bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
7
8
topic
[GameMaster] LiiLDave
Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 11:42

  

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]

• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]

• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]

• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ ]

• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ X ] 

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Dāvis

Iepriekšējie nickname: Dave

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Lucas Dayton - Los Santos Auto Konfiscētuve

Taylor Rondell – N/A

Vyacheslav Litvinenko – Brigada 17

Pieredze kā Gamemaster:  Mana GameMaster pieredze ir diezgan bagātīga, esmu bijis GameMaster gan Admins dažnedažādos RolePlay serveros, Kā ari pat šajā pašā.

Pieredze Roleplay jomā: Mana Roleplay pieredze ir diezgan liela, LV:RP jau spēlēju aptuveni 5 gadus, pa šiem 5 gadiem esmu spējis sasniegt pietiekami daudz, mācoties pakāpeniski uz augšu un gūstot dažādu projektu vai spēlētāju pieredzes.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://prnt.sc/tretkd

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  Sveiki! Esmu Dāvis no Kuldīgas. Man ir 16 Gadi.Šogad beidzu 9.klasi, par ko nevarētu lepoties, jo tā teikt bija diezgan elementāri. Pārsvarā nodarbojos ar sportu, precīzāk tas būtu svaru celšana. Savu brīvo laiku  pavadu pie datorspēlēm,topā ir Multi Theft Auto kurā spēlēju tīri tikai vienu serveri – Kick. Vasarā šis laiks pie datora krietni samazinās, jo brīvajos vasaras mēnešos strādāju. Sākās skola tad atkal aktivitāte palielinās, kas būtu cilvēcīgi saprotams.Ļoti motivē labas atmosfēras radīšana gan sev , gan citiem šī komūna biedriem. 
Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Mani piesaista kļūt par GameMaster cilvēki, kuriem tā teikt šis RolePlay ir kautkas jauns, vai aizmirsts. Uzskatu, ka ar savu RolePlay līmeni spētu kādu apmācīt, vai iemācīt vismaz tos pamatus, kuri ir nepieciešami, lai cilvēks varētu uzsākt savas gaitas RolePlay vierzienā.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Esmu ļoti motivēts atkārtoti kļut par vienu no šī servera uzraugiem. Spētu palīdzetu pieņemt gan reportus, gan uzturēt serveri kārtību. Būdams šī uzrauga amatā Online pavadītu vairākas stundas dienā, kas serverim nenāktu pa ļaunu. Kā jau zināms agrāk jau esmu bijis, taču pirms vasaras palaidos un tā teikt norāvos. Ar sava laika trūkumu pirms šīs vasaras sanāca savārīt ziepes, no kurām esmu mācijies un enerģijas pilns esmu gatavs atgriezties šeit. Uzskatu, ka cilvēks , ja vēlas var mainīties un neatkārtot šīs situācijas, kurās agrāk pieļāuj kļūdas. Pēc izmešanas no Administrātora amata , secinot savas kļūdas, un veikto darbu sevis meklēšanā , domāju ,ka mana klātbūte Administrācijas komandā nenāktu pa sliktu. Skatoties, ka no rītiem agri ienākot serverī ir neliels kā haos, jo nav neviena Administrācijas biedra Online , kurš spētu palīdzēt šiem cilvēkiem, kuri agrāki no rīta sāk savus RolePlay plānus. Protams, ne visi nāk ar velmi atveidot RolePlay, taču ir ,kas vēlas un tiem var traucēt šīs personas. Visi esam cilvēki, mācamies un dzīvojam dzīvi dažādi un nevienu nevar nosodīt par to, kā viņs ir izvēlējies  dzīvot šo savu 1 dzīvi. Tapēc kamēr ir vel dots šis laiks spēlēt mums šo burvīgo Projektu, vēlos palīdzēt serverim ,kā vien varu. Varbūt mana palīdzība servera darbībā nespēlē lielu lomu, taču ar sīkumiem ir jasāk un kādam tas ir jadara. Varbūt šie agrākie iespaidi par mani dažiem nav tie labākie, bet es to cenšos mainīt to un pieradīt, ka nemaz nav tik slikti kā citiem šķiet. Visi spēlējam šo Projektu kopā un lai tā teikt Servera Gaisotni uzlabotu, induviduāli to visi kopā varam izdarīt. Spēlēsim, lai visiem ir labi un neviens neiziet no Servera, vai pa visam neaiziet ar dusmām. Paldies...

Ar Cieņu Dāvis.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams.
 

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 11:48
0
post

Nē, nevajag derbija čempionu. Atkal sūdu darīsi, izmeta dēļ 3 soda punktiem. Neredzu neko labu tevi, lai liktu par. 

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 11:51
4
post

Es jau šeit likšu PAR, esam erpojuši kopā jau no tiem sākuma laikiem, džeks bijis jau administrācija, bija aktīvs, pozitīvs un izpalīdzīgs.

Serverī uzraugs ar pieredzi nenāktu par sliktu.

GL

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 11:54
0
post

būtu tik liela pieredze rp kā esot administrācijā būtu labāk

pret, ja kas

 

Edit:

''topā ir Multi Theft Auto kurā spēlēju tīri tikai vienu serveri – Kick.''

Kāpēc tad man teica, ka Tu gribēji LS'ā nopirkt adminu? :klauns:

Pēdējo reizi rediģēja bLank, 2020. gada 31. jūlijā, 12:01.
command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 11:56
0
post

Pret, no sākuma pašam jāiemācās RP.


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 11:58
0
post

Noteikti anti, čalis ir uzrakstījis topiku ka pokimons, kuru dēļ debila fonta nav iespējams izlasīt normāli. 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 12:01
0
post

Es iedošu tomēr Par , jo man ir izpalīdzējis , neemsu redzējis sūdus vārot :)

 

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 12:13
0
post

Anti, administrātors Sneaky jau paskaidroja visus galvenos iemeslus, ja administrācijas sastāvs cenšās celt servera līmeni, tad tu to degradē.


FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 12:19
0
post

XAXAXAXA, labs dienas joks, pēc tā ko esi sadarījis, nopelnījis 3 warnus, izlidināts no staffa, attieksme pret spēlētājiem - tava reputācija un pats tu esi tīra 0, atpakaļ tikt nebūs iespējams, pierādīji pietiekoši sevi visu spēlētāju, staff locekļu vidū. PRET

 

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 12:37
0
post

Džeks grib mācīt cilvēkus pats nezinot termiņus un Roleplay nozīmi?

Es kad sāku šeit spēlēt, patika man patrolēt un tu to reaģēji vienalga, jo budams statusā dariji visu, braukaji, dmoji vienalga tev bija.

Domāju kad pedejais laiks 16- nenemt statusa, vajag gudras galvas.

Anti

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 12:37
0
post

Izlasot pieteikumu , tas mani nepiesaistīja , augstāk pārējais viss ir pateikts , PRET.

 

 

BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 12:38
0
post

xDDDDDDDDDD, uzreiz saku, NĒ !, un tevi tāpat neviens neņems, ja paņems, tad nezinu kas notiks, jo tu pa mēnesi tiki līdz AD, jo tu visiem atgetoji mahas, tpoji kur vajadzēja, darīji visu, tikai galvenais lai uzmet report, nu, darīji to, ko varēji, bet šoreiz no manis būs PRET  turies :D 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 12:47
0
post

pret visu augstāk jau paskaidroja :)

GL

cau

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:32
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 12:53
0
post

PRET. Pa maz esi sevi pierādījis, bijis administrators izmantoji spējas savā labā, kaut tevi brīdināja vairāk kārtīgi, bet neņēmi to galvā un izlidoji, veiksmi!

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 13:03
0
post

Nē, paldies. Pret. Nav atbilstošs līmenis tādam amatam.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 13:22
0
post

Anti, kad biju PD, tavā priekša čalis taisīja log offus, atkārtoti, tev vienalga, ņēmi tos vieglākos reportus, lai tik statuss nepazustu.

marcisxd
Lietotājs
52 atbildes forumā
Online: 2d 3h 25m
Redzēts 10. martā, 21:51
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 13:23
0
post

ANTI, sīkiem pipļukiem nav vieta šeit

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 14:28
0
post

PRET, iepriekš tu ar tām spējām neko nevarēji palīdzēt ,tikai laboji un getoji auto.

Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 14:29
0
post

Pret reportus ņēmi aktīvi, bet tas kad aizgāji no amata liek šaubīties par to vai tu to neizdarīsi atkārtoti

 

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts Vakar, 00:20
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 14:31
0
post

pret, viens no retajiem adminiem, kas actually izlidoja del 3 bridinajumiem

negribu tevi staffa atkal geliku manu nosellosi sev

fujax

pagarinaatajs
Lietotājs
seritis
12 atbildes forumā
Online: 1d 3h 30m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 20:36
Pievienots, 2020. gada 31. jūlijā, 15:28
2
post

pilniba respekteju lildave jo vins ir vienigais kurs izmanto komisko fontu kas manuprat ir loti skaisti un lildave butu izcils speletaju konsultants masinspele kick.lv! manuprat ari mazais davis rupesies un var zveret ka sargas idlewood gazes staciju no letam un neuzkunetam masinam izmantojot los santos auto konfiscetUVES metrinu kuram ari ir eleganti diski! respekt karli!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0