bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
0
topic
[Sūdzība] Daring šerifi
EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 19:36

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: bets

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: John_Lopez / Lafone_Sutton

Ko spēlētājs/i pārkāpa: CS, nepietiekams atbildības un izglītības līmenis priekš ieņemtajiem amatiem (Zināšanu,pieredzes trūkums)

 

Komentāri:

Situācijas apraksts:

Persona bēg ar BMW, BMW tiek sašauts un vadītājs zvana lai savāc, busiņs atbrauc un noparkojas, ļauj pirmajam bēdzējam iekāpt. Tajā pašā laikā, daring & co nolemj, ka ir pietiekams iemesls ar M4 atklāt uguni. Es nedomāju, ka tas ir jebkādā veidā loģiski darīts, nedz dzīvē pieejams. Es jau esmu iepazinies ar daring pagātni un zinu, ka viņs skatās officer 101 video un domā, ka gadījumji kuri ir 1 no 1000 ir jāatveido jebkurā situācijā, bet viņs neapzinās ka ne vienmēr tie ir derīgi.

Redzi, Tu centies panākt kaut ko reālistisku, bet aizmirsti tik vienkāršu lietu, ka Tu nevari vienmēr uzvarēt. Šajā gadījumā Tava tēla darbība ir CS, un es paskaidrošu kāpēc.

 

ASV (Ko mēs atveidojam) likumdošana paredz, ka letāls spēks aka deadly force ir pieļaujams tikai un vienīgi, ja visi citi varianti ir izsvītroti un kā pašu pēdējo līdzekli. Uguns atklāšana klasificējas pie šīs sadaļas, tādēļ dzīvē policija raustās lietot ieroci, jo, ja iemesls tiek noskaidrots kā nepietiekams tad virsnieku ne tikai atstādina no darba, bet var tiesāt par slepkavības mēģinājumu.

In the United States, the use of deadly force by sworn law enforcement officers is lawful when the officer reasonably believes the subject poses a significant threat of serious bodily injury or death to themselves or others.

Vai mūsu situācijā kāds no mums radīja nopietnu risku smagi ievainot / nogalināt kādu? Es tā nedomāju.

Vai Tu, ar savu brigādi radīji nopietnu risku smagi ievainot / nogalināt kādu? Es domāju, ka jā, Tu to radīji.

Tu skaties uz situācijām caur sietu ko sauc par / es esmu varonis, un tikai man ir taisnība / , taču ne vienmēr tā ir, visbiežāk Tu tomēr kļūdies. Es neuzskatu, ka Tu, Daring esi spējīgs vadīt kaut ko ar to saistītu. Būt par biedru? Visticamāk ka jā, bet tu pat to nespēj pilnīgi pareizi darīt.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 18:01.

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 19:40
1
post

sāksim ar to, kad apsaukājāt viņu, ooc ins, un vel uzreiz ooc izmanto, vienreiz iemācies IC izmantot, pats bēgi, tava vaina, viņš nav pie nekā vainīgs :) 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 19:58
1
post

OO, gaidīju , tātad sāksim ar to , ka pilnais klips kā jau parasti nemaz nav parādīts , izgriezta maza daļina , turpināsim ar to , ka jūs braucāt pa ietvēm , video ir redzams ka to arī darāt , tādēļ atklājām uguni , jo apdraudējāt gan civilo  , gan policistu dzīvību , kas  notiktu , ja no stūra izlīstu garāmgājējs?

P.S Blakus bija devītais , kādēļ viņš nesodīja par to tad?

Piedevām nešavu ar M4 , bet izmantoju deagle , tika raidīti 2 šavieni no manas puses .

Veči jūs raudat kautko par izglītibas līmeni? Bet nu jūs , visulaik raudat ooc ka viss ir slikti un viss huiņa sserveris miskaste un viss parejais huina , ko jūs tad te darāt tad?

Policija raustās izmantot ieroci , ja katrs otrais šinī serverī puļī pa viņiem?

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 04. augustā, 23:10.

 

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 20:10
0
post

Paldies bets, ka izvēlējies LSRP vietā KICKonu, jā.

Sākšu ar iepriekšējām divām ja nedz 3 dienām;

Vairāk nekā 15 iesniegumi par krievu izcelsmes vīriešiem, kuri ir bruņoti un bīstami. Cik ir nošauti koperi, tieši no krievu izcelsmes personām? Vairāk nekā 3 un tas ir pietiekams iemesls, lai tiktu pievērsta lielāka uzmanība , tieši uz šo izcelsmu personām.

Jā, es apzinos, ka deadly force šajā situācija bija nevietā - uz busu. Pirmajā reizē tas bija nepieciešams, jo tu (hz kurš brauca virsū, atvainojos) izbraucot no garāžas brauca mums virsū, brīdī kad tur bija blokāde no diviem kruizeriem. Tika pielietots ierocis uz to mašīnu, jo brauca virsū...

Jā, uz busu nebija iemesls šaut, apzinos un esmu ar mieru par to saņemt sodu, ja administrācija to uzskatīs par nepieciešamu.

Kā augstāk saka viens pareizi domājošs cilvēks - JŪS BRAUCĀT PA IETVĒM. Kas dzīvē ir apdraudējums, respektīvi ir iemesls priekš deadly force pielietojuma. 
- Mani nepis, ka šis ir MTA un tur cilvēki nav. Realitātē būtu.

 

Un zini... es personīgi neredzēju nekur , nekādu zvanu no vadītāja. Tādēļ aiz dusmām sapisu riepiņas :( stipri atvainojos. Jo tajā brīdī, kad piebrauca busiņš, es situāciju sāku uzstvert kā MG pārkāpumu, jo nekādu zvanu mēs neredzējām. - Jā, telefonu izvilka bet zvans nebija (vismaz neredzēju), kā arī tas zvans būtu neiespējami izpildīts, jo autovadītājs būtu atslēdzies pēc mūsu pitiem. 

- Ja ir nepieciešams un administrācija uzskata to par nepieciešamu tad es un visi pārējie situācijā ir gatavi saņemt administrācijas noteikto sodu.
Kā arī Jūs pašus, par OOC pielietojumu un OOC insult, kurš bija jau sācies no pirmajiem momentiem.

P.S bets., ja tev nepatīk šis RP tad ej uz LSRP, tur tak labāks RP. 

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 20:15
0
post

'' the use of deadly force by sworn law enforcement officers is lawful when the officer reasonably believes the subject poses a significant threat of serious bodily injury or death to themselves or others. ''

- Pats saproti visu šo tekstu.. viņš ir pret Jums. Mašīna uzbrauca uz trotuāra pie E-D-N-I-C-A-S, kur ikdienu (neaizmirsti ka tas ir ghetto) uzsturās vairāki cilvēki ik dienu. 
Pirmā mašīna (uz kuru mēs uzsākam chase) tieši tāpat darīja - brauca pa trotoāriem un virsū virsniekiem, kas ir iemesls priekš ieroču pielietojuma, neaizmirsti to betiņ...

- Atvainojos par 2x poust. 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 20:17
0
post

Simtu un vienu reizi jau ir teikts. NEATVEIDOT TO, KAS NAV! Tik daudz mīļie cilvēki ir jasaprot.

EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 20:27
0
post

Kas ir bīstamāk, lietot M4 pie ēdnīcas vai uzbraukt uz gājēju ietves?

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 20:37
0
post

M4 drošāk xdd , jo neaizmirsti to , ka es nešāvu pa mašīnu bet pa riepām un paskaties no manas puses - kur es kādu civilo nošautu? Rikišets pret asfaltu vai pret riepām nenotiks, draudziņ.

Un middnes, nē... jus paši savos gang sudos rpojat tadu huinju ka ''tur butu civilie''... un ''neerpot to kā nav''? Tad varbut izņemam ārā pasivo rp? Pilsētā nevar but 40 cilveki..

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 20:46
0
post

Nav tā, ka nevari erpot vispār pasivi. Liela daļa serveri katra laupīšana erpo pasivi cilvekus, lai tik izvairitos vairak no RP ( es to saku kā piemēru. )

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 04. augustā, 20:47.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 21:10
0
post

Attēlot to kā nav ?? Na**** te ir pasīvais RP tad? Tas ir apmēram attēlošana kā nav.

Pardod narkotikas zilam gaisam, iedomatam cilvēkam.

 

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 04. augustā, 21:10.

 

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 21:26
2
post

Tie serifi ir tāds sūds shie pilseta pat pitot drikst mani sodien metaja ka fuutbola bumbu pa visu ls. Nacaas begt ar kajam labi ka aizmuku.

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 21:49
1
post

Ceika.. jā, mēs pitojam pilsētā bet kur tevi pitoja? Tas ir cits jautājums. Mēs pitojam tur, kur mēs pēc iespējas mazāk kādu apdraudam, respektīvi PITs tiek pielietots, lai ātrāk apturētu pakaļdzīšanos, jo katra pakaļdzīšanos ar katru minūti kļūst bīstamāka, jo mainās vadītāju uztvere uz situāciju , lielāks adrenalīns, līdz ar ko cilvēkam lēnām zūd kontrole par sevi, jo domā kā ātrāk aizbēgt, nevis kā drošāk priekš sevis. 

Un sheriff ir ļoti jauka frakcija, jo pašlaik pateicoties viņai uz ielām ir koperi.. 
Sūds - ir visiem, kuri ir pieraduši pie LSPD low rp xddd ko lidz šaja projekta uzrodas kvalitatīva frakcija viņa uzreiz ir sūds, jo visi pieraduši pie low rp. 

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 22:29
0
post

Labi džeki pietiks veidot čatu , gaidam administrātoru lēmumu.

 

EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 04. augustā, 23:31
0
post

nu nav jau tik traki, daring cenšas un visu cieņu. Bet lūdzu nelieto M4 un nešauj riepas, ok?

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 05. augustā, 00:29
0
post

Cik sapratu, tad piedots un sūdzību var vērt ciet. Pierakstīšu noteikumu sakarā par šo, ka šāda tipa situācijās nedrīkst erpot pasīvi, ka mistiskā veidā ir noteiktajā vietā bez reakcijas cilvēki kuri tiek apdraudēti.

Nedaudz cilvēcīgāk spēlējat šo spēli un būs abas puses apmierinātas, veru ciet, sodīts netiek neviens.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0