bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
3
1
topic
[Sūdzība]Frank
Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 18:36

tavs lietotājvārds: BigMarkuss

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds:  Frank Abbandado Jr

Iesaistīto personu lietotājvārdi: na

Ko spēlētājs/i pārkāpa: dm

Pierādījumi: https://prnt.sc/uhrctr

Komentāri: sitadus cuhanus jau laicigi banot ara. Prosta staveju sturiti , nevienam netrauceju , aizgaju 2min uz virtuvi pec maizitem , tiesi kad atnacu cuhans mani nosita

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 18:44
0
post

Kā tu zini, ka tas bija viņš, ja biji AFK? Screens maldinošs.

Tik pat labi viņš stāvēja arī blakus. 

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2020. gada 15. septembrī, 18:44.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 18:46
0
post

nu , tur bija viņš tikai , tāpat rp neviena komanda nav vai kkas tamlidzigs.  Es saku , es tiesi atnaacu un dzirdeju ka mani sit , iegaju uzreiz mta un redzeju ka vins mani nosit un aizskrien.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 18:49
0
post

Ir vajadzīgi skaidri pierādījumi kur pārkāpējs ir redzams terminu pārkāpšanā, pārāk maldinošs screens, lai sodītu. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 18:50
0
post

ja ta labi ieskatās , tad var redzēt to , ka viņš ir sišanas animācijā. Es biju stūrī , tapēc sūdaini sanāca uzņemt

Olbis
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 1d 10h 43m
Redzēts 2021. gada 30. maijā, 01:33
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 18:53
0
post

@Markuss777 Ja tev ir nvidia videokarte iesaku dabūt shadowplay, kas ļaus tev dabūt dažādus pierādijumus notikušos pirms kāda laika (laika ko uzstādīsi aplikācijā)

Šeit var piekrist ar bunny, kad viena attēla pa maz un derētu vairāk pierādijumu, kas liecina par viņa vainu, jo tāpat varēji nomirt paša vainas dēļ.

Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 18:55
0
post

paša vainas dēļ? pedejas paaris min nekads rp nav bijis , es kkada nomalee ieliidu  lai nevienam netraucētu.  Skrīna ir skaidri redzams ka viņš ir sišanas animācijā.

xGodSonZ
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 3d 23h 50m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 13:20
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 19:01
0
post

Es arī redzu sišanas animāciju. Čalis ir ar ieliektu galvu un ar roku pusē gaisā, kas liecina, ka šis Frank personāžs sit ar kāju pa cietušo.

Pēdējo reizi rediģēja xGodSonZ, 2020. gada 15. septembrī, 19:01.

Animated GIF

~~~~~~ Fenix Jamz - Dzīvs - "Bezdarbnieks" ~~~~~~

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 19:33
0
post

Es diemžēl nevaru sodīt, ja vienīgais pierādijums ir šāds maldinošs screens, ja viņam patīk pārkāpt noteikumus, tad nebūs problēmu pieķert personu notikuma vietā atkal.

Nepatiesa pierādijumu trūkumu dēļ.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0