku no servera, vai fouruma nav sliktu attiecību, ceru ka tādas nebūs, pat ja būs, vienmēr es mēģinu tādas ātri atrisināt, nepatīk kad man pašam personīgi ir ienaidnieki. ((Labota motivācijas vēstule))

Ar cieņu Rasty.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams!

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2020. gada 18. septembrī, 21:07.

 

 

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 17:35
0
post

kas tā par motivacijas vestuli? pret.

 

Lieks posts, Par/Pret ir jāpamato, sodīts || Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 19. septembrī, 11:14.

 

te nekā nav

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts Vakar, 02:22
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 17:41
0
post

Piedod , bet šoreiz Pret , izlasīju tavu pieteikumu , tas mani nepiesaistīja , kā arī tā nav motivācijas vēstule , bet novēlēšu tev veiksmi.

 

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 17:42
0
post

Kā jau minu vairākos topikos , motivācijas vēstulē japastāsta par savu pieredzi , utml. , tā lai tevi pieņemtu , es diemžēl būšu pret , jo ļoti vēlies visus kommandēt, viss jau ir labs bet biški vēl paerpo.

 

xGodSonZ
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 3d 23h 50m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 13:20
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 17:43
1
post

Es došu PAR, es esmu saskāries ar šo personu IC, tīri sakarīgs čalis. Par motivācijas vēstuli, tu tur dzīves stāstu uzrakstīji ne motivācijas vēstuli :D

Animated GIF

~~~~~~ Fenix Jamz - Dzīvs - "Bezdarbnieks" ~~~~~~

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 17:45
0
post

Vispār gm pietiek tas ir manas domas.

Nu bet pagaidam pasedi vel serverī pierādi sevi un nakošreiz noteikti izdosies. Es pret.

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 17:45
1
post

Pagajusaja sezona nemi no lsgd naudu un dariji sudu, patika tikai nauda nevis lomuspele pret

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 17:47
0
post

pret ,motivācijas vēstule mani nepiesaistīja, gmi jau ir pārāk daudz.

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 17:49
1
post

ja par ja jau mekle gmus vel

 

Lieks posts, Par/Pret ir jāpamato, sodīts || Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 19. septembrī, 11:15.

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 17:59
0
post

Lol ne xd. Sāksim ar profila fontu un forso motivācijas vēstuli. Kristian16 jūs noteikti zināt manu atbildi.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 18:03
0
post

Jauna sezona, nav vairāk tavs /history. Rpot nemāki, gm pietiekami, pieteikums kaka, ANTI.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 18:07
0
post

Zinu ka erpot māki, nezinu vai spēsi kādam iemācīt , kā arī motivācijas vēstule sapisa visu pieteikumu..

Diemžēl šoreiz būs pret no manis, bet parādies vairāk, un pēc kāda laika uzbliez vēlvienu pieteikumu, ganjau saies :)

Veiksmi .

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Suprīīīms
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 4d 11h 49m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 14:11
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 18:08
0
post

Da nevajag tev GM, spele tāllāk bez.

 

Lieks posts, sodīts || Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 19. septembrī, 11:15.
Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 8. maijā, 12:20
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 18:57
0
post

IDK vecīt, no manis būs PRET, izskaties pārāk liels '''pOkEmOnS'' Bet veiksme tev, kandidēt vēlāk.

Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 20:52
0
post

Pret, prasīsi kāpēc? tādēļ kad motivācijas vēstule nav motivācijas vēstule, centies pārāk ātri izcelties, tā bija vismaz iekš pd kad biji kadets, nesen atgriezies kikā.

 

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 23m
Redzēts 8. maijā, 12:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 20:58
0
post

Rasty, kā jau Rasty... Nu dodu es tev to iespēju velreiz PAR! Liecies foršs fujaks, un mācesi darboties ar jauniņajiem.

 

 

 

 

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 21:30
0
post

PAR,jadod iespeja ir shim jaunietim

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 21:58
0
post

Dodu pret tādēļ ka serveri ir pietiekami gm un ad 

Pret

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 13:52
0
post

Nezinu, nēesmu īsti vēl ar tevi saskāries RP situācijā. Vispārīgi liecies normāls un sakarīgs, bet šoreiz pret.

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 14:39
0
post

Būšu PAR , jo esmu redzējis kā tu RPo , manuprāt tu mācēsi rīkoties ar GameMaster statusu!

Vēlu tev veiksmi! :)

(Katram ir jādod iespēja pierādīt sevi :) )

Pēdējo reizi rediģēja Dayzer, 2020. gada 20. septembrī, 14:50.

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 22:01
0
post

Došhu PAR PAR,jo nu esam kopā rpojuši,runājuši,liecies tīri sakarīgs fruktiņs,tapēc gl


Lietotāji skatās šo tēmu: 0