bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
18
0
topic
[GM] MONTANA
uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 21:38

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. -

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artūrs

Iepriekšējie nickname: Brodyaga, bandits, blazins.

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Avondre Harris, E/S Longos 13.

Pieredze kā Gamemaster: Ļoti plaša, esmu bijis gamemaster gan exs, gan ph, gan dga, gan vēl ļoti daudzos citos latviešu komūnos. Pirmo reizi šajā amatā esmu bijis jau tālajā 2012. gadā.

Pieredze Roleplay jomā: Kopš 2010. gada, lielākā roleplay pieredze iegūta ārzemju komūnās kā LSRP, owlgaming un RCRP, bet esmu arī zināms un atpazīstams vecajos LVRP komūnos kas bija daudzus gadus atpakaļ. Praktiski visa pieredze lomuspēlē ir iegūta nelegāla dzīvesveida personāžos, legālos daudz neesmu erpojis.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): OOC insults.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): 1 reizi https://i.imgur.com/W0Q2deB.png">https://i.imgur.com/W0Q2deB.png

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Artūrs, Rīga, ikdienā nodarbojos ar boksu un salātu ēšanu, spēlēju spēles.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Jo šis ir dominējošais latviešu RP komūns.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Es, kā gamemaster, spēju dot ne tikai terminu apmācības, bet padziļinātu apmācīšanu par un ap spēlētāja personāžu. Kā arī, es būtu ļoti augsta līmeņa padomdevējs ne tikai standarta personāžu attīstībā, bet arī nelegālās lomuspēles sfērā, jo nelegālo lomu spēli pārzinu no A līdz Z, pat ja kaut ko es nezinu - es ātri to varu izpētīt un apgūt lai varētu tālāk nodot savas zināšanas. Ja tikšu pieņemts par gamemaster, tad es uzņemos palīdzēt jauniem vai arī jau pieredzējušiem spēlētājiem ar sava personāža izveidi, dot dažādus padomus, konsultēt tos visu par un ap RP, nevis ''standart GM paka - tikai apmācīt terminus un viss''. Esmu šajā forumā arī publicējis vairākas savas pamācības, kas var būt pamatīgs ieskats lomu spēlē daudziem personāžiem. Es vienmēr esmu palīdzējis tiem kam tas ir bijis nepieciešams un kas lūdza man palīdzību, ar vai bez GM statusa. Tamdēļ es uzskatu, ka esmu pilnīgi un simtprocentīgi atbilstošs šī servera gamemaster amatam un izpildītu savas amata prasības augstākajā līmenī. Es necenšos sevi novērtēt pārāk augstu, bet es uzskatu, ka komūnai būs tikai izdevīgi mani redzēt GM statusā. Kā arī es nebūtu GM pirmo reizi, es pārzinu visas nepieciešamās GM komandas, kā arī man ir milzīga un ļoti gara pieredze citos komūnos kur esmu pildījis savas amata prasības augstākajā līmenī. Es šo pieteikumu rakstu droši, jo esmu arī pārliecināts par to, ka ļoti daudzi šī servera spēlētāji kas arī ir augstā līmenī noteikti ieliks man PAR šajā pieteikumā, tāpēc par sevi un savām spējām it ne maz nešaubos. Paldies par uzmanību.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 21:40
0
post

Par, spēs panest gm statusu, zin ko dara, veiksmi

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 21:42
0
post

nu, došu PAR, veiksmi :) 

EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 21:42
0
post

liela rekomendācija, pašsaprotami kādēļ.

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 21:46
0
post

Par ,gl :)

cau

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 21:47
0
post

PAR ,sakarīgs un statusu pavilksi ,zini ko dari ,GL.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 21:49
0
post

Es tomēr došu pret , šodienas situācija parādija kādi ir tavi nervi un attieksme pret spēletājiem piespamo čatu un pēc tam raudi liels pret.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Jo šis ir dominējošais latviešu RP komūns.

Pašam smiekls nenāk? Uz haļavu uzrakstījis un grib visus kuri nepatīk izbanot , visu labu.

Kā arī ooc insults parāda to , ka neesi spējigs noturēties un pie mazākās piepūles pasūtisi citus un apsaukāsi.

Tu vecīt pat nezini visus terminus , ja uz jums abiem šodien tēmeja prost aizskrēji uztaisot naturālu PG , un GF , pēc kā zvanīji kruķiem lai savāc , nē nē tādu cilvēku kā tu statusā? Uhh , būs ziepes ja tas notiks.

Rītdien ss no situācijas.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 09. augustā, 21:54.

 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 21:52
0
post

Es došu PAR , pārlasot pieteikumu , tas mani piesaistīja , motivācijas vēstule arī motivēji , esi labs kandidāts , jo saproti visu , kas ir nepieciešams , lai būtu GM's , veiksmi .

 

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 21:54
0
post

Tev nevajag statusu, tu tpt drīz atkal pazudīsi.

Attieksme catā ir vnk drausmīga, nervus nespēj saturēt pie sevīm

 

smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 21:56
0
post

cilveks pieradijis sevi neskaitamas reizes citos komunos, kas ir milzigs pluss. radoši un AR VĒSU PRĀTU pieiet klat roleplayam, parsvara tikai baudams staffs no vina puses. dzekam ciena un godigums ir pirmaja vieta, tadel uzskatu, ka pec palidzibas griezusies speletaji tiks uzklausiti un noverteti adekvati. gamemasters noteikti nav tas amats, kurs attiecinams tavai pieredzei un zinasanam, tacu agri vai velu ar savu attieksmi pret darbu tiksi novertets. go for it.

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 21:57
0
post

Došu par..Tiešām zēns zina ko dara..Mācēs iemācīt jebkuram rp. 

Ir uzcēlis šī servera rp augstāk nekā tas bija iepriekš.

Šeit nevar atteikt nemaz.

Fucking yo shawty before she leavin

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 22:00
0
post

Ko lai saka, es nezinu cik tu te ilgi paliksi, bet protams erpotāju sakarīgāku šeit neatradīsi. Es ceru ka uz palikšanu, rec.

bigboisavage
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 13h 51m 28s
Redzēts 2020. gada 27. augustā, 19:31
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 22:01
0
post

Lieku rec, bazara 0.

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 22:06
2
post

Es nezinu, esmu redzējis tevi tikai forumā, ingame neesmu redzējis ne tavu aktivitāti, ne tavu RP vai attieksmi. Šoreiz no manis PRET

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 22:09
0
post

sakarigs, pieredze ir, rec.

dmer777
Lietotājs
273 atbildes forumā
Online: 11d 0h 52m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 11:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 22:10
0
post

Rekomendēju, plaša roleplay pieredze, ir bijis statusā, visu pārzin, problēmu nebūs.

oskarsp
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 11h 10m 09s
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 22:11
0
post

Loģiski, ka par, rpots ar tevi gan lsrp, gan owlgamingā, gan citos lvrp projektos, esi sakarīgs, spēsi adminēt. Ceru tevi ieraudzīt /admins listā serverī.

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 22:15
4
post

Nu zin kā, varētu jau to par, bet nu tomēr šoreiz PRET. Iespējams RP māki, bet  neesmu to nekad redzējis, un nekādi neesi izcēlies. Burtiski pirmā dzirdēšana par tevi.

Vienozīmīgi veiksmi tev..

 

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 22:17
0
post

Cilvēks ar lielu pieredzi, ir izveidojis vairakas pamācības priekš nelgālājām f3.  Neredzu kur piesieties. Atbalstu.

Tie kas saka, ka nav redzējuši, kā viņš erpo, iesaku uzspiest uz abiem linkiem viņa signature.

Pēdējo reizi rediģēja Tropkillaz, 2020. gada 09. augustā, 22:19.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 22:24
0
post

PAR - Ļoti labi parzin RP , kas varētu palīdzēt jaunajiem un kā arī diezgan ilgu laiku spēlē roleplayu. Sakarīgs čalis. 

 

Loews
Lietotājs
146 atbildes forumā
Online: 13d 3h 17m
Redzēts Vakar, 23:25
Pievienots, 2020. gada 09. augustā, 22:25
0
post

Par - zinams no ph laikiem, rp pieredze ir.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0