bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
6
3
topic
Gm Laur-
Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 17:38

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Lauris

Iepriekšējie nickname:Peter Grandwitch

Tavs vecums:17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Peter Grandwitch Timber Innovation 

Pieredze kā Gamemaster:Pieredze ir ,bet negribu samelot,viņa ir maza,bet ļoti labi pārzinu terminus un varu jaunajiem spēlētājiem pālīdzet attīstīties,un veidot kvalitatīvu lomas spēli iekš servera.

Pieredze Roleplay jomā:Ir liela,mēģinu sīkās detaļās atveidot lomas spēli,bet kā katrs mēdz kļūdīties,un var labāk,savu rp vērtēju 8-9,kā katrs var labāk.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):https://failiem.lv/u/83fd55sn">https://failiem.lv/u/83fd55sn" target="_blank">https://failiem.lv/u/83fd55sn

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):-

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Sveiki,kick lietotāj,Mani sauc Lauris.Man ir 17 gadi,aktīvi nodarbojos ar sportu,bet brīvajā laikā uzspēlēju datorspēles,kā-csgo,mta,nhl 09...,esmu pieejams discord,ja gribat sīkāk uzzināt par mani! Dc-Lauriszz,tiekamies serverī.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Serveris ir tiko atvēries,gribu palīdzēt gan jauniem spēlētajiem,gan administrācijai,un šim serverim gribu atvēlēt daudz laika un darba,un pierādīt ka varu palīdzēt šim serverim,šis ir vienīgais serveris,kur pavadu daudz laika...,esmu runājis ar bunnyhop un goblinX,šie puiši serverim atvelta daudz laika ,un ir sakarīgi.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Par RP skolotāju piesakos tādēļ ,ka redzēju ,ka tiek meklēti jauni GM un domāju kāpec gan nē?Esmu pavadījis daudz laika spēlejot,erpojot u.t.t ,bet gribās pameiģināt ko vairāk kas vēl nav meiģināts.Bieži saskaros ar ļoti stūlbām situācijam kuras atrisināt nav manos spēkos piemēŗam cilvēks ir veicis nepareizu Roleplay darbību viņam to stāstot kā pret sienu ,jo reakcijas nav nekādas.Bet palīdzēt un atrisināt tādas lietas man nav šķērslis.Uzskatu sevi par zinošu par un ap roleplay tāpec šo visu tagad rakstu ,jo vēlos palīdzēt serverim un jaunpienācējiem ,kurus es labprāt apmācītu lai LV:RP augtu...

Viss pārkopēts

PS atvainojos ka nav 250 vārdi

Pēdējo reizi rediģēja Laurz, 2020. gada 21. augustā, 17:40.

 

 

 

 

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 17:40
0
post

Pret, nav pietiekošas pieredzes un zināšanu priekš šī amata. Nav 250 vārdu motivācijas vēstulē, kaut tāds ir noteikums. Ja nevari ieguldīt savu laiku pieteikuma izveidē tad tev nav ko darīt šajā statusā.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 18:38
0
post

Par, iedevi skalas.


PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 18:44
0
post

OOO,Vecais labais pipariņš,noteikti,ka likšu PAR,atceros tajos laikos,ka pirmssākumos vēl biji administrātors,bija nice nice,let's go 

GameMaster un Administrātora pieredze ir vairāk kā vajag.


+ REC

Pēdējo reizi rediģēja PETER1ZZ, 2020. gada 21. augustā, 18:44.


Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 18:54
0
post

Par ,esmu redzējis tevi statusā ,spēj pildīt savus pienākumus.

GL :)

cau

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 19:25
0
post

Izpalidzigs tikai fixveh zina bet lai kadam kaut ko iemacitu- saprasana 0. Ne sirsnina, nebus.

Vel tikko sanemi sodi par vakara meerci ar saviem draudzigajiem draugiem.  

History pazuda

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 21. augustā, 19:27.
RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 19:33
0
post

Nesen neatnāci atpakaļ uz šejieni?

neesi pierādijis sevi, vakar tiki ajailots pareizi?

pret, nebus

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 01:48
0
post

Atskrēji pēc laika, uzdrukāji kautkādu frakciju un iesi uz GM? Ja nepaņems par GM 100% pazudīsi. Manuprāt neesi uz palikšanu, pret!

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 02:11
0
post

Nē, nesen atnāci, nedēļ tik kāda ir pagājusi kā jau piesakies. Par tavu pieredzi un RP prasmem nešaubos, bet iespējams tu atkal kautkur pazudīsi. Šoreiz pret.

Kā arī pieteikums kautkāds neriktīgs.

 

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2020. gada 22. augustā, 02:29.
0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 02:35
0
post

 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Par RP skolotāju piesakos tādēļ ,ka redzēju ,ka tiek meklēti jauni GM un domāju kāpec gan nē?Esmu pavadījis daudz laika spēlejot,erpojot u.t.t ,bet gribās pameiģināt ko vairāk kas vēl nav meiģināts.Bieži saskaros ar ļoti stūlbām situācijam kuras atrisināt nav manos spēkos piemēŗam cilvēks ir veicis nepareizu Roleplay darbību viņam to stāstot kā pret sienu ,jo reakcijas nav nekādas.Bet palīdzēt un atrisināt tādas lietas man nav šķērslis.Uzskatu sevi par zinošu par un ap roleplay tāpec šo visu tagad rakstu ,jo vēlos palīdzēt serverim un jaunpienācējiem ,kurus es labprāt apmācītu lai LV:RP augtu...Viss pārkopēts.PS atvainojos ka nav 250 vārdi

 

 

Nopietni? Man nav ne mazākās nojausmas un nemaz nepiss, kad tu rakstīji pirmo pieteikumu no kura tu nokopēji, bet lasot dažus komentārus man liekas ka tiki uzņemts sastāvā. Ja tu nespēj uzrakstīt 250 vārdus, uzrakstīt pats savu cv (atkal) bet kopē kaut kādu jēlu, izdirstu pieteikumu kuru rakstīji pirms Jēzus Kristus piedzimšanas, tad atvaino mīļais draugs, tu neesi pelnījis šo amatu.
Serverī ir lielas problēmas - lielākā daļa neerpo, nemaz nevēlas iedziļināties, un ko tu izdarīsi tādu, lai sevi pierādītu pat ja tu iegūsi amatu? NEKO! Uz ko tu esi spējīgs, ja tu pat nespēj aizpildīt oficiālu veidlapu, lai iegūtu šo statusu? Priekškam vajag uzņemt statusā tevi, liekēdi kurš sēdēs un kasīs olas kā kaut kāds xRaivis, Dandijs un citi gamemasteri kuriem bail dirsu pacelt no krēsla un reali palīdzēt? Es apšaubu, ka tu būsi tas kandidāts kurš spēs kādam , kaut kad, kaut ko, kaut kur iemācīt. 

 

Pieredze kā Gamemaster:Pieredze ir ,bet negribu samelot,viņa ir maza,bet ļoti labi pārzinu terminus un varu jaunajiem spēlētājiem pālīdzet attīstīties,un veidot kvalitatīvu lomas spēli iekš servera.
Pieredze Roleplay jomā:Ir liela,mēģinu sīkās detaļās atveidot lomas spēli,bet kā katrs mēdz kļūdīties,un var labāk,savu rp vērtēju 8-9,kā katrs var labāk.

 

Kāda tev var būt pieredze? Zināt f1 sadrukāto , nav nekāda baigā māksla. Es neesmu iegaumējis pilnībā nevienu no tiem noteikumiem, es vienkārši zinu kas ir RP. Ja tu gribi pateikt, ka zinot f1 noteikumus tu spēsi kādam ''palīdzēt attīstīties'' un ''veidot'' kvalitatīvu roleplay, tad draudziņ... manuprāt ka Sippa ir jāpalīdz tev attīstīties. 
Tu vērtē sevi uz 8-9? Es sevi vērtēju uz 6-7, kādi na&ui 8-9, ja pat LSRP spēlētāji kuri spēlē 10+ gadus (parspileju bet pofig) spēlē un vienalga pieļauj kļūdas. Tu spēlē LVRP, kur šajā projektā līmenis ir zem vidējā, minimālā.. 8-9 tu  vari zināt tikai F1, neko vairāk.
PRET! Ieteiktu vairs nerakstīt pieteikumu!

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 02:52
1
post

Šoreiz es būšu PRET, jo nezinu kas tu esi, ka arī neesmu tevi manījis iekš serveri.. Varbūt forumā esi aktīvs.. Un ka Sneaky minēja, ja nepieņems par gm, tad bus 100% ka pazudisi, te lielākā daļa tā dara.. Un kur tu esi redzējis ka meklē gm??

Animated GIF

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 09:25
0
post

Pirmo reizi tevi redzu  ,kā arī serverī bieži neesi manīts , no manis pret.

 

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 12:21
0
post

Nē, nēesmu tevi redzejis InGame ne kā erpo, ne kā uzvedies. Manuprāt tev vel ir jāpierādā sevi no labās puses.

Vārdi ir ļoti maz, varēji mazliet vairāk pavadīt laiku pie pieteikuma veidošanas.

esmu runājis ar bunnyhop un goblinX,šie puiši serverim atvelta daudz laika ,un ir sakarīgi.

Šī rindiņa bija viss nevajadzīgākā no visām, tev pieteikumā ir jāpastāsta par sevi nevis par citiem.

Sorry, bet nu no manis būs PRET.

 

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

user1
Lietotājs
92 atbildes forumā
Online: 8d 7h 19m
Redzēts 2020. gada 02. decembrī, 09:41
Pievienots, 2020. gada 22. augustā, 12:36
0
post

Pirmo reizi redzu,PRET

BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 26. augustā, 07:15
0
post

pret, tev statusu nevajag, tu pat nezini, kad ''lowaks'' nav ooc ins, un ooc raudi vislaik, un raksti pieteikumu uz GM ? 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 27. augustā, 00:20
0
post

Kopš pieteikuma brīža esi saņēmis pāris ajailus. Tas liek tikai pasliktināt domas.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 28. augustā, 12:41
0
post

Atteikts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0