bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
4
topic
[Gamemaster] ToniC
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 25. martā, 19:47

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artis

Iepriekšējie nickname: N/A

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Amnel Helvin - LSZD Priekšnieks, David Clara - Nelegālā Organizācija (Brigada Oaraza)

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir bijusi četros serveros, serveri, protams, mēnešnieki, taču ir gūta pieredzi ap komandām un kā appieties ar cilvēkiem.

Pieredze Roleplay jomā: RolePlay pieredze ir aptuveni četri gadi, uzsākšana nebija spoža, jo daudz trollēju, bet pirms aptuveni diviem gadiem sāku nopietni spēlēt, nespēju atcerēties pēdējo troll. 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Tīrs.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/last…-sasveicinies/

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?  Patīk šī atmosfēra, visi cilvēki ir saprotoši, līdz šim, arī pratuši uztvērt kritiku. Kā arī RP līmenis serverī ir diezgan augsts, kas man, personīgi, patīk.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Esmu jauns un darbīgs zēns. Esmu arī ļoti komunikabls cilvēks, neesmu tāds kurš apvainosies, ja pateiks kaut ko par mani. Neesmu agresīvs, vismaz tā pašam liekas .  Esmu diezgan jautrs, neuztveru spēli tik nopietni kā puse no servera, tā teikt māku zaudēt, bet ja ir nepieciešamība būt nopietnam, tad pāreju ''nopietnā'' režīmā, attiecoties pret savu darbu ar profesionālu līmeni. Kā arī esmu pretīmnākošs, neuzsākšu liekas problēmas ar cilvēkiem. Bet viens no GM labākajām īpašībām, pēc manām domām, ir šī komunicēšana, jo nevarēsi apmācīt un aprunāties ar spēlētājiem, ja būsi kautrīgs un nevarēsi runāt ar spēlētāju kā ar cilvēku, bet gan kā mācekli, kuru uzrunāsi tikai Profesionāli, domāju, ka spēlētājus vajag uztvērt vieglāk, lai jūtas normāli un nav jāiespringst RP vai apmācības situācijās.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā,

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju* Oke.

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2019. gada 25. martā, 20:09
0
post

Sakarīgs fujaks esi, bet baigi bieži online neredzu, varbūt tas tapēc, ka baigi mūsu characteri nav saistīti, bet nu es nezinu vai šis tiešām nav par ātru. Pagaidām neitrāls, pačekošu ko citi saka, tad editošu uz par/pret. Veiksmi!

peterislv
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 19h 19m 21s
Redzēts 2019. gada 29. martā, 20:58
Pievienots, 2019. gada 25. martā, 20:32
0
post

Par. Ļoti sakarīgs jaunietis. Redzu tavu izaugsmi par GM

wfud
Lietotājs
juul addict
18 atbildes forumā
Online: 1d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 03. jūlijā, 02:09
Pievienots, 2019. gada 25. martā, 21:53
0
post

ja uzlabosies aktivitāte, lai jau mēģina.

Par

Balto Spēks
Lietotājs
33 atbildes forumā
Online: 1d 6h 47m
Redzēts 2019. gada 29. martā, 02:11
Pievienots, 2019. gada 26. martā, 12:38
1
post

Nē paldies ! Paskaties uz savu IQ un frakciju, kas ir lielāks vēzis par šo GM pieteikumu, bb.

Redman
Lietotājs
103 atbildes forumā
Online: 4d 20h 53m
Redzēts 2023. gada 16. janvārī, 02:50
Pievienots, 2019. gada 26. martā, 13:27
0
post

tava gramatika ir vienkārši drausmīga, neticu ka Tev ir 17. Aiz katra vārda liec komatu, antirekomendācija.


laescobare
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 15h 51m 36s
Redzēts 2020. gada 11. novembrī, 03:09
Pievienots, 2019. gada 26. martā, 14:01
0
post

Noteikti no manas puses būs trekna antirekomendācija.
Kā jau pats tu minēji - gm's esi bijis tikai mēnešniekos...  Varu pateikt to, ka ar šādu attieksmi tu arī nekur tālāk par mēnešniekiem netiksi. Manuprāt tev vēl ir jābriest un jābriest priekš šāda statusa. Lai arī ar gm'u īsti sistēmā neko sapist nevar , tā pat man šķiet ka šādus statusus ir jānopelna... Admini un gm'i ir viena no lietām kas rada kaut kādu iespaidu par pašu projektu. Tu vakar uzraksti pieteikumu , šodien ņaudi čatā par to ka tev kāds ir iespiedis disslike un vēl pēc tam dirsies ar lietotājiem čatā. Tevi nezinu, bet pēc šī visa , visu saliekot kopā  - par tevi iespaids ir radies ļoti ... tieši tā - slikts. Citējot no tavas motivācijas vēstules " Esmu arī ļoti komunikabls cilvēks, neesmu tāds kurš apvainosies, ja pateiks kaut ko par mani.  "  - Tev pašam tagad smiekli par to nenāk ? Kā jau minēju, tikko izteici pretenzijas, ka kāds uzspiež disslike... vēl dirsies ar wolfeenu čatā. Cmon večuk , nayyo galīgi.

GLX
Lietotājs
61 atbildes forumā
Online: 2d 20h 48m
Redzēts 2019. gada 07. jūnijā, 23:50
Pievienots, 2019. gada 26. martā, 14:17
0
post

Nebūs kungs, lūdzu aizejiet pie logopēda.

Roleplay prasmes nav līdz galam , patīk dirsties jaunietim.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 20:58
0
post

Sveiks, Tonic!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu, mani tas neuzrunāja, kā arī kolēģus un protams arī spēlētājus.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī, uz drīzu tikšanos.

 

MTA.KICK.LV Administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0