bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
0
topic
yostu uz Gamemaster
ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 20:37

 

× Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
× Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
× Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
× Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X ]
× Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

 

Tavs vārds

× yostu

 

Iepriekšējie nickname

× yostu

 

Tavs vecums

× 19

 

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās

× Shanice Young - 216 Panoptic Ave. Hoover Criminals

× Muhmed Burak - Zvejniecības pagrīde - FPK'd

× Elias Swift [ tas pats Muhmed Burak ] - nav frakcija, ieslodzīts par auto zādzību un bēgšanu no policijas

 

Pieredze kā Gamemaster

× Šeit - gan GM, gan administrators. Daudzi, kas te ir no pirmssākumiem mani zinās. Pieredze tādā ziņā ir liela, tikai tagad varbūt mazliet rusty, bet tas sīkums.

 

Pieredze Roleplay jomā

× Pāris gadi ir. Pirmo reizi RPot sāku SAMP serveros, atceros vēl ka bij grūtības iemācīties terminus, taču kad iemācījos uzreiz jau piešāvos pie detalizēta RP. Pirmais serveris, kur nopietni RPoju bij CKYY [ neeksistē jau sen ]. Neesmu tāds baigi ātrais RPeris, bet manuprāt kvalitāte > kvantitāte, respektīvi labāk ir uzrakstīt kvalitatīvi [ apdomāti ], nekā lielā kvantumā [ sasteigti ] un tad rodas dažādi jautājumi.

 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī)

× Kādreiz varbūt kādu reizi, bet tā maksimāli cenšos ievērot terminus un pat pārstrīdēt citus ja zinu, ka man ir taisnība.

 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history])

× Nu history ir viens forceapp, tas cik jūs to nopietni gribat uztvērt lai paliek pie jums.

https://i.imgur.com/3LOeNe4.png">https://i.imgur.com/3LOeNe4.png

 

Iepazīstini mazliet ar sevi ( ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to )

× Bija topiks main kickā, bet editoju. Nebūs, bet daudzi mani pazīst un ar to pietiek.

 

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?

× Nekas, vienkārši vajag Gamemasterus. Man nevajag, bet serverim vajag. Varbūt vienīgi tas, ka man ir tāda kā lojalitāte tieši kickam, jo es citur nespēlēju.

 

Motivācijas vēstule ( 250 vārdi kā minimums )

× Kā es motivētu citus pieteikties? Reāli es esmu kā citi - es biju tāds pats kā citi, kad sāku spēlēt es tiku apmācīts. Varbūt to nedarīja Gamemasters, bet tāpat - tas bija cilvēks. Šis viss ir kā cikls, kurš iet uz riņķi. Mēs viens no otra mācamies, kāpēc gan tu nevari dot citam savas zināšanas?

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja

×

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 21:02
0
post

Par, sanāca saskrieties IC, priekšstats tagad diezgan labs, nav nekādu pretenziju ja saņemsi amatu. Cerams, ka nepievilsi un paliksi aktīvs.

Pēdējo reizi rediģēja UMEH, 2019. gada 29. martā, 21:50.
442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 21:25
0
post

Vienozimigi par, esi jau bijis saja serverii staffa entaas reizes, nekad neesi pievilis, tik parasti pie beigam aktivitate pieklibo, bet taa ok

m.A.A.d
Lietotājs
27 atbildes forumā
Online: 1d 20h 31m
Redzēts 2019. gada 11. maijā, 23:09
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 21:32
2
post

Antirekomendācija - netika pildīti pieteikuma nosacījumi, kā arī tevi IC redzēju prost stāvot pie paģezda.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 22:14
0
post

Sveiks, yostu!

Vēlos paziņot, izskatot tavu izlēmu, tevi pieņemt, jo nepieciešami aktīvi GameMasteri, sazinies ar mani, lai saņemtu amatu.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī, uz  tikšanos.

 

MTA.KICK.LV Administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0