bilde ko parada kad esi afk par ilgu
6
4
topic
[ Sūdzība ] Dier Ganri
A1
Servera administrators
Transportlīdzekļu komanda
Dutchman101
A viens.
117 atbildes forumā
Online: 19d 11h 47m
Redzēts 10. maijā, 23:48
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 13:49

Tavs lietotājvārds: Mark Scoffield

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Dier Ganri

Ko spēlētājs/i pārkāpa: CS , 15. , Admin Aboose?

Pierādījumi : https://prnt.sc/ts8jv5">https://prnt.sc/ts8jv5 [ likās ka netaisiju ss , bet pat ir pāris ]

Komentāri : Nopirk jaun žurk , tikko pārakstīt , brauc izslīpēt līkum , nonācu pie bankas kreisās puses , redzu BUICKU , apstājos domājot mošk kautko sakarīgu prasīs , aha redzu kā jau ar kalašu skrien pakaļ , esmu jau iebraucis līkumā pie bankas un tas šauj ar savu kalašu , aizbraucu līdz savam servisam , nezinu kā viņš viņu atrada , zem 4 apsargiem ar stroķi vicinās saka lai piešķiļu auto , es atteicos , iešāva kājā otram personāžam , aizgāju piešķīlu , viņs aizbrauca prom , tātad : 4 apsargi laikam neko nedod . 

Finale : Auto atradu , iestumts ūdenī , strobes izņemtas , skatoties uz to faktu ka tu pēc 5 minūtēm jau biji pazudis no servera pēc ši notikuma ticu ka tu nepaspēji viņu izjaukt . man vajag manas strobes .

Paldies par uzmanību !

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 18:02.

 Ja nemāki tu dirst tad nemoki to dirsu , dzirdu zīmes redzu ēnas un ši posta tavas bēdas.

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 14:43
1
post

E36 slidinajies pa visu serveri, sekojam tev, tad pazaudējām. Es IC tevi zinu, so braucu uz tavu garāžu. Tur piestājam izlēcam ar kalashu un combatshotgun. Diezvai tavs apsargs leks no biksem arra, lai savāktu kalashu. Ignoreju to, jo pats neiesaistiji tos nekā, piemēram ar /do komandu. Auto noslicinajam, lai tev nav ko driftot. Light strobes tajā auto nav jāatrodas, ja plāno izmantot auto, tad veic labošanas procesu. No savas puses pārkāpumus nesaskatu.

 

Edit: driftoji ar Light strobes ieslēgtiem. 

Pēdējo reizi rediģēja Sneaky, 2020. gada 01. augustā, 14:45.

A1
Servera administrators
Transportlīdzekļu komanda
Dutchman101
A viens.
117 atbildes forumā
Online: 19d 11h 47m
Redzēts 10. maijā, 23:48
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 14:47
0
post

kapēc lai light strobes tur nedrīkstētu atrasties?

Edit : cik sapratu ka nav japielieto Do komandas uz apsargiem , jau atsēdēju ajail par to kad vien ielīdu privātipašuma ar 2 iepsargiem , te  bija 4 .

Pēdējo reizi rediģēja A1, 2020. gada 01. augustā, 14:50.

 Ja nemāki tu dirst tad nemoki to dirsu , dzirdu zīmes redzu ēnas un ši posta tavas bēdas.

A1
Servera administrators
Transportlīdzekļu komanda
Dutchman101
A viens.
117 atbildes forumā
Online: 19d 11h 47m
Redzēts 10. maijā, 23:48
Pievienots, 2020. gada 01. augustā, 16:09
0
post

Ienāci on , izvilki žurku no manas garāžas un iemeti ūdeni , afigeķ ne?

 Ja nemāki tu dirst tad nemoki to dirsu , dzirdu zīmes redzu ēnas un ši posta tavas bēdas.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0