bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
0
topic
[GM Pieteikums] experts61
experts61
Lietotājs
Lielais Smēķis
18 atbildes forumā
Online: 2d 8h 0m
Redzēts 9. februārī, 11:25
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 12:54

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Maxims

Iepriekšējie nickname: experts61, qtecc1, Max666

Tavs vecums: 19

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Šobrīd nav.

Pieredze kā Gamemaster: Ehh, jā... Pagājušajā sezonā biju gamemasters. Cītīgi apmācīju spēlētājus pareizi atveidot lomuspēli. Centos pildīt visus savus pienākumus cik vien labi varēju, manuprāt man tas arī un bija izdevies. Diemžēl tiku nost no statusa, jo nedaudz nesagāju domās ar bijušo īpašnieku. Sanāca kā sanāca. Bet kā saka, laiki jauni, ja dos iespēju sevi pierādīt, divreiz nebūs jāsaka.

Pieredze Roleplay jomā: Lomuspēli atveidoju ļoti sen, kad parādījās pirmie latviešu roleplay serveri uz SAMP bāzes tur mpsa,exs, velak SA:MPlv.Esmu diezgan daudz laika veltījis uz krievu roleplay serveriem, jo pārsvarā visi draugi pavadīja savu laiku tur, nu un es ar viņiem. Daudziem nosaukumus neatsaukšu atmiņā, jo tai laikā, būtiski tie bija mazi projekti, kuri tikai pēc kāda laika guva labu audienci.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nebūt nē.

 esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://imgur.com/a/TnBPTfl

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sveiki. Kas mani atceras, tas atceras, yo. Bet tā mani sauc Max, dzīvoju Rīgā, tagat jau nu studēju RSU, tomēr sagāja, zbis. Ļoti patīk vācu un japāņu ražojuma automašīnas, bet pašam tiesību nav lai vadītu car, bet viss pa mazam top. Patīk komunicēt ar cilvēkiem, iedzert un kurīt g.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Kā jau visi zin, mta.kick.lv ir bijis mūžīgs projekts, vienmēr kautkas notiek utt. Mainās valdība, resourci, cilvēki bet atmosfēra vienmēr paliek tāda pati, ka gribās atgriezties un turpināt pilnveidot lomuspēli. Serverim šobrīd ir liels online, piemeram, vakar ap 23-00, online bije ap 30 cilvēkiem un bija tikai viens gamemasters, kurš tai brīdī bija AFK, diemžēl, bet mums nācās pārttraukt lomuspēles atveidi, sakarā ar citu spēlētāju pārkāpumiem un administrācijas sastāva prombūtnes. Pagājuš sezon īsti nesagāja palikt sastāvā, vēlos pamēģināt vēlreiz, drošivien šoreiz viss izies labi, jo ir diezgan daudz brīva laika ko veltīt projektam, spēlētāju apmācībai un servera celšanai. Spēšu būt aktīvs kamēr citiem skola, citiem darbs.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Ir zināms, ka šobrīd Administrācijas sastāvs nemeklē jaunus GameMasterus, jo sastāvā jau ir >12 cilvēku, bet es tomēr vēlos pamēģināt pieteikties, jo man ir pieiejami laiki, kad ir online, bet nav īsti AD sastāva cilvēku, kas varētu palīdzēt, jo lielākai daļai vel nav pat desmit stundas pavadītas serverī, lai pilnībā atveidot lomuspēli. Protams ir arī citi aspekti, bet tie ir mazsvarīgi.  Esmu bijis administrācijas sastāvā pagājušo sezon, pildīju savus pienākumus ar lielu interesi un precizitāti, vienmēr jautāju augstākstāvošiem AD pirms ko dariju, ja nezināju. Diemžēl pagājušo sezon nesagāju draudzīgās attiecībās ar bijušo īpašnieku, viņa attieksmes pret mani, gribējās tikat atpakaļ, jo diezgan daudz laika biju veltījis projektam. Ja man tiks dota iespēja pievienoties administratīvajam sastāvam, es pierādīšu, ka uz manis var paļauties brīžos gan grūtajos, gan nevisai. Būšu aktīvs cik vien spēšu, savienojot šo ar studijām universitātē utt. Centīšos pacelt lomuspēles līmeni, apmācīt pēc iespējas vairāk jauno spēlētāju, un kopā ar visiem baudīt lielisko mta.kick.lv atmosfēru.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams.

Pēdējo reizi rediģēja experts61, 2020. gada 15. septembrī, 12:59.

aue

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 12:57
0
post

Atceros tevi no iepriekšējās sezonas, itkā norm bet neesi aktīvs, pret

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 13:06
0
post

Pret, nebiji, tas kas varētu pavilkt. Deva Tev iespēju atta.


wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 13:20
3
post

jaa sito vajag rec+ ok paldies ata

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 13:27
0
post

Es tevi no pagājušās sezonas neatceros.. Varbūt biji sezonas sākumā kad vēl manis nebija.. Serveri arī neesi manīts..Ja biji jau iepriekšējā sezonā uzraugs, kur tad tas pazuda?? Šoreiz būšu PRET..  Uzlabo aktivitāti un tad varbūt raksti.. Veiksmi tev!

Animated GIF

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 14:35
0
post

Pret, uzraksti GM pieteikumu , aktivitāves vispār nav , ja nemaldos pagāšosezon bija identiski.

 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 14:46
0
post

Pret ,augšā jau paskaidroja.

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 15:03
0
post

PRET, biji iepriekšēja sezonā uzraugs kā atceros, mazliet pasēdēji un tad nozudi, ik pa laikam uz dažām minūtēm ienāci varbūt. Domāju šoreiz būs tas pats.

GL

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 17:26
0
post

No manis anti, sevi jau parādiji abas iepriekšejās reizes. RP līmenis ļoti labs, bet tā nenopietnā atieksme visu sabojā. Cheers expert


bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 08:17
0
post

Netak, pret, iepriekš sevi parādīji ar negatīvo pusi.

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 09:12
0
post

anti, augšā viss pateikts

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 12:29
0
post

• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]

** Online: 2d 6h 51m  **

Anti.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 00:10
0
post

Nepatīk man atkāroties, bet esi neaktīvs, kaut rpot proti, bet aktivitāte man liedz atbalstīt tavu kandidatūru!

Pret, piedod, veiksmi!

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 18:49
1
post

Nepilnas piecas stundas esi nospēlējis serverī, serveris jau vaļā pāris dienas - neaktīvs.

Noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0