bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Thomas Gold
Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2019. gada 10. aprīlī, 21:02

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.  ✅

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.  ✅

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.  ✅

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Thomas Gold

Vecums: 36

Dzimšanas datums: 13/03/1983

Dzimšanas vieta: Los Santos Grovestreet 19-1

Štats: Los Santos

Tālrunis: 865148

Pilsonība: Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

 

Augstkola [  ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [X] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: LSAK Konfiscētājs/Mehāniķis

Pašreizējā darba vieta: Bezdarbnieks

Iegūtie sertifikāti : Nav

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Nav pieredzes, šī būs mana pirmā pieredze!

Motivācijas vēstule:

Thomas Gold

Liepu iela 1, LV - 1001

E - pasts: privāts

Tel: 865148

 

 

2019. gada 10. aprīlī

 

 

 

God. LSPD vadītājs!

 

Esmu LSU Policijas Akadēmijas students. Studiju programmas ietvaros, man bija iespēja noklausīties Jūsu vadīto Sabiedrisko attiecību kursu, kur Jūs sniedzāt arī ieskatu uzņēmuma „LSPD” darbā.

Šobrīd, sakarā ar studiju programmas nosacījumiem, es meklēju amatu policijas departamentā. Zinot „LSPD” darbības jomu un pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, vēlos pieteikties darbā!

Esmu ļoti ieinteresēts iziet praksi tieši  „LSPD”, jo tas ir viens no lielākajiem uzņēmumiem LS,  Jūsu vadītajā uzņēmumā būtu ļoti nozīmīga pieredze manas profesionālās kvalifikācijas celšanā un zināšanu papildināšanā. Esmu pārliecināts, ka prakses ietvaros es ne vien pilnveidotu savas prasmes un zināšanas, bet arī sniegtu vērtīgu ieguldījumu Jūsu uzņēmumam. Esmu mērķtiecīgs, ar augstām darbaspējām, ātri spēju pielāgoties jauniem apstākļiem, komunikabls.

Augsti novērtēšu Jūsu uzaicinājumu uz pārrunām, lai sīkāk pārrunātu manas iespējas iziet Jūsu uzņēmumā praksi. Sekmīgas mācību prakses nobeigumā, būtu ļoti ieinteresēta turpināt profesionālo izaugsmi „LSPD''.

 

 

 

 Ar cieņu, Thomas Gold

           

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Es spēju reaģēt uz situācijām reāli un adekvāti, kā arī esmu labs un uzticams darbinieks. Ar lielāko prieku stāšos darba un pildīšu savus darba pienakumus! Riskējot ar savu dzīvību un visu kas man ir, es to darīšu no visas sirds!

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 17

Vārds: Tomass

UCP: tomis123121

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Nav pieredzes, bet RP ir samērā labs, domāju tikšu galā! Mācīšos, pieredzi iegūšu jūsu KICK projektā

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Protams ka spēšu, mīļākā programma kā ne kā!

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Ir iespēja nolādēt ja vajadzēs spēšu!

maarinns
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 14h 50m 21s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 16:46
Pievienots, 2019. gada 10. aprīlī, 21:27
0
post

 

APLIKĀCIJAS ATBILDE

 

Cienījamais Thomas Gold, izvērtējot jūsu CV un Motivācijas vēstuli ar prieku varu paziņot, ka būsim ieinteresēti Jūs redzēt nākamajā atlases kārtā - Intervija, kurā noskaidrosim un izvērtēsim Jūsu pamatprasmes un iemaņas jūsu izvēlētajā amata kandidatūrā. 

 

''Los Santos Policijas Departaments , Lai kalpotu un aizsargātu!''

 

Ar cieņu LSPD Priekšnieks 

Brenan Schnebly 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0