bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[LSPD] Mike Fernandez
ChipyLV
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 1d 16h 36m
Redzēts 2020. gada 21. septembrī, 23:39
Pievienots, 2019. gada 12. aprīlī, 17:42

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.+

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.+

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.+

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds:Mike Fernandez

Vecums:25

Dzimšanas datums:131194-22502

Dzimšanas vieta:Los Santos

Štats:San Andreas

Tālrunis:# 712032

Pilsonība: Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [  ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ X ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:Autobusu parks

Pašreizējā darba vieta:Autobusu parks

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Sertifikāts un diploms par pabeigtu sporta skolu,Bakalaura grādu

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Protams ir,iepriekš pirms pārcēlos no LV uz LS biju virsnieks,par savu dzīves laiku nostrādāto tur,esmu aizsturējis diezgan daudz kramplaužus,ātruma pārkāpējus,nakotiku izsplatītājus u.c kuri ir kaitējuši pilsētai un tā siedzīvotāji,kuri ir mūsu tā teikt aprūpē un redzes lokā!

Motivācijas vēstule:Tātad tas jau bija pasen,kad vēl strādāju LV,bija tāds atgadījums,kad es vēl bīju kadets,bet kāds cits policists un nu jau tad viņš bija virsnieks2 piedalījās kādā svarīgā operācijā,kur bija sieviete ar mazulli gatava lekt lejā no tilta,un šis virsnieks bija 2m attālumā,diemžēl policijas spēkos nebija lemts izglābt šo sievieti,viņa tajā brī'di kad atslābinājās,varēja redzēt,kad kritīs,tad šis virsnieks pilnīgi neko nedarīja un bija afekta stāvoklī lai gan pārbaudēs teica,kad viņam esot viss labi,bet acīm redzot tā nebija,es nevēlos lai notiek tā vēl ar kādu civilo,tāpēc vēlos strādāk policijā

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Jo es esmu fiziski sagatavots,ļoti komonikabls,ar labām spējām strādāt komandas darbā,ar ļoti lielu atbildības sajūtu,uzskatu,kad tieši šādam ir jābūt kārtīgam virsniekam,protams,šī nav robeža,var ar vien vairāk un vairāk attīstīties,tas ir arī mans plāns!

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 17

Vārds:Mārcis

UCP: ChipyLV

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Esmu bijis LSPD citos komūnos kā,piemēram-,,ph" un tur esmu aizsniedzies līdz pat Seržranta amatam,zinu,kas un kā notiek,esmu piedalījies manuprāt tik daudzās operācijās,kad es jau zinu,kas ir jādara kādā saspringtā situācija,tā,lai nevienam nekaitētu

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Protams

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Protams,jau tgd varu!

maarinns
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 14h 50m 21s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 16:46
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 16:23
0
post

 

APLIKĀCIJAS ATBILDE

 

Cienījamais Mike Fernandez, izvērtējot jūsu CV un Motivācijas vēstuli ar prieku varu paziņot, ka būsim ieinteresēti Jūs redzēt nākamajā atlases kārtā -Intervija, kurā noskaidrosim un izvērtēsim Jūsu pamatprasmes un iemaņas jūsu izvēlētajā amata kandidatūrā. 

 

''Los Santos Policijas Departaments , Lai kalpotu un aizsargātu!''

 

Ar cieņu LSPD Priekšnieks 

Brenan Schnebly 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 378 skatījumi )
LaMpAcKa, Rihardsv, FalLss, BigMiq, Kuda, Artix, ChipyLV, 𝙀𝙨𝙠𝙖, Laurz, 518293182, maarinns, JARIK