bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
1
topic
[LSV] Jack Williams !
TheZero
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 1d 9h 34m
Redzēts 2021. gada 03. septembrī, 14:37
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 14:34


      Los Santos Valdība ir pilsētas organizācija, kuras galvenais mērķis ir īstenot pilsētas iedzīvotāju vēlmes, padarīt cilvēku dzīvi pilsētā daudz vieglāku. Mūsu galvenais mērķis ir kalpot, sniegt atbalstu pilsētas iedzīvotājiem.

 

| A; Personālā informācija |

Uzvārds, Vārds :Jack Williams
Personas kods :Janvāris,1 1994
Telefona numurs :458722
Vecums :26
Nacionalitāte :
Dzimšanas vieta :Los santos 

| B; Izglītība |

Augstskola [Los Santos-]; Asociāta grāds [Los Santos -]; Bakalaura grāds [Las Vegas-]; Maģistra grāds [Los santos!]; Doktora [Las veturas -]
Iestādes nosaukums :Los santos,iestāte 
Specializācija :

| C; Kandidātam uzdotie jautājumi |

Jūsu izvēlētais amats :Apsargs

Pieredze šajā amatā :Ir bijusi , kadreiz piesargaju Bruno Smith vins man par to samaksaja ari! 

Jūsu skatījums uz turpmāko pilsētas attīstību(100-150 vārdi) :Es domāju kad vel vaidzētu, partaisit Policijas iecirkni jo šitas ir jau, daudzus kadus , Un vel vaidzzētu Lai ir daudz veikali ka ari mehaniku veikali ,liel veikalus,ka ari moteļus,  tas butu ļoti labi , un pagaidam neko isti vel nedomaju ka vaidzētu kautko atīstit jo, mūsu pilsēta ir jau, skaista un, koša, es novērteju musu pilsētu pa visu skaistako no visas pasaules ! 

Jūsu idejas, kuras būtu jaapstiprina Direktoru padomei? :Man isti nav bijušas tādas idejas . 

Kā šīs idejas spētu palīdzēt pilsētai augt un attīstīties? :joo tas motīve kad ir liel veikali un moteļi .

| D; Vēsture |

Vai Jūs iepriekš esiet sodīts? :Ja vienu reiziti ! 
Ja, jā tad miniet iemeslus :Par to kad parsniedzu atrumu un neredzeju ka policija man seko unn braucu talak tad pamaniju u apstajos .
Vai Jums ir radinieki, draugi kuri ir sodīti? :Man ir nomirusi vecmāmiņņa ar vectetinu , esmu tikai palicis ar saviem draugiem! 

( Viss tiks pārbaudīts. )

| E; OOC |

Vārds :Miks 
Vecums :Šulcs 
Pieredze Valdības jomā iekš MTA :Ja ir pieredze biju Almosta pa Apsargu priekšnieku ! 
Ekrānšāviņš no ''/history'' :Varu velak atūti ludzu 
Ekrānšāviņš no ''/stats'' :Aisutiš velak kur citur . :) 

Ar cieņu SWAGE.

TheZero
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 1d 9h 34m
Redzēts 2021. gada 03. septembrī, 14:37
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 14:40
0
post

R

Ar cieņu SWAGE.

TheZero
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 1d 9h 34m
Redzēts 2021. gada 03. septembrī, 14:37
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 00:49
0
post

UP!

 

Ar cieņu SWAGE.

Danjix
Lietotājs
8 atbildes forumā
Online: 15h 42m 35s
Redzēts 2023. gada 27. janvārī, 14:39
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 21:24
0
post

Labvakar cienītais Jack Williams kungs. Izskatot jūsu pieteikumu esmu nolēmis jūs neizsaukt uz sarunu. Paldies par atvēlēto laiku.

Ar cieņu Domes priekšsēdētājs: Kevin Hulkenberg

19.09.2020 plkst. 21:25

Pēdējo reizi rediģēja Danjix, 2020. gada 19. septembrī, 21:25.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0