bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
16
0
topic
[Gamemaster] Assasin.
Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:08

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa.

Tavs vārds: Toms

Iepriekšējie nickname: WickedAssasin, Assasin.

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  N/A

Pieredze kā Gamemaster:

      Ir samērā liela pieredze kā Gamemasteram, biju jau šajā komunā, kā Gamemasters vairāk kā mēnesi, līdz to zaudēju nezināmu iemeslu dēļ.

Pieredze Roleplay jomā:

      Iesāku es spēlēt Roleplay, sen kopā ar savu brālēnu. Spēlējam viss bija labi, bet sanāca tā, ka nācās pārtraukt, jo radās citas intereses. Aptuveni pirms pus otra gada, mani uzaicināja atsākt spēlēt Roleplay. Padzirdēju par komunu MTA.KICK.LV, nu jau es esmu komunā nospēlējis vairāk kā gadu.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):

      Es esmu bijis sodīts, bet kas bijis tas bijis un jāturpina, savas kļūdas jāmaina. Ceru to piepildīt un turpināt savu spēlēšanu bez sodiem.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):

      N/A.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):

      Mani sauc Toms, spēlēju šajā komunā jau vairāk kā gadu. Iekš spēles pavadu samērā daudz laiku, daudzi mani pazīst iekš spēles savādāk. Esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un protu meklēt nepieciešamo informāciju noteiktās situācijas. Esmu komunikabls, atsaucīgs un cilvēks ar savu raksturu. Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām, kā arī spēju atrast situācijām kritiskos punktus. Esmu gatavs mācities no cilvēkiem, kuri izport roleplayu vairāk nekā es, lai veiksmīgi pildītu savus pienākumus. Runājot par lamuvārdiem, es tos ļoti ļoti reti izmantoju, cenšos izteikt savu viedokli, bez tiem.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: 

      Kas mani piesaista kļūt par Gamemasteru? Tas ir diezgan plašs jēdziens, bet mani piesaista tas, ka cilvēkiem ir nepieciešama palīdzība, kura ir reti sasniedzama, daudzi slinko, vai arī gadās, kad visi tieši tajā brīdī ir aizņemti. Pašam ir gadījies, kad kāds pārkāpj servera noteikumus, bet tajā laikā nebija neviens pieejams un viņš veiksmīgi izspruka cauri.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti):

      Mana līdzšinēja pieredze kā Gamemasteram ir bijusi samērā laba. Visi, manuprāt, bija apmierināti ar manu palīdzību. Esmu iepazinies gandrīz ar visiem Roleplaya noteikumiem iekš komūna, lai gan tie samērā ātri mainās.

      Spēlēdams iekš komuna, esmu redzējis ļoti daudz dīvainas lietas, it īpaši kā daži izprot ''Roleplaya'' būtību. Personiski, es cenšos atveidot pēc manām iespējām labāko Roleplayu, lai citiem tas būtu izprotamāks un apmierinātu. Iekš spēles es pavadu diez gan daudz laika, reizēm pat pārāk daudz. Cenšos ar visiem būt draudzīgs un izskaidrojošs. Esmu arī palīdzējis jaunajiem spēlētājiem, paskaidrojot vismaz Roleplay būtību. Savu viedokli es spēju izteikt un nebaidos to izteikt, lai gan daudzi uzreiz sāk nīdēt, bet nu ne visi spēj to uztvert un pieņemt kritiku, es personīgi cenšos mācīties no tās.

      Es vienmēr cenšos izdarīt pēc iespējas vairāk, ko vien es spēju izdarīt un esmu precīzs savos darbos, kuru es esmu uzņēmies. Protu sarunāties ar dažādu tipu cilvēkiem, tādēļ spēšu izprast citus un viņi mani. Cenšos pēc iespējas labāk pielāgoties jaunajam un vecajam, esmu apņēmies turpināt uzlabot savas prasmes, ja ko nezināšu apjautāšos pirms spriedīšu.

      Es uzskatu, ka serveris ir spējīgs uzlabot savu Roleplay līmeni. Es uzņemos to censties palīdzēt sasniegt, lai būtu prieks pašam un citiem. Kā Gemmasters, es centīšos ne tikai mācīt terminus, bet gan pašu Roleplay būtību un kā nonākt pie nepieciešamās informācijas, lai atveidotu Roleplayu noteiktajās situācijas. Nepieciešamo, lai es spētu citiem palīdzēt iegūt no nulles līdz vismaz minimālajam Roleplay līmenim, kuru tālāk būtu jācenšās uzlabot pašiem, bet ja būs nepieciešams es varētu turpināt censties to uzlabot, cik vien labi es to spētu.

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:

Jā, es to apzinos.

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:09
0
post

Ja, par sitas labs cubis, bus zajebis gms un ja naturi, dauzi saka ka par daudz ir to gm'u utt., bet padomājiet cik no viņiem ir aktīvi, Dandijs, LogiTecs, vairāk jau nosaukt nevar.

Pēdējo reizi rediģēja juppi, 2020. gada 13. septembrī, 20:40.

 

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:10
0
post

nu var jau mēģināt būs labi domāju. 

Par.

Danex
Lietotājs
27 atbildes forumā
Online: 4d 2h 50m
Redzēts 2020. gada 22. septembrī, 17:42
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:10
0
post

Domāju serverī nav vajadzīgi gamemasteri, pašlaik pietiek ar šiem pašiem bezdelniekiem, no offence.

#pray4assasin

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:11
0
post

Galva uz pleciem ir ,esmu redzējis tevi statusā ,kapēc gan nē?

PAR

cau

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:11
1
post

Cilvēks ar pieredzi iepriekš,zin ko dara,saka savu viedokli. Ja esi gatavs uzlabot RolePlay serverī/apmācīt jauniņos,tad lai iet PAR.

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:12
1
post

Serverī tā jau GMi mainās ik pa 2 dienām,bez pieteikuma,tevi zinu,esmu erpojis ar tevi,OOC liecies sakarīgs pacans,es labprāt teiktu Par,bet pašlaik palikšu neitrāls,dēļ tā,ka ir jau tā pārāk daudz Gmi/ad

Bambusa Lācītis 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:13
3
post

pret, jo mank nepatīk

8bx
Lietotājs
eitbeks
4 atbildes forumā
Online: 1d 17h 9m
Redzēts 2020. gada 22. septembrī, 12:24
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:13
0
post

Stabils pret. Atbalsta spēlēšanu tikai ja ir materiālās vērtības (nauda, superauto, utt.)

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:14
0
post

PAR ,čalim ir pieredze ,zin ko darīs statusā.

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:16
0
post

pret, neredzu vajadzību pēc vel vienam GM, pilns jau ar viņiem ir. 

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:16
1
post

Esmu PAR,neredzu iemeslu nedot iespēju uz GM statusu.

“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:24
0
post

PAR! Esmu redzējis kā erpo un patīk arī atieksme,neko lieku nesaka bet visu uzreiz par tēmu.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:28
3
post

Par, daudz ar tevīm nēesmu pazīstams, taču liecies sakarīgs, un esmu redzējis kā rpo GL

 

smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:34
2
post

na halavu kartejam klaunam iedos gamemasteru, beigas pasi lidz asaram metisiet sudzibas par vinu. sitam rokas no dirsas aug, nevajag.

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:34
1
post

Nevajag, rp nemāk.

PRET (šis tā, lai neuzliek vēlvienu wp)

Freimis
Lietotājs
Freimis
75 atbildes forumā
Online: 5d 6h 53m
Redzēts 16. martā, 21:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:52
0
post

Pret, nevajg vēl 1 kas taši āra guzmanu

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:55
0
post

Par, domāju ka spēsi apmācīt kādu.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 14. septembrī, 18:06.

 

Danjix
Lietotājs
8 atbildes forumā
Online: 15h 42m 35s
Redzēts 2023. gada 27. janvārī, 14:39
Pievienots, 2020. gada 13. septembrī, 20:58
0
post

Es tomēr par nē. Kāpēc? ... Es saprotu ka tu spēj erpot tikai to ka tev ir un tu esi augstākais vai pat augstāks par pāris. To tu māki visu cieņu. Bet visiem ir tas mīnuss, ka nesaprot ko iesākt ar sevi kad tu erpo kādam zem tupeles. Ja es redzētu no tevis kādu ļoti izcilu roleplay'u no ''character'' bēdīgās - finanses, mantas u.c. - puses, tu ievietotos vienā no labākajām rindā kas ir kandidējis uz ''GM''. Jo.. galvenais ir ''GM'' kas? .. spēja uztvert to ko spēlētājs tev grib teikt, plus tu viņam no malas dod ieteikumus un māci, uzraugot viņu un turēt sev kā dēlu vai meitu.. vienkārši ''/ajail'' tas nekam neder, mums ir jāmāca tā - kā mūs mācīja visi old school puiši. Un mēs nedrīkstam visu vienkārši ņemt un sabojāt. ''Tev ir jāmāk Roleplay'' - šis teiciens nekam neder un arī nekad nederēs, lai tu pa tiešām vēlies iemācīties, tev tas ir jāsajūt un jaiejūtas tēlā ko tu radi un vadi, nevis paņemt mašīnu pabraukāt pāris simts pakas uz rokas un viss, es labākais. Tas ir absurts, esi tu pats, parādi ko māki un es došu tev jā no sevis, tikai pierādi -

Labākais - centies - pierādi - veiksmi!!

Aye
Lietotājs
OZ
19 atbildes forumā
Online: 2d 6h 28m
Redzēts 2022. gada 31. augustā, 14:31
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 08:35
0
post

Pret, pilns ar tiem GM, neredzu vajadzību vēlvienam kandidātam.  

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 08:46
0
post

Pieteikums uzrakstits ar pretīgu fontu. Lai kādam kaut ko iemācītu vajag pašam iemācīties. Pieteikumā Tu raksti par sevi nevis par citiem.

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 14. septembrī, 08:48.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0