bilde ko parada kad esi afk par ilgu
5
0
topic
[Sūdzība] Hector Alvarez
☬ᴠᴇɴᴏᴍ☬
Lietotājs
Gandzuxx
5 atbildes forumā
Online: 12h 51m 54s
Redzēts 2020. gada 16. augustā, 20:38
Pievienots, 2020. gada 12. augustā, 01:11

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: maiklwalker

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Hector Alvarez

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Taisīja OOC, pieņēma reportu, un kautko bezsakarā brauc virsū!

Pierādījumi:https://imgur.com/a/wbA7bWn">https://imgur.com/a/wbA7bWn

Komentāri: Guzman vispār ir tāds nepilnnesoš adminstrātors! Pieņem reportu brauc virsū! Iepriekš kautkā tur OOC Insultoja, gan jau pats ierakstīs apakšā kā nosauca /b čatā mani! Un es reportā ierakstu, kad vēlos noskaidrot kas notiek, Guzman protams pieņem, pēc kā vispār novirzas no tēmas, saka ko tu man jautā, un saka lai pisos gulēt, kāds sakars Spēlei ir ar manu privāto dzīvi, vai sēžu spēlēju, vai nē? Sanāk kad pēc 00:00 Noteikumi IC un OOC Atceļās? Kad katrs spēlētājs dara ko grib, cik es saprotu! Jo katrs dara savu! Viens OOC Insulto, otrs CarDm'o, un tad vel šauj nost, cits PG, MG, CS taisa... tad man ir jautājums tāds tagad, Kicks ir roleplay serveris? Vai lēnām pārtop pa FreeRoam?

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 17:59.
A1
Servera administrators
Transportlīdzekļu komanda
Dutchman101
A viens.
117 atbildes forumā
Online: 19d 11h 47m
Redzēts 10. maijā, 23:48
Pievienots, 2020. gada 12. augustā, 02:41
0
post

Ja beha lido nav ko te staigāt , naktī visi likumi atceļas.

 Ja nemāki tu dirst tad nemoki to dirsu , dzirdu zīmes redzu ēnas un ši posta tavas bēdas.

marcisxd
Lietotājs
52 atbildes forumā
Online: 2d 3h 25m
Redzēts 10. martā, 21:51
Pievienots, 2020. gada 12. augustā, 12:51
1
post

ko tu vari nīdēt visu laiku ;DD

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 15. augustā, 22:33
1
post

Pierādijumos nevar redzēt, ka tev administrators brauktu virsū. Cik noprotu, pret tevi tika veikts car dm, tāpēc uzrakstiji reportu un tavs auto tikka salabots. 

Sūdzība nepatiesa.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0