bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
16
0
topic
[Gamemaster] Assasin.
Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:08

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa.

Tavs vārds: Toms

Iepriekšējie nickname: WickedAssasin, Assasin.

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  N/A

Pieredze kā Gamemaster:

      Ir samērā liela pieredze kā Gamemasteram, biju jau šajā komunā, kā Gamemasters vairāk kā mēnesi, līdz to zaudēju nezināmu iemeslu dēļ.

Pieredze Roleplay jomā:

      Iesāku es spēlēt Roleplay, sen kopā ar savu brālēnu. Spēlējam viss bija labi, bet sanāca tā, ka nācās pārtraukt, jo radās citas intereses. Aptuveni pirms pus otra gada, mani uzaicināja atsākt spēlēt Roleplay. Padzirdēju par komunu MTA.KICK.LV, nu jau es esmu komunā nospēlējis vairāk kā gadu.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):

      Es esmu bijis sodīts, bet kas bijis tas bijis un jāturpina, savas kļūdas jāmaina. Ceru to piepildīt un turpināt savu spēlēšanu bez sodiem.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):

      N/A.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):

      Mani sauc Toms, spēlēju šajā komunā jau vairāk kā gadu. Iekš spēles pavadu samērā daudz laiku, daudzi mani pazīst iekš spēles savādāk. Esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un protu meklēt nepieciešamo informāciju noteiktās situācijas. Esmu komunikabls, atsaucīgs un cilvēks ar savu raksturu. Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām, kā arī spēju atrast situācijām kritiskos punktus. Esmu gatavs mācities no cilvēkiem, kuri izport roleplayu vairāk nekā es, lai veiksmīgi pildītu savus pienākumus. Runājot par lamuvārdiem, es tos ļoti ļoti reti izmantoju, cenšos izteikt savu viedokli, bez tiem.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: 

      Kas mani piesaista kļūt par Gamemasteru? Tas ir diezgan plašs jēdziens, bet mani piesaista tas, ka cilvēkiem ir nepieciešama palīdzība, kura ir reti sasniedzama, daudzi slinko, vai arī gadās, kad visi tieši tajā brīdī ir aizņemti. Pašam ir gadījies, kad kāds pārkāpj servera noteikumus, bet tajā laikā nebija neviens pieejams un viņš veiksmīgi izspruka cauri.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti):

      Mana līdzšinēja pieredze kā Gamemasteram ir bijusi samērā laba. Visi, manuprāt, bija apmierināti ar manu palīdzību. Esmu iepazinies gandrīz ar visiem Roleplaya noteikumiem iekš komūna, lai gan tie samērā ātri mainās.

      Spēlēdams iekš komuna, esmu redzējis ļoti daudz dīvainas lietas, it īpaši kā daži izprot ''Roleplaya'' būtību. Personiski, es cenšos atveidot pēc manām iespējām labāko Roleplayu, lai citiem tas būtu izprotamāks un apmierinātu. Iekš spēles es pavadu diez gan daudz laika, reizēm pat pārāk daudz. Cenšos ar visiem būt draudzīgs un izskaidrojošs. Esmu arī palīdzējis jaunajiem spēlētājiem, paskaidrojot vismaz Roleplay būtību. Savu viedokli es spēju izteikt un nebaidos to izteikt, lai gan daudzi uzreiz sāk nīdēt, bet nu ne visi spēj to uztvert un pieņemt kritiku, es personīgi cenšos mācīties no tās.

      Es vienmēr cenšos izdarīt pēc iespējas vairāk, ko vien es spēju izdarīt un esmu precīzs savos darbos, kuru es esmu uzņēmies. Protu sarunāties ar dažādu tipu cilvēkiem, tādēļ spēšu izprast citus un viņi mani. Cenšos pēc iespējas labāk pielāgoties jaunajam un vecajam, esmu apņēmies turpināt uzlabot savas prasmes, ja ko nezināšu apjautāšos pirms spriedīšu.

      Es uzskatu, ka serveris ir spējīgs uzlabot savu Roleplay līmeni. Es uzņemos to censties palīdzēt sasniegt, lai būtu prieks pašam un citiem. Kā Gemmasters, es centīšos ne tikai mācīt terminus, bet gan pašu Roleplay būtību un kā nonākt pie nepieciešamās informācijas, lai atveidotu Roleplayu noteiktajās situācijas. Nepieciešamo, lai es spētu citiem palīdzēt iegūt no nulles līdz vismaz minimālajam Roleplay līmenim, kuru tālāk būtu jācenšās uzlabot pašiem, bet ja būs nepieciešams es varētu turpināt censties to uzlabot, cik vien labi es to spētu.

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:

Jā, es to apzinos.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 09:32
0
post

Došu PAR , piesaistīja pieteikums , kā arī tev ir pieredze šajā amatā , veiksmi.

 

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 09:41
0
post

Par, Tu tak zini, labs pacans


Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 12:25
0
post

Par,esi pieredzējis šinī loma tāpēc glhf

 

 

 

 

Uziks
Lietotājs
Dangerous liaison for one...
49 atbildes forumā
Online: 1d 21h 14m
Redzēts 2023. gada 23. augustā, 17:49
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 12:45
0
post

varbūt tevi neesmu redzējis tik bieži serverī, taču forumā gan redzu, ka esi aktīvs. pietam esi pieredzējis šajā lomā, par.

 

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 13:50
1
post

Anti.

Dodu labāk priekšroku,tiem kuri pazaudējuši gm,piemēram, ka sippam ,guzmanam.

neesmu īpaši saskāries ar tevi.

 

Pēdējo reizi rediģēja Laurz, 2020. gada 14. septembrī, 13:51.

 

 

 

 

DesertFoxLV
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Krispers
97 atbildes forumā
Online: 11d 21h 40m
Redzēts 15. martā, 22:02
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 14:29
0
post

Iedošu par, zinu, ka esi strādīgs, un apņēmīgs, kā arī pieredze ir. Lai veicas sevi pierādīt! ;)

 

Obito Uchiha Stare GIF - ObitoUchiha Stare Anime GIFs

 

Tevzi Giorgi Tevzadze GIF - Tevzi GiorgiTevzadze BMW GIFs

 

phine †
Lietotājs
33 atbildes forumā
Online: 7d 8h 7m
Redzēts 2022. gada 31. augustā, 16:10
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 14:57
0
post

Palikšu neitrāls, domāju pašlaik ir pietiekoši daudz GM, neesmu manījis tevi iekš spēlēs, anyway GL.

Pēdējo reizi rediģēja phine †, 2020. gada 14. septembrī, 15:01.

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 15:14
0
post

Došu zaļo gaismu no manas puses, pārzini RolePlay, saproti kas tas ir un kā citam to iemācīt, mums papisies kontakts, vajadzētu atgūt, bet Veiksmi tev!!

LaMpAcKa
Lietotājs
Lampačka
149 atbildes forumā
Online: 6d 8h 35m
Redzēts 2022. gada 11. decembrī, 22:55
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 16:42
0
post

Būšu par erpo sakarīgi, esi aktīvs + rr un es uzskatu kad staff memberiem būs nepieciešama palidziba.

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 16:55
4
post

Tādā ziņā jau esi sakarīgs/ aktīvs, bet ļoti interesē materiālās vērtibas virs Lomuspēles. Ne labākais piemērs, RR cauri historys jauns. Palikšu pret!

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:32
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 10:13
1
post

Pret! Zaudējot amatu droši vien bija kāds iemesls - nēaktivitāte, slikta uzvedība u.c. Bez iemesla parasti nemet ārā.
 

 

HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 10:39
0
post

PAR, viens mazāk, viens vairāk neko neizteiks. Šautauts Tev, puiss. 

Sanfliex18
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 14h 10m
Redzēts 2020. gada 16. novembrī, 14:35
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 10:51
0
post

Pār, Zinu kā spēsi apmācīt citus, jo visiem iespēja jādod, noņēmt Gm var jebkurā laikā. Veiksmi tev! 

 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 11:29
0
post

Itka galva uz pleciem. Esmu redzējis kā erpo un ir aktīvs.. Tik žēl ka izdomāji uzrakstīt pieteikumu pēc statu rr.. Jo cik zinu, tīrs tu nebiji.. Bet veiksmi tev! Būšu PAR

Animated GIF

 

kidpromil
Lietotājs
KREKLS
110 atbildes forumā
Online: 3d 8h 56m
Redzēts 2022. gada 15. decembrī, 22:28
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 11:53
0
post

Par, pieteikums izskatās labs!

 

||Eden Lopez - DZĪVS- Los Santos labiekārtošanas kombināta priekšnieks||

||Daniel Lopez - DZĪVS- Los Santos Policijas Departamenta virsnieks||

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 13:26
0
post

dosu par tikai ja nekolisi melno

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 15. septembrī, 14:54
0
post

No manis būs PAR, pazīstu tevi, domāju spēsi izpildīt pienākumus, esi sakarīgs un aktīvs.

GL

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 13:01
0
post

Aktivitāte ir viens pluss, bet tajā pašā laikā tev ir kādi desmit mīnusi, spēlē materiāla pēc, neizproti gluži RP un loģiskā domāšana reizēm nav tava spēcīgā puse. Nav jēgas pieņemt cilvēkus kuri paši vēl īsti nesaprot ko dara serverī un ko grib darīt, statuss būs vienkārši liels traucēklis kas problemātiski bremzēs tavu attīstību roleplay ziņā. Jums būtu jāsaprot, ka materiāls nav vienīgā lieta uz ko tiekties serverī un pēc statu RR rakstīt pieteikumu arī nebija glīti, jo cik sapratu no pārējiem, tad historijs nebija tīrs. Īsumā pagaidām tev šis statuss nav vajadzīgs, paspēlē, pierādi sevi mums, ka tomēr tu esi cienīts šim amatam un tad raksti velreiz. Noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0