bilde ko parada kad esi afk par ilgu
7
1
topic
[Sūdzība] Fyodor Narkomanovich
“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2020. gada 07. augustā, 14:07

Tavs lietotājvārds:Markuss13

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Fyodor Narkomanovich

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Tātad,tiko ienāku serverī un man kolēģis OOC pasaka kad kkadi krievi vakar vakara gribejuši aizvilk manu lamborghini kurš stāv aiz LSV jo esmu LSV darbinieks,bet tas kolēģis bija viņus nošāvis,tad e ieraudziju vienu no viņiem on un PM rakstiju vai viņi zin terminus kad zog auto zaļajā zonā un viņš man druadeja kad mana lambo vairs nebus,tad nedaudz aizeju AFK un kad atnāku atpakaļ mana lambo vairs nav,redzeju kā aizvelk tas krievs,un ieeju foruma un redzu viņu jauno postu kur velk manu Lambo par OOC lietu prom.

Pierādījumi:nepaspēju uztaisit SS kā aizvelk bet pieradījums ir viņu topikā jaunākais posts kur tiek vilkts prom Lamborghini balts ar baltiem diskiem un vell ielikts gabals no PM čata,pierādijumi kad auto staveja aiz LSV varat paprasīt mēram jeb KikemonsLV.

Komentāri:gribu atgut savu auto,un lai spēlētajs tiek sodīts par zaļās zonas nejievērošanu.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 18:00.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 07. augustā, 14:55
2
post

Bez pierādījumiem nekas nenotiek.

Sūdzība Nepatiesa, ja tomēr tev ir kādi pierādījumi, Iesūti tos man PM. 

A1
Servera administrators
Transportlīdzekļu komanda
Dutchman101
A viens.
117 atbildes forumā
Online: 19d 11h 38m
Redzēts 29. aprīlī, 21:02
Pievienots, 2020. gada 07. augustā, 15:05
3
post

Logfile ir , tie krievi huiņ dar.

 Ja nemāki tu dirst tad nemoki to dirsu , dzirdu zīmes redzu ēnas un ši posta tavas bēdas.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0