bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
0
topic
[GM] Dayzer.
Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 10:09

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [+]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Rinalds

Iepriekšējie nickname: Dayzer

Tavs vecums: 14..

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Matthew Lewis [LSPD]

Diego Saines [N/A]

Edward Glove [Neaktīvs]

Michael Lewis [Neaktīvs]

Arthur Lewis [Neaktīvs]

Pieredze kā Gamemaster: Diemžēl pieredzes nav , gribētu pamēģināt sevi kā GameMaster šeit.. Jo es te spēlēju bieži un dažreiz nav ko darīt, gribētos palīdzīet citiem AD/GM ar reportiem.

Pieredze Roleplay jomā: RP Pieredze nav liela. Mācijos visu RP šeit , kad atnācu maz ko zināju . Iepriekš spēlēju SERPENT.LV , bet tur RPot man baiģi nesanāca. Pēc laika Serpent aiztaisijās un es pārgāju uz Kick. Daudz reizes mani mācija "RolePlay" Castellani , jo kad es kaut ko nezināju visu laiku rakstiju viņam . Zinu pietiekami daudz RP Termiņus , RP laikā nav jautājumu kā "Ko tas nozīmē". Ar laiku mācos vairāk erpot , piemēram katru reizi kad kaut ko erpoju vairāk raukstu caur /do , kaut kad atnācu uz šo serveri ļoti reti izmantoju to.. .

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā , esmu sodīts par OOC izmantošanu IC laikā..

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]: https://imgur.com/a/FBspzYJ">https://imgur.com/a/FBspzYJ

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  Labrīt , Labdien vai Labvakar ! Mani sauc Rinalds , man tagat ir pilni 14 gadi.  Šogad beidzu 7. klasi , izdevās man tas diemžāl neļoti labi.. . Man pašam ļoti patīk datorspēles . Neesmu baigais sportists kā citi.. . Lielāko daļu no savas dzīves es sēžu pie datora. MTA es jau spēlēju otro gadu , tas ir diezgan maz cik sapratu, jo kad skatijos uz citiem pieteikumiem biju tā teikt mazā šokā. Sen gribēju būt kādā serverī GM/AD , bet visi tie serveri ilģi nestāvēja un pamazām taisijās ciet , šis ir mans mīļākais Latviešu RolePlay serveris , es ļoti gribētu būt te kā GameMaster. Bet es esmu skatijies citus pieteikumus , redzēju to ka tiem kuriem nav 15 gadu nav iespējami tikt par GameMaster, visi uzreiz sāk rakstīt ka vel "Sīks" Priekš tāda statusa, bet īsti neredzu atšķirību 14 gadiem no 15. Baiģi cilvēks nemainīsies pa gadu.. .

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista būt GameMaster šajā serverī, jo man ļoti patīk šis servers ,katru dienu redzu kādu pārkāpēju.. Daudzi pārkāp noteikumus kad bēg no policijas. Gribētos arī pašam pasēdēt un skatīties lai nebūtu pārkāpēji. Daudzi maisa kad kāds RPo , visu laiku saku lai nemaisa bet tie nekad neklausa un turpina maisīt. Daudz reizes redzu to ka serverī nav neviena Administrātora un tad notiek pilnīga bezkārtība.. . Gribētos palīdzēt serverim.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Šajā serverī es daudz pavadu sava laika . Esmu jau dabujis visu ko gribēju un tālāk spēlēt pazūd interese , tapēc arī mēģinu būt GM. Man liekas diezvai mani pieņems jo nepietiekami gadi . Bet kā saka "Cerība mirst pēdējā". Daudz reizes redzu serverī jauniņos kuri nezin ko darit, kad ir brīvs laiks cenšos viņiem parādīt kur un ko darīt , Bet visu laiku diemžēl palīdzēt nevaru.. . Gribētu būt GM lai visu laiku palīdzēt serverim un tā spēlētajiem ! Daudz reizes esmu redzējis to ka serverī nav neviena Administrātora , kā jau minēju augstāk notiek pilnīga bezkārtība , daudzi sāk DMot vai vel ko sliktāk.. Daudz reizes kad biju AFK tiku nogalināts , nezinu priekš kam cilvēķi vispār to dara.. . Youtubā arī daudz "Lowaku" kuriem nav ar ko nodarboties un viņi DMo un maisa spēlētājiem. Vairākas reizes es nevarēju palīdzēt jo neviens negrib normāli apstāties un noklausīt mani.. . Tapēc arī gribu būt GM , lai palīdzēt spēlētājiem sākt vai turpināt RPot . Pats es jau sen domāju par GM , bet saprotu to ka diezvai pieņems dēļ vecuma , bet pamēģināt ir vērts , citādi nezināšu ko teiks par šo citi. Ceru to ka nebūs tādi kuri teiks to ka serverī ir daudz GM/AD , jo paši redzam to ka dažreiz viņu nepietiek.. Ceru mani kāds sapratīs un palīdzēs dabūt GM. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos to.

Paldies par Uzmanību!

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 10:14
1
post

Izlasot pieteikumu , tas mani nepiesaistīja , vēl vecums neatbilst , kā pats minēji RP mācijies te , jo nebija pieredzes , tā sakot tu vēl esi par ''zaļu'' šim amatam  , piedod ,bet no manīm PRET.

 

 

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 10:15
0
post

ahhhh shit, here we go again.

Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt,

Tavs vecums: 14..

Tas jau pierāda kad neproti noteikumus izlasīt un raksti uz dullu galvu tikkai.

Ir bijušas situācijas, kur vienkārši IC spamo OOC, un nevajag sastāvā 14-

Liels Anti

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:50
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 11:20
0
post

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]  ~ 16 ajaili tev ir...

https://mta.kick.lv/forums/topi…eikumi/?post=0">https://mta.kick.lv/forums/topi…eikumi/?post=0  pārskati noteikumus, iemācies tos, tad izdomā vai tiešām vēlies šo amatu

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 11:30
2
post

Teikšu godīģi pirms tam kad sāku rakstīt šo topiku domāju lai kāds no ad paņem uz apmācībām. 

Bet pēc laika viens māciju servera noteikumus , protams pilnībā visu nezinu , bet ļielu daļu no noteikumiem zinu .

Varbūt arī kad man atbildēs pieņemts vai nepieņemts tik un tā vel reiz pārskatīšu visus servera noteikumus . Ar laiku visu iemācīšos.

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 11:34
0
post

Ja tu uzskati, ka roleplay zināšana/s sastāv tikai no F1 iezubrēšanas, tu vari par šo statusu aizmirst, jo roleplay nesastāv tikai no F1 rakstītā.
P.S Anti.. kā arī man ir ''bērnības'' trauma ar uzvārdiem ''Lewis''. 17 gadā speleju speletgruti ar Sebastian Lewis .. man tagad slikti no tā uzvārda ir xd 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 11:52
0
post

Smieklīgs joks

user1
Lietotājs
92 atbildes forumā
Online: 8d 7h 19m
Redzēts 2020. gada 02. decembrī, 09:41
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 11:53
0
post

PRET

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 18:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 16:40
3
post

Cirks aizbrauca un viens klauns palika. Pret. Ej pafermo


Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 18:54
0
post

 piemēram katru reizi kad kaut ko erpoju vairāk raukstu caur /do

 

 

pret

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 29. aprīlī, 23:58
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 20:30
0
post

anti, tu pat noteikumus nezini, rp arī ne

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 21:01
0
post

Cik skatos uz tavu topiku un palasīju nedaudz ko citi domā par tevi tad nu veiksmi tev puis,bet no manis šoreiz -Anti

BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 21:24
0
post

PRET, cik bijām PD dc, tu vislaik mutojies, pat savu balstiņu baidījies parādīt, lai kāds dzird, tāpēc tā... :D no manis šoreiz liels PRET

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 22:53
0
post

Nekad nesapratišu tos cilvēkus, kas skatās uz gadiem vai history. Man piemeram history ari ir pie 17' ajail un ko man tagad darīt? Liela daļa domā, ka history vai gadi izsaka visu, bet tā nav! Vienkarši jus nezin kur cilvēkam piepisties un posto pilnigako sūdu. 

Pagaidam man tavs pieteikums tik pat daudz patika cik sie forsie komentari. 

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 01. augustā, 22:54.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 02. augustā, 05:16
2
post

Piedod šoreiz būs pret, iemesli būs sekojoši, strādājot kā LSPD kad vēl nebiji PD , kā noķera tevi visulaiku raudāji OOC ,lai tur mašīnu neiztiek utt... kā arī RP  nav tava stiprā puse.

Pieredze kā Gamemaster: Diemžēl pieredzes nav , gribētu pamēģināt sevi kā GameMaster šeit.. Jo es te spēlēju bieži un dažreiz nav ko darīt, gribētos palīdzīet citiem AD/GM ar reportiem.

Visu gaišu , nezini nemaz GM pienākumus , tikai kā "ņemt" reportus.

Kā arī redzams nezini pieturzīmes, kā arī gramatiku, plus paskaties , kas ir motivācijas vēstule , jo tajā ir jamotivē citiem tevi pieņemt , nevis savu dzīves stāstu, un kāpec tu gribētu.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 02. augustā, 10:09.

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 02. augustā, 13:10
0
post

Who the fuck are you? Nē kādi neesi sevi parādījis no labās puses.   Viens sulīgs pret

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. augustā, 13:11
1
post

tev ir 14 un es tevi pirmo reizi redzu ,pret!

cau

Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 03. augustā, 10:40
0
post

Naaaaah, būs 100% pret, par zaļu, + vēl kad biju piedāvājis tev nākt uz manu nelegālo, pamēģināt ko jaunu, tu atteicies, jo farmo naudu un sēdi tikai legālajās, tās ir tikai manas domas

 

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 03. augustā, 10:58
2
post

Otrs LilDave, krāsi reportus, un visiem getosi mahas, kādreiz rakstītu tev pm, uzreiz teiktu, ja kautko vajag, reportu raksti, paņemšu 100%.. :D 

Pēdējo reizi rediģēja , 2020. gada 03. augustā, 10:59.
uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 28. augustā, 13:05
0
post

Atteikts pamatojoties uz ajail vēsturi. /history ar vairāk kā 5 sodiem automātiski tiek noraidīts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0