bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[GameMasters]Puika74
SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 30. martā, 10:46
puika74pirms 3 stundām

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [+ ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ +]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [+ ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ +]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [+ ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Pēteris!

Iepriekšējie nickname:Nav.

Tavs vecums:15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Carmelo Waiter(LSPD)

Pieredze kā Gamemaster:Sveiki!Man Gamester pieredze ir 3 gadus.Esmu bijis citos serveros kā piemēram,Play****,Img*** Multi***. Šie ir tie serveri kuros esmu bijis GM.Pieredze pati kā tāda ir liela,spēju apmācīt cilvekus un pats par sevi pazīstu terminus,tādēļ varētu būt GameMasters,kā arī esmu ar pacietību un vēlos apmācīt nepieciešamos spēlētājus un snegt tiem palīdzību,apsolu,ka darīsu visu pēc noteikumiem.Lai tiem neradītu smagas problemas.

Pieredze Roleplay jomā:Esmu agrāk spēlējis vairākos projektos par GM,kur arī nācas apmācīt nepieciesamos spēlētājus.kā arī likt ieslodzijumā tos,kuri pārkāpa Terminus.Un pēc tā laika atnācu uz šo roleplay serveri spēlēt.un izdomāju būt atkārtoti GM,jo šādā jomā man ir pieredze.kā arī esmu spējīgs vīrs ar pacietību,kas varēu apmācīt spēlētājus.vienmēr skatos Reportu panelī.kā arī patīk ļoti atēlot sava tēla darbības rpojot,kā arī esmu sakarīgs domaju,ka citiem nebūtu problemas,ka es būtu GM,darīšū vis ko vien var.kā arī to ko dara pielāgotie GM.savu pieredzi varu apliecināt darot savu darbu.kā arī turos  pie pieteikuma,kā arī esmu erpojis citos projektos,apmēram 3 gadus,un zinu ko tas nozīmē,domaju nebūtu slikti būt GM.Nedomāju,ka citiem cilvekiem pret mani būs pretenzijas.Kā arī savu roleplay atveidoju detalizetu,uin saprotamu.tas noderētu Roleplay jomā.Mana pieredze ir diezgan liela ,jo turos pie teikuma-ja cilvēks ir aktīvi erpojis 1 gadu viņam jau ir liela pieredze par un ap roleplay es pats erpoju jau 3 gadus un pec manām domām mana pieredze ir diezgan liela

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):nē.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!)Sveika Tauta!Mani sauc kristers,esmu 16 gadus vecs puisis.Ka jau visi bērni apmeklē skolu,Tādēļ vēlējos nedaudz pastāstīt par sevi. Man patīk nodarboties ar roleplay serveriem,par cik esmu pieredzējis pusisis,kurš erpo detalizēti,bez citām iemaņām..Manas hobija stiprās puses ir,zināms sporta veids,Florbols,Hokejs,Baskedbols.Šie ir mani hobiji,tādēļ es vasarā dažreiz pie jūras uzspēlēju volejbolu.kā arī vasāra atpūšos lauka ar draugiem.Sīkak varu pasāstī par sevi izveidojot dzīves stāstu.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?Jo vēlos palīdzet cilvēkiem,tā lai viņiem neradītu problēmas..Es nespēlēju deļ Statusa,bet gan lai cilvekiem izspalīdzētu,arī varu pierādīt savu aktivitāti.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Sveiks lasitāj...Esmu spējis ,erpojis ļoti daudz ,bet gribās pameiģināt ko jaunu un nebijušu..Ļoti bieži saskaros ar tāam situācijam kuras atrisinā nav manos spēkos uz kurām pašām nepatīk skatīties pašas aktuālakā ir trollisms..Kā ari cilvēks ir veicis nepareizu RolePlay darbību uz maniem ieteikumiem viņš nereaģē.Parasti man patīk kautko atrisināt ,palīdzēt vai dod padomus tāpec tādas lietas man vairs nav šķerslis.Uzskatu sevi zinošu par un ap RolePlay.Parasti esmu godīgs ,jo nepatīk serveri ar bugiem ,nepilnībām vai ar kautko citu kas traucē atveidot normālu RolePlay...Es motivēju pats sevi ,jo esmu neatlaidīgs un daudzi man saka to pašu.Neizdarītu darbu nekad neatstāšu nepabeigtu..Tāpec vēlos sevi pierādit daudz vairāk šāja projektā lai visi zinātu uz ko esmu spējigs un cik daudz es varu.Manuprāt es šeit sevi esmu pierādijis jau ļoti daudz..Esmu ļoti motivēts iekļūt sastāvā ,jo ir jau zināmi cilvēki komandā ,kā arī pats cenšos visas situācijas uztvert ļoti vēsi ,tādejādi tas palīdz gan parastā RolePlay jomā gan arī situāciju izvērtēšanā. Vienmēr cenšos būt kreatīvs un cenšos paskatīties uz situāciju no abu cilvēku pusēm .

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:Protams!

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*Protams.

 

442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 30. martā, 11:13
0
post

Sākuma tu raksti, ka tev ir 15 gadi, bet kur jāiepazīstina ar sevi, ir 16. Kļūda, vai arī esi kaut kāds 13.gadnieks, kurš dirš par vecumu? Ļoti daudz gramatisku kļūdu. Pagaidām esmu pret, bet domas, iespējams, var mainīties.

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2019. gada 30. martā, 11:43
0
post

Pieteikums kopēts. Atteikts. 

 

te nekā nav

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 21 ( 496 skatījumi )
dandijs, ivanovs, LogiTec, GeNesiS, Luwii, buddyy, SnaxxXD, GoblinX, ChipyLV, Laurz, Andzins, scripy, Danno, Sestais, Brazy, UMEH, 9Boz, bLank, laescobare, Gozmit, 442240