bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Brian Washington
NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2019. gada 11. aprīlī, 13:18

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"
 

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Brajens Vašingtons

Vecums: 21

Dzimšanas datums: 09.12.98

Dzimšanas vieta: San Fierro

Štats: San Andreas

Tālrunis: 427131

Pilsonība: Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ X ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Pavārs

Pašreizējā darba vieta: Preču Piegadātājs

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : San Fierro Policijas Akadēmijas Diploms

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?:  Nē jo pabeidzot akadēmiju momentāli devos uz Los Santos

Motivācijas vēstule: Tātad esmu mērķtiecīgs un cītīgs, gandrīz vienmēr sasniedzu savus mērķus. Dzīvojot San Fierro un pabeidzot Vidusskolu devos strādāt par Pavāru, un paralēli mācīties policijas akadēmijā. Pēc trīs gadiem ieguvu diplomu un pametu pavāra darbu. Mēnesi atpakaļ, ierodoties Los Santos, sāku meklēt jaunu darbu, atradu darbu par preču piegadātāju kur nemaksā nemaz tik labi, bet dzīvei pietiek. Tā kā man ir policijas diploms es domāju es varētu iestāties šajā pilsēta par policistu kā tas bija iecerēts un aiztāvēt šīs pilsētas godu 

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Kā jau iepriekš minēju esmu mērķtiecīgs un cītīgs, kā arī man ir policijas akadēmijas diploms. Es vēlos aizsargāt šo pilsētu un tās iedzīvotājus kā tas bija manos plānos

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 16

Vārds: Adriāns

UCP: Juritis

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Ir bijusi visos amatos sākot no Kadeta un beidzot ar Priekšnieku

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā

                                                                                                                       Čau tas es

 

maarinns
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 14h 50m 21s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 16:46
Pievienots, 2019. gada 11. aprīlī, 16:45
0
post

 

APLIKĀCIJAS ATBILDE

 

Cienījamais Brian Washington, izvērtējot jūsu CV un Motivācijas vēstuli ar prieku varu paziņot, ka būsim ieinteresēti Jūs redzēt nākamajā atlases kārtā -Intervija, kurā noskaidrosim un izvērtēsim Jūsu pamatprasmes un iemaņas jūsu izvēlētajā amata kandidatūrā. 

 

''Los Santos Policijas Departaments , Lai kalpotu un aizsargātu!''

 

Ar cieņu LSPD Priekšnieks 

Brenan Schnebly 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0