bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD] Kenneth Moore
RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 20:34

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. [+]

Jābūt vismaz 21 gadus veciem. [+]

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. [+]

| 1 posms;  Personālā informācija |

Uzvārds, vārds: Kenneth, Moore.
Dzimums: Vīrietis.
Personas kods: 180589-21425
Dzimšanas vieta: San Fiero galvenā slimnīca.
Štats: San Andreas.
Deklerētā dzīvesvieta: Idlewood, San Andreas Blvd. 12.
Faktiskā dzīvesvieta: Idlewood, San Andreas Blvd. 12.
Pilsonība: Ir.
Tālruņa numurs: 561695.
E-Pasts: Kennety.Moore@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Ļoti vēlētos kļūt par LSPD virsnieku, jo apzinos, cik daudz noziedzinieku dzīvo mūsu štatā. Jau no bērnības laikiem, darbs LSPD ir licies ļoti intriģējošs. Ilgāku laiku padzīvojot Los Santos, saprotu, ka ir daudz likumu pārkāpēju, tapēc vēlos palīdzēt jums - LSPD darbiniekiem, notvert visus pārkāpējus. Pēc manām domām, braucu pietiekami labi un adekvāti - neesmu saņēmis nevienu aizrādījumu braucot ar auto.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu ļoti mierīgs un nosvērts cilvēks, tapēc spēju tikt galā ar daudz un dažāda veida likumu pārkāpējiem. Iepazīstu jaunus kolektīvus, kā LSPD bez nekādām problēmām, jo esmu komunikabls un strādīgs cilvēks. Esmu motivēts strādāt un apturēt jebkuru likumu pārkāpēju visā Los Santos.
Kādi ir riski darbā policijā?: Apzinos uz riskiem kā piemēram: Gūt dažādas traumas kādā apšaudē, aiziet bojā, u.c. riski.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Kennedy Moore, Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

Vārds: Rainers.
Vecums: 15 gadus vecs.
In-Game UCP vārds: RainersK
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā !
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/0ricqUT">https://imgur.com/a/0ricqUT 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 21m
Redzēts 7. augustā, 22:33
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 21:39
0
post

Cienījamais Kenneth Moore!

Izskatot jūsu pieteikumu Rekrutācijas kommanda ir izvērtejusi to un nolēmusi to apstiprināt , proti 1 nedēļas laikā jums ir jāsazinās ar LSPD Rekrutācijas kommandas pārstāvi, lai norunātu intervijas daļu.

Ar cieņu , 

Deputy Chief

M.Gray

14/09/2020

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2020. gada 14. septembrī, 21:39.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0