bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[GameMaster] Andzins
Andzins
Lietotājs
Andžiņš
14 atbildes forumā
Online: 1d 10h 57m
Redzēts 2021. gada 03. aprīlī, 14:41
Pievienots, 2019. gada 02. aprīlī, 23:58

 

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

 

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

 

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x ]

• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x]

• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x ]

• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x ]

• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x]

 

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

 

Anketa

 

Tavs vārds: Adrians (IG Tom Jefferson)

 

Iepriekšējie nickname: Andzins

 

Tavs vecums: 16

 

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Mana personāža ir Tom Jefferson, strādāju jau no servera sākuma par LSPD, pašlaik esmu seržants! Par 2. personāžu neatbildu es, bet gan brālis!

 

Pieredze kā Gamemaster: Nēsmu nekad bījis par GameMaster, toties esmu daudz erpojis, zinu noteikumus, kā arī daudz RP terminus. Un vēlos izpalīdzēt citiem!

 

Pieredze Roleplay jomā: Kā jau iepriekš minēju ar RP esmu saskāries diezgan daudz. Par LSPD strādāju un gandrīz katru dienu esmu RP situācijās. Jau no seniem laikiem esmu erpojis, un mācijies noteikumus. Esmu izpalīdzējis citiem, kā vien varēju RP jomā.

 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):

Nēsmu sodīts jūsu serverī!

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):

 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):

Mani sauc Adrians, man ir 16 gadi. Esmu aktīvs datora lietotājs, kā arī nodarbojos ar Sportu.  Dzīvoju laukos un daudz spēlēju MTA.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?

Mani piesaista tas, ka serverī nāk daudz jaunu spēlētāju, bet viņi nezin kas ir roleplay, vai ko tajā darīt. Esmu vienmēr gatavs palīdzēt citiem un iegūt daudz ko jaunu! Vairākkārt esmu bijis situācijās, kur otrai personai ir kļūdains RP, bet nespēju neko darīt. Protams, cenšos izpalīdzēt tiem kas klausās un iegaumē sacīto! Redzu ka serverī nav tik daudz GM tāpēc izlēmu kandidēt!

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):  Tātad, kā jau visur iepriekš minēju, esmu ļoti aktīvs un pieredzējis RP spēlētājs, vēlos uzlabot serveri gan citās lietās, gan cilvēku RP prasmes. Esmu vienmēr atsaucīgs un izpalīdzēšu katram, kam to vajadzēs. GM man būtu lieliska iespēja sevi pierādīt, ka esmu prasmīgs un zinošs, kā arī izpalīdzēt citiem, kam to vajag. Serverī esmu jau no paša sākuma, un erpojis, jau no tā laika. Protams, nēsmu es izcils vai ideāls, ar katru dienu vēlos šīs prasmes paaugstināt un GM būtu lieliska iespēja. Redzu dažus neaktīvus GM ( No Hate), un vēlos būt tas, kas sevi parāda no gaišās puses! Būšu gatavs jebkādam pārbaudījumam! Vēlos palīdzēt attīstīt serveri un uzlabot citu spēlētaju prasmes RP jomā. 

P.S atvainojat, ka nav bildes un nelielas gramatikas kļūdas, ļoti grūti no telefona rakstīt! 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams.

 

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju* Jā saprotu

Pēdējo reizi rediģēja Andzins, 2019. gada 03. aprīlī, 01:26.
Jankellls
Lietotājs
Bērziņš'
67 atbildes forumā
Online: 6d 12h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 15:20
Pievienots, 2019. gada 03. aprīlī, 07:35
0
post

PAR! Pazīstams cilvēks , saprotošs. Lai veicas!

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2019. gada 03. aprīlī, 10:09
0
post

Serverī ir pārāk maz spēlētāju, lai vajadzētu tik daudz gamemasterus. Domāju, ka pagaidām ir pietiekami. Toties nekas pret tevi nav, ja admini domā, ka vajag vēl gamemasterus tad esmu par, bet jā. Pagaidām neitrāls

pienvedejs02
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 11h 15m 35s
Redzēts 2021. gada 31. martā, 16:16
Pievienots, 2019. gada 03. aprīlī, 12:00
0
post

Par! Normāls čalis. Normāli erpo

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 2. maijā, 21:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. aprīlī, 13:32
0
post

Par! Labi pārzina terminus + labi erpo!:)

 

 

 

 

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts 12. maijā, 20:07
Pievienots, 2019. gada 04. aprīlī, 19:32
0
post

aktīvs, viss ko vajag serverī, par.

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2019. gada 04. aprīlī, 19:35
0
post

Lieku par, ja nebūsi tik stingrs kā pašlaik LSPD. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

𝙀𝙨𝙠𝙖
VIP
Bijušais administrators
security ♛
00:00 ●━━━━━━──── 4:20
104 atbildes forumā
Online: 56d 2h 38m
Redzēts 24. aprīlī, 01:20
Pievienots, 2019. gada 04. aprīlī, 23:35
0
post

Sveiks, Andzins!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu to Pieņemt. Bet pirms statusa izsniegšanas -
vēlos ar tevi aprunāties , un uzjautāt dažus jautājumus.

Sazinies ar mani iekš servera caur /report F1

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0