bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Jonathan Blake
ChipyLV
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 1d 16h 36m
Redzēts 2020. gada 21. septembrī, 23:39
Pievienots, 2019. gada 12. aprīlī, 00:45

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.+

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.+

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.+

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Jonathan Blake

Vecums:25

Dzimšanas datums:131194-21502

Dzimšanas vieta: Los Venture

Štats: San Andreas

Tālrunis:#671553

Pilsonība: Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [  ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ X ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:Los Santos Autobusu parks

Pašreizējā darba vieta:Los Santos Autobusu parks

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Bakalaura grāds,Sporta akadēmijas sertifikāts!

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Esmu izbijis virsnieks Los Ventures pilsētā,kur tvarstiju bīstamu noziedziniekus,stādīju viņus tiesas priekšā,esmu piedalījies daudz un dažādās operācijās,kā arī esmu pat ticis līdz tādam līmenim,kad piedalījos S.W.A.T operācijās,kurās norisinājās 20cilvēku ķīlnieku sagrābšana un visu atrisināju ar savu pārinieku bez neviena līķa un ievainotajiem,personas tika aizsturētas,tika sauktas pie atbildības

Motivācijas vēstule:Tātad biju acu liecinieks pirms pāris gadiem,kad uz ielas brauca satrakojies auto vadītājs,bet dažus metrus preikšā gāja kāds nepasargāts pilsonis ar austiņām ausīs,acīm redzot auto vadītājs bija aizdomājies,neieraudzīja šo personu,gala rezultātā persona smagā stāvoklī tika nogādāta slimnīcā,bet pēc atveseļošanās palika kroplīgs uz visu mūžu,tāpēc tas man deva milzīgu sparu,trenēties un mācīties,un kļūt par policistsu,lai es varētu nepieļauta šādas situācijas,glābt cilvēku dzīvības jebkurā dienakts laikā! Kā arī esmu aizsturējis ne vienu vien ļaundari,stādījis viņu tiesas priekšā!

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Kā jau minēju augstāk,man ir liela darba pieredze,esmu fiziski un morālli sagatavots šim darbam,pabeidzis sporta akadēmiju,ne tikai to,ieguvis pat bakalaura grādu,uzskatu,kad būšu ideālls kandidāts!

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 17

Vārds:Mārcis

UCP: ,,LIGHT"-Nav īstais un īstais ir ChipyLV,kurš drīzumā būs,kā jaunais!

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Esmu bijis LSPD citos komūnos kā piemēram ,,PH" kur ticis līdz iespaidīgi augstam rankam,zinu visu policistu ikdienu,ko un kā darīt katrā situācijā,kā nē,uzskatu,kad man ir labas komunikācijas spējas,spēšu sastrādāties komandā!

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Protams

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Protams

ChipyLV
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 1d 16h 36m
Redzēts 2020. gada 21. septembrī, 23:39
Pievienots, 2019. gada 12. aprīlī, 11:13
0
post

Pieteikums tiek anulēts,atvainojos par sagādātajām neertībām!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 400 skatījumi )
, vilgale17, 𝙀𝙨𝙠𝙖, Tominsh, Skecets, ChipyLV, Laurz, 518293182, maarinns, kingunder23, 9Boz, Andersons, TheKeneddy