bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
6
topic
[GameMaster] ItsArtis
ItsArtis
Lietotājs
12 atbildes forumā
Online: 13h 17m 58s
Redzēts 26. martā, 15:22
Pievienots, 2019. gada 17. martā, 12:38

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ + ] 
Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ + ]
Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ + ]
Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ + ]
Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ + ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artis

Iepriekšējie nickname: ItsArtis

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Kyle Bennett - LSGD Jaunākais Mediķis

Pieredze kā Gamemaster: Esmu bijis kā GameMasters, darbs patika, zinu kā apmācīt cilvēkus, patīk komunicēt ar citiem cilvēkiem, pieredze bija ~3mēn, un serveris aizvērās. : (

Pieredze Roleplay jomā: RPoju es jau kādus 2,5 gadus, zinu visus terminus, pratīšu tos arī paskaidrot ne tik pieredzējošiem spēletājiem.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē, jo es ievēroju visus servera noteikumus.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Tīrs

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sasveicināšanās nav, bet varu mazliet pastastīt. Tātad, kā jau minēju mani sauc Artis, uzvārdu neatklāšu, var privāti, nāku es no Siguldas, man ir 16 gadi, spēlēju MTA diezgan aktīvi, patīk brīvajā laikā braukāt pa skeitparku, vai arī ar draugiem uzspelēt MTA, vai arī Fortnite or PUBG. Šogad beidzu 9. klasi, esmu draudzīgs, nav sliktu ieradumu. Ja esi draudzīgs pret mani, būšu tāds pretī :)

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Esmu spēlejis arī veco sezonu, kas bija pagājušas vasaras sākumā, un tagad arī, gribu būt Staffs iekš šī projekta, un apmacīt mazāk zinošus spēletājus.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Kā minēju es spēlēju jau 2,5 gadus, pieredze RP jomā ir liela, nu dažiem ir lielāka, bet es zinu visus RP terminus, RP māku labi, pašvērtējumā došu 8.5/10 , jo katrs nav perfekts :D , vēlos attīstīt savu jomu kā GameMasters, un pierādit sevi, un laikam ejot tiekties uz Administratora amatu, bet nu tur vel dirst un peldēt :D , esmu draudzīgs, bez sliktiem ieradumiem, rakstu latviešu valodā, nevis kā dažs labs, savos 16 gados man ir daudz laika ko atvēlēt GM statusam, jo es vel nestrādāju.

Nezinu ko vel pastāstīt... bet cerams šī vēstule, un mans pieteikums jūs motivēja mani uzņemt jūsu komandā, ja tikšu pieņemts darbam atvēlēšu 100% , un centīšos pierādīt, ka viss šeit sarakstītais nav plika diršana.

Kā Gamemasters apmācīšu jauniņos spēlētājus, pastāstot tiem kas ir termini, ko tie nozīmē, un pamacīt RP, lai nav tā, ka ar RS Haul busiņu braucot ieliekot stabā, neko neuzraksta un turpina ceļu, bet gan lai iemācās atveidot lomuspēli, izsaucot policiju uz notikumu vietu, samaksājot valdībai, par salauzto stabu utt.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā

Edit // Pielaboju dažas pareizrakstības kļūdas. , un sapratu ka esmu reģistrējies jau no 12. Jūlija, tādēļ visi punkti ir zaļi :)

Pēdējo reizi rediģēja ItsArtis, 2019. gada 17. martā, 13:05.
Unicorn
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 7h 50m
Redzēts 2021. gada 23. septembrī, 22:53
Pievienots, 2019. gada 25. martā, 11:28
0
post

Man ar sagribējās iepostot, izteikties skaisti, lai administrācijai vieglāk.

1. Cilvēks nolēma pieteikties, bet uz katra ''pret'' mēģina attaisnoties.

2. Uz katra ''pret'' viņš liek dislike... fui tā darīt.

3.Lasot citu lietotāju postus, galīgi neko neRPo, ja vien cuto situācijas un dari kakas.

4.Pat gamemasteri raksta to, ka specojot novēro to ka tu vien izmanto ''/ooc'' čatu (Derētu viņu vai aizslēgt, vai minimāli lietot) un braukājies, neko nedarot.

ā , kāda jēga turpināt, gaidu no tevis dislike, un protams- Antirekomendācija.

Related image

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2019. gada 25. martā, 16:25
0
post

Neuzskatu ,ka 10 posti ir pietiekama aktivitāte ,kā arī tagad ir jauna (extra) komanda kura tiek ar visu galā. pret pret pret (pasol nax)


442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 25. martā, 16:37
0
post

Ir pietiekoši daudz gamemaster'u uz šo cilvēku skaitu. Neesmu redzējis tevi rpojot kaut kur, tāpēc neitrāls.

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 08:27
0
post

Rec, serverī uzlabo aktivitāti, iesaisties vairāk rp situācijās un būs ok

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 29. martā, 22:15
0
post

Sveiks, itsArtis!

Vēlos paziņot, izskatot tavu izlēmu, to noraidīt, jo neesmu redzējis tevi serverī ilgi neaktīvs.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī, uz  tikšanos.

 

MTA.KICK.LV Administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0