bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
10
5
topic
[GM] oskarsp (lūdzu izlasi, pirms balso)
oskarsp
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 11h 10m 09s
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:27

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ it kā ir X, jo šis ir mans jaunais foruma accounts. ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ Ja nemaldos, ir 4 ajaili, bet viens no tiem ir ''bug'' jails. ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. X, lielākā daļa gan jau mani pazīst, jo esmu rpojis ilgstoši blakusprojektā ar šo vārdu, lsrp un owlā.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:  Oskars

Iepriekšējie nickname:  oskarsp

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Fyodor_Narkomanovic (Sarskovaya OPG)

Pieredze kā Gamemaster: Iepriekš esmu bijis Gamemaster, tikai blakus projektā, kad vēl mta.kick.lv nebija aktīvs, pēdējo reizi, kā Gamemaster adminēju diezgan ilgu laiciņu atpakaļ, toties main komandas man ir vēl palikušas atmiņā.

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze ir bijusi ļoti liela, sāku ar sampu, latviešu serveriem, vēlāk pārgāju mta, kur nospēlēju ļoti ilgu laiku, no mta serveriem ļoti ilgu laiku rpoji latviešu projektā, vēlāk pārgāju uz owlgamingu, rpoju tur kādu laiciņu, +/-, kad viņš pabira, lsrp tik tikko var teikt biju rpojis, varbūt kāds zinās, nelegālajā frakcijā ''The Baltics'', par visu šo informāciju var pārliecināties šo komūnu forumos, jo biju aktīvi publicējis ekrānšāviņus tur. Esmu apguvis ļoti daudz nelegālās lomuspēles tipus, žanrus, māku atveidot sava tēlu, atveidot patiešām interesantu tēla attīstību. Kā jau teicu, vairāk esmu rpojis illegal roleplayā, protams, esmu bijis gan PD, gan GD, bet tas bija ļoti ilgu laiku atpakaļ, pašam vairāk uzrunā roleplayā illegal side, man tas šķiet interesantāk, galvenais ir kvalitatīvi atveidot tēlu, nevis spēlēt tikai uz naudu, vai mašīnu.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Protams, ka jā. Šo gadu laikā, tik ilgu laiku rpojot es protams esmu sodīts par OOC termina pārkāpumiem. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Viss ir kārtībā, jūs droši varat apskatīties manu /history, jo šobrīd neatrodos serverī.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Īsa un kodolīga sasveicināšanās - Labdien, labrīt, labvakar, esmu oskarsp, daudziem varbūt pazīstams, esmu apguvis ļoti daudz roleplay žanrus, māku atveidot tēlu, izveidot labu tēla attīstību, esmu draudzīgs un saprotošs, māku paskaidrot savu viedokli, gadiem ejot un rpojot, zinu kaudzi ar noteikumiem un lietām, kuras varētu pilnveidot, ņemot piemēru no ārzemju roleplay serveriem. Spēšu būt labs admins un palīdzēšu uzturēt serverī kārtību.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Loģisks un konkrēts iemesls - aktīvākais lv mta projekts, kā arī redzu, kā šī servera līmenis ir kāpis, kad atnācu, negaidīju tik manāmi augstāku līmeni, salīdzinot ar pāris mēnešiem atpakaļ.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Sāksim ar galveno - kāpēc es? Es adminēšu, kā normāls Gamemasters, es nestiepšu lieki gumiju un nečakarēšu spēlētājus, reportus atrisināšu ātri un pilnvērtīgi, esmu konkrēts, uzreiz izteikšu savu viedokli spēlētājam, kam kaut kas nepatiks. Tie, kas būs tik vareni aiz ekrāna un uzdrošināsies mani, vai serveri, vai kādu adminu aizkart, gaidīs app stage, vai liela atvainošanās vēstule. Nenoņemšos ar to, kas apzināti pārkāps noteikumus, lai grautu citu spēlētāju vēlmi rpot, nenoņemšos ar to, kuri nāks un trollēs, vai izturēsies pret adminiem, kā pret pēdējo padibeni. Būšu saprotošs un izpalīdzīgs tiem, kuri vēlēsies mācīties, jauniņajiem, kuriem nebūs ne mazākā nojausma, kas ir kas, kas ir roleplay, un kas ir tēla atveide. Šos gadus rpojot, protu noteikt, kurš ir īsts lowaciņš, un kurš ir fake lowaks, kurš tikai grauj servera reputāciju. Kā Gamemaster es būšu aktīvs, daudz laika pavadīšu dutyā un uzturēšu serverī kārtību. Es ceru no roleplay OG saņemt ''par'' balsi šajā pieteikumā, jo pieredzes laikā esmu redzējis tādus cilvēkus, kuri neizlasot gm pieteikumu un paskatoties pēc kāda admina teiktā balso tieši tāpat, lai pielīstu. Pildīšu klasiskos Gamemaster pietiekumus, līdz kļūšu paaugstināts, kad kļūšu paaugstināts - respektīvi pildīšu adminu pienākumus. Vēlos serverī palīdzēt uzturēt līdzsvaru un reputācijas kāpumu. Cilvēkiem, kuri spēlē uz naudu, vai tikai savu mašīnu, iemācīšu, kas ir normāla tēla atveide un tēla attīstība, citiem tas atnāk pēc kāda laika - citiem vēljoprojām neatnāk. Jau redzēju, ka vārdi tiks skaitīti, būšu atklāts, ja te ir par maz, labāk lai ir par maz, nevis tas pats malts uz apli, lai ķeksīša pēc būtu tie 250 vārdi.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, esmu.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:29
2
post

Rekomendācija no manas puses, ir pieredze lsrp, spes apmacit speletajus.

Pēdējo reizi rediģēja uravnobeshen, 2020. gada 13. augustā, 00:13.
Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:29
9
post

Ne ne ne ne ne... Šis nebūs večuk. Tavas darbības saistībā ar jūsu F3 baigi iegriež visā. Vienkarši nevaig labāk. Būs labāk tev un visiem citiem.

Tur taj jūsu F3 no RP ne smakas. Pirms uzraksti, pārlasi RP noteikumus.

P.S Nav vērts rakstīt visiem lai iemet PAR.

Pēdējo reizi rediģēja Daave, 2020. gada 10. augustā, 17:34.

 

dmer777
Lietotājs
273 atbildes forumā
Online: 11d 0h 52m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 11:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:30
3
post

Rekomendēju, roleplayo pietiekami ilgi, saprot visus pienākumus, nespēlē mašīnu un naudas dēļ, saprot, kas ir roleplays, kā tāds, nevis tikai no terminu puses, labi komunicēsi ar pārējiem, rp pieredze liela.

EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:31
1
post

 Ļoti labi pārzin spēles būtību un nelec līkumus, konkrēts cilvēks. Liela pieredze spēlē, spēj atpazīt cilvēku sapratni un izskaidrot. Rekomendacija

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:33
1
post

@LilDave , Tu jau vērtē cilvēku pēc tā vai tas pielaiza visam projektam. Viņš atveidot ļoti kvalitatīvu tēlu, un tas, ka Tev tas in game nav izdevīgi nav nopietns arguments.

Sodīts // Dubultposts!

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2020. gada 12. augustā, 23:28.

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:35
4
post

Nē , nē , rekur visi čomi sametuši par , nu nē , tādu klaunu kurš PG'o un raud , nē paldies , uz redzēšanos.

 

bigboisavage
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 13h 51m 28s
Redzēts 2020. gada 27. augustā, 19:31
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:36
0
post

Rekomendēju.

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:37
2
post

Oskars un Roberts ir tie divi cilvēki, kurus pazīstu dzīvē un labprāt iedotu savu rekomendāciju. Mācija man pamatus, kad satikāmies PH. Vēlos redzēt Jūs /admins listā. 
Veiksmi, peldētāji! 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:40
1
post

Dave, nahuj Tu raksti, lai izlasa rp noteikumus? 😂😂😂😂😂

 

Sodīts // Lieks posts

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2020. gada 12. augustā, 23:51.
Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:41
2
post

pret,tas ka tu maki,erpot bet beigas,nonrp aizvelc citiem mašinam,un tiki ajailots,sorr bet nedošu par...

 

 

 

 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:41
3
post

Antirekomendācija ,nevari savus nervus novaldīt ,statusu arī nenovaldītu ,GL

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:44
0
post

Dave, nahuj Tu raksti, lai izlasa rp noteikumus? 😂😂😂😂😂- teica jaunietis,kursh meginaja 6 reizies tikt pa GM.

Ticu,ka sākumā viss būtu labi ar to GM ,bet vēlāk jau huiņa sāktos,proti,tas pats,ko teicu Montana.Iedošu PAR.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:45
2
post

Nevari novaldīt nervus , kā arī nemāki būt neitrāls situācijā , logoff vienkarši čeisa laikā , ooc insulto arī, atā..

Nezini kas ir motivācijas vēstule.. tur ir jāmotivē nevis jāstāsta ktkāda huiņa lai dabūtu 250 vārdus.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 10. augustā, 17:46.

 

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:46
2
post

Anti-neredzu tevi serveī kā arī nedomāju vai spēsi pavilkt statusu

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 17:52
0
post

Rec+

Zina ko dara.

Fucking yo shawty before she leavin

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 18:03
0
post

Tikko atsāki spēlēt un jau skrien pēc statusa, bet pirms tam arī nekas cits izņemot pakošanu nebija. Neredzu jums nekādu tur baigo attīstību par kuru stāsti, lsrp attēlojāt Valdi Betrupu un vēl tur kaut kādus fujakus, kas ir izsmiekls. Saku jūs, jo tu, robertsp un bets visi 3 vienmēr kopā ejat kaut kur un tad iznāk kas šāds:

vai

https://mta.kick.lv/forums/topi…arskovaya-opg/

Protams priekš šī servera šī frakcija nav nemaz tik slikta un pat ir viena no labākajām, bet tāpat nekas vairāk par neinteresantu auto aizvilkšanu nav redzams. Varējāt vismaz izdomāt kaut ko kreatīvāku.

Statusu tev nevajag, turpini attīstīt personāžu. Neatbalstu.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 18:09
0
post

Pret augstāk visu jau paskaidroja :)

cau

dmer777
Lietotājs
273 atbildes forumā
Online: 11d 0h 52m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 11:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 18:13
3
post

@yostu

Sāksim ar to, ka oskars tajā video nav, 2.kārt, video ir diezgan vecs, nevajag vilkt pagātnē jau vecus notikumus, par visiem var izrakt daudz ko.

@Lildave tas, ka frakcija apmēram velk nedēļā prom 3 pārforsētus auto, mēs viņus dzēšam ārā un būtu bijis pateicīgs, lai šitās pārforsētās formulveidīgās raķetes, kas velk nerealistiskos veidos 1 sekundē uz 280.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 18:22
2
post

Pret, es nemāku rakstīt un lasīt. Tu man nepatīc.


daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. augustā, 18:46
0
post

tagad visi kas no lsrp nāk taisa gm pieteikumus.

rec, pieredze ir, rp mak.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0