bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
1
topic
[Game master] maarinns
maarinns
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 14h 50m 21s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 16:46
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 22:28

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Māris

Iepriekšējie nickname:Nav, tikai patreizējais

Tavs vecums:18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Brenan Schnebly[LSPD Priekšnieks] Pārējie ir uztaisīti bet nav izmantoti!

Pieredze kā Gamemaster:Nav bijusi, tāpēc piesakos 

Pieredze Roleplay jomā:Gandrīz jau divus gadus spēlēju Lomuspēli -MTA, tāpēc uzskatu ka mans Roleplay līmenis ir diezgan augsts un apjomīgs priekš GameMaster pieteikuma. Tagad esmu LSPD priekšnieks un tur Roleplay netrūkst.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): OOC insult( 10min)- Jailoja nepaskaidrojot!

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):OOC insult

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Esmu  akurāts pret noteikumiem un nepatīk tos pārkāpt , vairāk nepatīk ka to dara citi, tāpēc patīk aizrādīt pārējiem par noteikumu pārkāpumiem , kaut neesmu ne Administrātors, ne GameMaster.. Vairāk patīk Rpot nevis nosist laiku un dzīvot uz payday, nespēlēju ar iemeslu dabūt labāku auto vai māju, bet pavadīt labi laiku iekš lomuspēles servera '' Kick.lv''!

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Ieinteresēja piedāvājums, kad piedāvāja administrātori piedāvāja pieteikties GM, vairākas reizes esmu vēlējies pieteikties, tagad nolēmu pieteikties, jo esmu jau KICK serverī jau no paša sākuma kad šogad serveris iznāca. Iemesls kāpēc es piesakos, jo administrātori ir padarijuši labu darbu veidojot šos visus pasākumus ( Derby un tā tālāk), ja sākumā bija dienā max 20 spētāju , tad tagad ir jau pat 50 spēlētāju un piesakos, jo spēlētāju ir daudz bet administrātori ir maz un visi nevar tikt galā ar visu , ja ir jāpalīdz tik daudz spēlētājiem un ja jāapmāca jaunie spēlētāji, tad tas nav viegli - uzskatu ka labi palīdzētu Kick kļūt vēl labākam un lai spēlētāju rindas palielinātos.

Otrs no iemesliem, kāpēc piesakos ir tas ka lielākā daļa no spēlētājiem nesaprot Lomuspēles jēgu, visas ielas izmētātas ar mašīnām, visi dara ko grib un neievēro neko, sapērk auto un tad izmētā, atsakās no Roleplay un vienkārši braukā un triec stabus un visu pārējo..... Pilnīgi slikti skatīties, jo nav jēga ja no 50 spēlētājiem ir tikai 5-10 cilvēkiem saprot Lomuspēles jēgu, bet pārējie fermo priekš mašīnām vai mājām un taisa pārkāpumus un domā ka tas ir interesanti patroļot.

Trešais iemesls ir tāds, ka esmu LSPD priekšnieks un ir grūti Rpot, ja nav spējas Jailot, ja taisa RP Avoid vai pārējos pārkāpumus, un dari ko gribi, bet tāpat spēlētāju nav iespēja pārliecināt un ir jāgaida gandrīz mūžība kamēr apstiprinās reportu ja ir tik daudz spēlētāju , tādējādi ja būtu GM, būtu vieglāk uzlabot LSPD...

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Mans iemesls kāpēc piesakos ir lai uzlabotu Roleplay tieši iekš ši servera, jo liela daļa no spēlētājiem nezin terminus, nezin kas ir roleplay un liela daļa pat nezin kāpēc šeit ir un kāds mērķis ir vispār šeit atrasties, es vēlos to labot. Nav tā ka es tagad vēlos sevi pārslavēt vai teikt ka būšu visslabākais no GM, bet es esmu saņēmies sparu, lai iemācītos būt par GameMaster un lai varu apmācīt pārējos, tie kas nemāk un nesaprot Roleplay mērķi. Nav jau māksla visus saukt par lovakiem, atzīstos ka pats esmu saucis vairākus par lowakiem, bet kad iesāku spēlēt es arī biju tas pats lowaks, mēs visi kaut kā iesākam, tāpēc gribu lai citiem ir iespēja labi uzsākt. Gribu palīdzēt taisīt eventus, palīdzēt tos rīkot un palīdzēt administrātoriem un nedaudz uzņemties uz sevis to nastu, ko visi administrātori ir darijuši. Mans mērķis nav kļūt tikai par GM, es vēlos iet augstāk un augštāk līdz vecākajam administrātoram, jo nav jēga nostādīt mērķi pēc kura netiecies, GM būtu mans iesākums un mana apņēmība būtu lielāka, kā nekā vēlos kļūt par administrātoru...

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Apzinos 

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 22:31
0
post

Par, gl.

 

 

te nekā nav

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 22:35
0
post

par :)

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 22:37
0
post

PAR

Ļoti sakarīgs cilvēks..Varētu stāstīt šeit ilgi ,bet nu šis cilvēks ir ļoti labs erperis..Erpojam kopā....GL Rāmi.

Fucking yo shawty before she leavin

BANNED
Lietotājs
17 atbildes forumā
Online: 10h 30m 33s
Redzēts 2019. gada 10. augustā, 00:33
Pievienots, 2019. gada 14. aprīlī, 00:05
0
post

Palikšu neitrāls, esmu jauns projektā, tapēc grūti teikt. Vienīgais, ko varu pateikt ir tas, kad MANUPRĀT  būs pietiekams bagāts sastāvs jau.

Attēlu rezultāti vaicājumam “CERTIFIED GANJA”

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 14. aprīlī, 00:14
0
post

Sakarīgs  pieteikums , prieks bija lasīt , domāju , ka katram ir jādod iespēja sevi kādreiz pierādīt GM amatā , ar savu role-play pieredzi , cerēsim statusu neizmantosi savā vai draugu labā, bet tikai lai palīdzētu spēlētājiem.

PAR

 

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts Vakar, 11:55
Pievienots, 2019. gada 14. aprīlī, 00:23
0
post

Ja godīgi ir zināšanas ko piespīlēt, gm nav kā mācitājs tikai, bet kā konsultants arī bieži, ir jāzzin nedaudz no visa, nedaudz ir šaubu par tevi, toties ir ar ko jāsāk visiem, lai iet, pozitīva atteiksme tava vēl vairāk uz labo pusi

 

 

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 14. aprīlī, 00:41
0
post

Pārāk toxic esi, tomēr pret .

Pēdējo reizi rediģēja 442240, 2019. gada 15. aprīlī, 10:19.
m.A.A.d
Lietotājs
27 atbildes forumā
Online: 1d 20h 31m
Redzēts 2019. gada 11. maijā, 23:09
Pievienots, 2019. gada 14. aprīlī, 01:14
3
post

Anti.

Piedod vecais, bet šoreiz lieku nē. Kādēļ? Tādēļ, ka Tu vadi pd, bet nespēj tur ievest kārtību. Es domāju ka pabeidz to lietu līdz galam un tad ķeries pie GM statusa, jo tas ir smags darbs. un ja vēl rauj uz piecām pusēm.... mindblow.

apelsinuvecis
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 2h 8m 49s
Redzēts 2019. gada 15. aprīlī, 10:36
Pievienots, 2019. gada 14. aprīlī, 11:45
0
post

par, lai veicas

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 23m
Redzēts 8. maijā, 12:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. aprīlī, 12:06
1
post

Piekrītu @m.A.A.d teiktajam..

 

 

 

 

maarinns
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 14h 50m 21s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 16:46
Pievienots, 2019. gada 14. aprīlī, 12:19
0
post

Tāpēc arī domāti vietnieki- + esi maad, ka atņēmu Tavu amatu..

SpraY
Lietotājs
Kosmoss
10 atbildes forumā
Online: 8h 3m 00s
Redzēts 2019. gada 25. maijā, 16:59
Pievienots, 2019. gada 14. aprīlī, 17:50
1
post

Balsoju noteikti PAR!!

shockins
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 9d 6h 10m
Redzēts 16. aprīlī, 17:44
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 10:09
1
post

Motivācijas vēstule viens liels teikums par to, ka serverī ir zems roleplay līmenis. Aizmirsi pieminēt, ka pats labpratāk apmeklētu gamemaster apmācību. pret, par gadiem arī melo. - pielikums: esi ļoti neadekvāts, uzsāc liekus konfilktus, nespēsi pavilkt gamemaster amatu.

Pēdējo reizi rediģēja shockins, 2019. gada 15. aprīlī, 10:13.
Brazy
Lietotājs
Bijušais administrators
45 atbildes forumā
Online: 10d 12h 1m
Redzēts 12. aprīlī, 21:43
Pievienots, 2019. gada 15. aprīlī, 10:49
0
post

Par, motivacijas vestule neslikta, pazistams cilveks, veiksmi 

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 16. aprīlī, 00:01
0
post

Sveiks, maarinns!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, tevi pieņemt, bet uz pārbaudes laiku, kurš ir 1 nedēļa (2 sūdzības vai vairāk, pa to laiku, tiec automātiski izmests).

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī, uz  tikšanos.

 

MTA.KICK.LV Administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0