bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[Gamemaster] m.A.A.d
m.A.A.d
Lietotājs
27 atbildes forumā
Online: 1d 20h 31m
Redzēts 2019. gada 11. maijā, 23:09
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 08:36

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [x]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Daniels

Iepriekšējie nickname: policists, HennessyHD

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Naymar Lamar, Pašnodarbināts.

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir bagātām pilna. Pabijis esmu labos projektos, kā arī mēnešniekos, bet tajos nevēlos pat atgriezties. Jau pāris gadus pārzinu komandas, uzdevumu.

Pieredze Roleplay jomā: Lomuspēli spēlēju jau 5. gadu un esmu to ļoti iemīlējis, bet nav vairs vecie laiki, kad bij real gang shit. Pašlaik dzīvo tikai mašīnās. Bet lomuspēli ļoti labi pārzinu, erpot protu.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): SPIED ŠEIT

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):https://mta.kick.lv/forums/topi…ahoi-te-augsa/">https://mta.kick.lv/forums/topi…ahoi-te-augsa/

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista pats serveris, kā tas ir saskriptots. Ceru ka nebūs problēmas, par kurām čīkstēs kāds. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Motivēts rakstīt pieteikumu ir tādēļ, lai kick'a nepaņemtu tos zemās pakāpes cilvēkus, maigi izsakoties. Redzot kā viņi raksta pieteikumus, gribas raudāt. Nav ne gramatikas, ne ētikas normas. Dažs labs vispār par meiteni izliekas. Esmu motivēts šeit spēlēt, erpot, palīdzēt. Bet nejau dēļ statusa, bet par cik tiek meklēti supporteri nodomāju pieteikties. Serverī pildīšu savus pienākumus - Reportu izskatīšana, spēlētāju uzklausīšana, konfliktu risināšana, vajadzības gadījumā spēlētāja apmācīšana. Bet tas nenozīmē, ka 24/7 sēdēšu gduty, lai  kā suns skrietu uz reportiem. Sagaidu arī atbalstu no pārējās komandas, lai katrs varētu paerpot. Vēl mani motivē pieteikties tas, ka mani nervi ir izturīgāki nekā dažam labam kurš serverī spēj nosaukāt spēlētājus, rupji sakot uzd*rst. Laika gaitā esmu sapratis, ka gamemasteram ir jābūt psihiski līdzsvarotam, lai varētu kontaktēties ar agresīviem spēlētājiem / troļļiem. Tādējādi parādot serveri no labākās puses.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams.

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*

Pēdējo reizi rediģēja m.A.A.d, 2019. gada 29. martā, 11:14.
0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 09:02
1
post

Noname - PRET

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 09:03
0
post

Neesmu redzējis čarakteru "Naymar Lamar" baigi daudz serverī, bet izskaties kā sakarīgs fujaks, gamemasterus vajag, lieku par

Galvenais esi aktīvs, pamanāmāks spēlē

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 09:06
0
post

Tādu kā tevi neesmu redzējis, tāpēc neitrāls no manis.

 

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
362 atbildes forumā
Online: 36d 14h 36m
Redzēts Vakar, 11:55
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 11:12
0
post

Problēmas neesi radījis, varbūt arī neesi paspīdējis,izcēlies no citiem, bet ganjau ar laiku, došu par, noderētu kāds aktīvāks spēlētājs gm rindās, ja problēmas neesi radījis, kas zina, varbūt būsi tieši tas, kas šim serverim ir vajadzīgs gm rindās.

Pēdējo reizi rediģēja 9Boz, 2019. gada 29. martā, 11:25.

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 13:42
0
post

Tas ka viņš ir noname nenozīmē,ka nav pelnijis GM.Katram ir sava pirmā reize.Došu par,izskatās ,ka būs čotka viss ar šo čali.Veiksmi tikt par GM.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 22:12
0
post

Sveiks, MAAD!

Vēlos paziņot, izskatot tavu izlēmu, tevi pieņemt, sazinies ar mani, lai saņemtu amatu.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī, uz  tikšanos.

 

MTA.KICK.LV Administrācija.

Pēdējo reizi rediģēja GoblinX, 2019. gada 29. martā, 22:13.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0