bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
1
topic
[GameMasters] Lauriszz
Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 2. maijā, 21:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. martā, 20:29

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Lauris

Iepriekšējie nickname:Rudy Shaun

Tavs vecums:16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Rudy Mikley[NADD Līdzīpašnieks]

Pieredze kā Gamemaster:Pieredze ir ,bet negribu samelot,viņa ir maza,bet ļoti labi pārzinu terminus un varu jaunajiem spēlētājiem pālīdzet attīstīties,un veidot kvalitatīvu lomas spēli iekš servera.

Pieredze Roleplay jomā:Ir liela,mēģinu sīkās detaļās atveidot lomas spēli,bet kā katrs mēdz kļūdīties,un var labāk,savu rp vērtēju 8-9,kā katrs var labāk.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):https://failiem.lv/u/83fd55sn">https://failiem.lv/u/83fd55sn

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):-

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Sveiki,kick lietotāj,Mani sauc Lauris.Man ir 16 gadi,aktīvi nodarbojos ar sportu,bet brīvajā laikā uzspēlēju datorspēles,kā-csgo,mta,nhl 09...,esmu pieejams discord,ja gribat sīkāk uzzināt par mani! Dc-Lauriszz,tiekamies serverī.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Serveris ir tiko atvēries,gribu palīdzēt gan jauniem spēlētajiem,gan administrācijai,un šim serverim gribu atvēlēt daudz laika un darba,un pierādīt ka varu palīdzēt šim serverim,šis ir vienīgais serveris,kur pavadu daudz laika...,esmu runājis ar bunnyhop un goblinX,šie puiši serverim atvelta daudz laika ,un ir sakarīgi.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Par RP skolotāju piesakos tādēļ ,ka redzēju ,ka tiek meklēti jauni GM un domāju kāpec gan nē?Esmu pavadījis daudz laika spēlejot,erpojot u.t.t ,bet gribās pameiģināt ko vairāk kas vēl nav meiģināts.Bieži saskaros ar ļoti stūlbām situācijam kuras atrisināt nav manos spēkos piemēŗam cilvēks ir veicis nepareizu Roleplay darbību viņam to stāstot kā pret sienu ,jo reakcijas nav nekādas.Bet palīdzēt un atrisināt tādas lietas man nav šķērslis.Uzskatu sevi par zinošu par un ap roleplay tāpec šo visu tagad rakstu ,jo vēlos palīdzēt serverim un jaunpienācējiem ,kurus es labprāt apmācītu lai LV:RP augtu...

PS atvainojos ka nav 250 vārdi!

Pēdējo reizi rediģēja Laurz, 2019. gada 03. aprīlī, 07:52.

 

 

 

 

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2019. gada 30. martā, 20:44
2
post

Pret, jo esi no LSAK. Visi tur tīrākie pajoliņi, vēl zemāk nokritusi nekā LSPD & LSGD kurā nemaz darbinieku nav.

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2019. gada 31. martā, 12:14
0
post

Neintrāls

Pēdējo reizi rediģēja Sestais, 2019. gada 31. martā, 17:55.
m.A.A.d
Lietotājs
27 atbildes forumā
Online: 1d 20h 31m
Redzēts 2019. gada 11. maijā, 23:09
Pievienots, 2019. gada 31. martā, 17:43
0
post

Pret. Kārtējais ņaudētājs. mjaw.

pienvedejs02
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 11h 15m 35s
Redzēts 2021. gada 31. martā, 16:16
Pievienots, 2019. gada 03. aprīlī, 12:01
0
post

Par! Labi erpo, normāls cilvēks.

Andzins
Lietotājs
Andžiņš
14 atbildes forumā
Online: 1d 10h 57m
Redzēts 2021. gada 03. aprīlī, 14:41
Pievienots, 2019. gada 03. aprīlī, 21:11
0
post

Par! Sakarīgs, daudz zina.. Un ir izpalīdzīgs

Jankellls
Lietotājs
Bērziņš'
67 atbildes forumā
Online: 6d 12h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 15:20
Pievienots, 2019. gada 03. aprīlī, 21:22
0
post

PAR!. Ir izpalīdzējis vairākās RP jomās kā arī pamācijis.

Pēdējo reizi rediģēja Jankellls, 2019. gada 03. aprīlī, 21:22.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2019. gada 04. aprīlī, 19:40
0
post

Sveiks. Lieku par, jo esi ļoti aktīvs serverī un neaizbēdz kā citi, kad ieraugi TAB panelī 10 player. Vadi kopā ar mani frakciju NADD un nav bijušas nekādas problēmas ar tevi. Rekomendēju šo pārstāvi GameMaster rindās.

Serverī noderētu kāda aktīva roka staff lokā

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2019. gada 04. aprīlī, 19:43.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

𝙀𝙨𝙠𝙖
VIP
Bijušais administrators
security ♛
00:00 ●━━━━━━──── 4:20
104 atbildes forumā
Online: 56d 2h 38m
Redzēts 24. aprīlī, 01:20
Pievienots, 2019. gada 04. aprīlī, 23:16
0
post



Sveicināts Lauriz! Ar prieku paziņoju ka izlēmām tevi pieņemt komandā uz pārbaudes laiku.
Gamemastera amats tev jau tika izsniegts! Tavs uzraugs ir administrātors RuleMkaZ

Lietotāji skatās šo tēmu: 0