bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
13
3
topic
Uzraugs bLank
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 18:12

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X  ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X  ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artis

Iepriekšējie nickname: 

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Austin Cole (LSGD Priekšnieks)

Pieredze kā Gamemaster:  Pieredze ir diezgan liela, esmu bijis vairākos serveros gamemasters. Lielākā pieredze ir iegūta tieši šeit, mta.kick.lv serverī. Esmu arī pabijis Admins šeit, kā arī citos serveros.

Pieredze Roleplay jomā: Roleplay sāku pirms vairākiem gadiem, īsti vairs neatceros cik. Sāku kā tups bērns, kurš neprot nedz /me nedz /do komandas. Vieglāk teikt, biju RS Haul šoferis. Tad izveidoju pirmo nelegālo, kas bija tīrākais sūds, taču nepadodoties, neskatoties visam heitam, turpināju kaut ko darīties un sāku jau lēnām izveidot labākas un labākas nelegālās frakcijas. Šo sakot, vairāk patīk nelegālā sfēra. Ir brīži, kad patīk vairāk legālās, taču, pēc manām domām, tās apnīk diezgan ātri. Roleplay bija doma pamest, bet pēc restarta kick'ā uznāca paliels motivācijas lauciņš, kurā gribās kaut ko padarīt.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Pašreiz nē, loģiski, ir restarts. Iepriekšējā sezonā nebiju sodīts nevienu reizi (Ar iemeslu pareizu), neskaitot sezonas beigas, kad gribējās nedaudz patrollēt.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): n/a

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mani sauc Artis, esmu 18 gadus vecs, mācos KTTT par Loģistikas darbinieku. Brīvo laiku pavadu pie datora, svaru zālē vai vienkārši staigājot pa lauku. Pašreiz arī lieku tiesības.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Te ir daudz spēlētāju. Roleplay's ir diezgan augstā līmenī. (Neskaitīsim individuāļus). Daudz zināmas personas šajā serverī. Un vienkārši patīk atrasties šajā serverī.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Šajā serverī pašreiz ir daudz, varētu teikt, ka pat visi, administrācijas cilvēki, ar kuriem iepriekš es esmu pabijis kopā sastāvā, tamdēļ komunikācija ar komandas biedriem būtu viegla. Roleplays man ir uz Tu, pēdējā laikā vēl vairāk esmu to uzlabojis. Apmācīt kādu personu būtu tīrākais nieks, tam nevajadzētu sagādāt nekādu problēmu. Iepriekš atrodoties amatā par mani sūdzības nebija, tā teikt protu sodīt personas pareizi. Nepareizos ieslodzījuma gadījumos, protu iziet no situācijas, lai nerastos domstarpības. Kā iepriekš minēju, esmu bijis jau šajā serverī administrācijā, tamdēļ zinu ko un kas ir jādara serverī kā gamemasteram. Vienmēr ar cilvēkiem esmu atradis kopīgu valodu. Esmu komunikabls, ātri mācošs un neatlaidīgs personāžš, vienmēr gribēsies kaut ko uzlabot sevī, domāju, ka tās ir diezgan labas īpašības kā Uzraugam. Spēju reportos iziet ātri cauri grūtām situācijām, pēc iepriekšējās pieredzes spriežot. Ar jebkādām grūtām report situācijām vienmēr varēšu iziet cauri ātri un bez domstarpībām.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 10:39
0
post

nah tev to GM,no hate bet shi ir 7. reize jau piesakoties kick vesture.Manuprat,ka pec 5 reizem pec GM pieteikuma ipasniekam pasam vajadzetu aicinat cilveku administracija ,ja labi pieradijis sevi.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 12:49
0
post

Bijis labs GMs, atsaucīgs. Nezinu kas tev tur noticies ir bijis. Bet gaidu tevi back ar GMu ! PAR !

Pēdējo reizi rediģēja Bridges, 2020. gada 18. septembrī, 12:49.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 12:58
1
post

Nu ko džeki ko lai saka,šis jaunietis ir pazīstams un ir bijušas daudzas kļūdas ar viņu,bet neskatoties uz to cilvēkam ir jādod vēlviena iespēja sevi pierādīt no labās puses nevis no sliktās.
Ķeršos uzreiz pie tēmas nu ko @bLank ko lai saka pazīstu tevi jau diezgan ilgu laiku,pretenzijas nav un zini ko teikšu?

Lai šim čuvakam iet "REKOMENDĀCIJA" no manis jo viņš ir viens kuru būtu jāpieņem.

Un neuzklausi kkādus sīkus tos saucamos "Heiterus" jo kā pa gudru diršanu tālāk neko izdarīt nevar!

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 13:10
0
post

Par. Ieprieks labs gm bija.

Skrevele
Lietotājs
223 atbildes forumā
Online: 36d 9h 39m
Redzēts 4. maijā, 18:13
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 13:13
0
post

No malas skatoties sakarīgs purns, kā arī tev ir bijusi pieredze. PAR

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 16:45
0
post

Kopīgi apsrpiežoties esam lēmuši dot tev zaļo gaismu, jo sevi esi jau iepriekš pierādījis un zināšanas ir vairāk nekā labas, lai spētu panest šo statusu un apmācīt spēlētājus, kā arī ar administrācijas komandu ir izveidojies labs kontakts līdz ar to sagaidāma daudz labāka komunikācija.

 

Ar cieņu, 

mta.kick administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0