bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Izklaides stūrītis
39
1
topic
KAS ŠEIT NOTIEK?
ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 21. jūlijā, 22:09

Čau, topiks ir atkal par īpašnieku (~ pirms gada bija līdzīgs).

Liela daļa heito Goblinu daudz un dažādu normālu iemeslu dēļ, pāris no tiem:

Sūdīga attieksme pret spēlētājiem. Sūdīga attieksme pret paša savākto administrācijas sastāvu. Ienākot serverī ar sūdīgu garīgo mēdz kādu nobanot vai iejailot par sīkumiem, bet tā neeksistē. Ienākot serverī ar labu garīgo vienkārši neeksistē. Visus komplimentus uztver kā aizskaršanu, švaks temperaments (holeriķis i guess) un diezgan daudz pietēlo. Pohujists, jo zin ka nevar tikt atstādināts dēļ Chemija labajiem uzskatiem par viņu. Skauģis.

Šeit arī uzturās tādi cilvēki, kuri ir piedāvājušies aizstāt viņu. Pat bija piedāvāta samaksa par to (3 ciparu skaitlis), bet tāpat piedāvājums tika noraidīts. Tas diezgan daudz izsaka, ne? Iedomājies, spēlētāji pat bija gatavi maksāt par īpašnieka maiņu pašam Goblinam, loooool. Tas jau ir cita līmeņa heits un es uzskatu, ka tas būtu diezgan labs ieguldījums ja viņa vietā tiktu ielikts kāds, kurš te ir gadiem un pierādījis sevi kā tādu, kurš varētu viņu.

Chemija sakāmais par šo situāciju (Chemijs raksta Goblinam):

Par skrīnu. Pareizi saprati, aizņemtam cilvēkam tinte pietrūkst jeb nav ko teikt. Nepiekrītu vispār tam kas tur ir rakstīts. Šeit ir vairāki cilvēki kuri te ir gadiem bijuši administrācijā un neatbilst tam, kas tur ir rakstīts. Protams Chemijs ir aizņemts cilvēks un vēl nav baigi daudz sanācis padiskutēt par šo, jo tiku ignorēts pēc pāris ziņām (uzskata ka esmu trollis un jāejot ārstēties dēļ līdzīga topika ~ gadu atpakaļ, man arī nevarot uzticēties un citus sūdus), bet nu būtu labi ja viņš šeit neizteiktos tāpēc, ka ar viņš neprot pieiet savādāk situācijām, tikai savā stilā.

Cik reizes Goblins ir izmetis kādu no administrācijas dēļ sīkumiem vai tāpēc, ka ievilkās serverī ar sūdīgu garīgo? Pat uz pirkstiem nevar saskaitīt. Reāli var pat teikt "paceļ roku tie, kurus Goblins ir randomā izmetis no sastāva" un savāktos divciparu skaitlis.

Kāds labums no tāda? Cilvēki veido ieteikumus, kuri netiek realizēti. Cilvēki prasa ievietot pāris kb smagu mapingu, kurš vajadzīgs priekš lomuspēles - netiek ievietots, bet pāris mb smags mods ar nosaukumu papildus tiek ievietots priekš sevis. Serveris nevar pārsniegt 100 spēlētājus online, jo tas ir pārāk noslogots dēļ sūdainiem mēsliem, kuri ir iekšā serverī un nav nepieciešami. Modus vispār nevajag, pēc reseta nahrenizēt (tikai kad tas resets būs, nekad), jo nav nekāda labuma. Novērš spēlētāju uzmanību no tā, kas šajā serverī būtu jādara - jāttēlo lomuspēle. Darbus nahrenizēt, tas pats kas ar modiem. Papildus tam liek cilvēkiem patērēt 100iem stundu fermojot domes darbos un tie cilvēki tālāk neattīstās. Ne viņi māk attēlot lomuspēli, ne viņi māk bez citu aizskaršanas atrasties serverī, ne viņi māk ievērot noteikumus, ne arī viņiem ir labs garīgais kad padirš kaut ko pēc nograindotām 100 stundām autobusos.

Goblinam neinteresē kas notiek sastāvā. Vienīgais ko no viņa var redzēt ir "kas tas par randomu XXXXXD", "nah vjg tādu", "izmetu ..." un citi sūdi. Ne viņš kādu motivē palikt, ne viņam rūp kas notiek serverī, ne viņš vispār iesaistās lomuspēlē, ne arī viņš prot būt normāls īpašnieks kādam viņam vajadzētu būt. Mīnusi ir tik daudz, ka plusi pat nav svarīgi, ja  tādi vispār ir.

Prikols vispār no daudzām pieejām serverī, ja Goblins neatļauj tās izmantot? Galvenais administrators ir tas, kurš ir atbildīgs par administrāciju, bet daudzi zin ka Bunnhop, kuram pat netiek atļauts izlemt kuru paaugstināt vai pazemināt, pieņemt vai att... (nē, atteikt visus randomus var XXXXXXXD, pieņemt nevienu).

Admini pa daudz atļaujās. Bieži vien redzamas sūdzības par administrāciju un nekas netiek darīts, tikai meklēti iemesli kā uzdirst sūdzības autoram. Tiek ignorētas norunātās lietas tikai lai noturētu online, tāpat neizdodās. Biistamais mauc trolli ar citiem, vienalga, viņš skripteris. Nē, diemžēl vasara nav iemesls. Eksāmenu laikos bija virs 70, pat 90 sasniedza.

Apzinos sekas pēc šī topika izveides, bet nu cik ilgi var šitā? Cilvēki jau iet prom, ies vēl pateicoties pohujismam no īpašnieka puses. Main kickā ir tas pats, Chemijs pat uztaisījis topiku "aktivitātes uzcelšanas ieteikumi" vai kaut kas tāds. Tāds pats iemesls arī ir tur - administrācija identiska šai. Paldies arī Goblinam par to, ka tiku izmests randomā no sastāva, kaut vai esmu viens no tiem kas visvairāk šeit ieguldījis laiku. Gribēju vēl daudz ieteikumus sarakstīts bet gaļaks.

Jēga šeit nopietni spēlēt ir sen pazudusi, serveris ir apsmiekls un vadība necenšās labot neko, jo pats īpašnieks to nevēlās.

Kā uzlabot šo situāciju?:

#mainamīpašnieku #nostarmaucību

Pēdējo reizi rediģēja ivanovs, 2020. gada 21. jūlijā, 22:16.
RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2020. gada 23. jūlijā, 16:00
1
post

Vienozīmīgi piekrītu šim topikam visādā ziņā... Respect yostu.👍👍👍

#mainamīpašnieku

Pēdējo reizi rediģēja RainersK, 2020. gada 23. jūlijā, 17:51.
uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 23. jūlijā, 17:14
0
post

#mainamīpašnieku

user1
Lietotājs
92 atbildes forumā
Online: 8d 7h 19m
Redzēts 2020. gada 02. decembrī, 09:41
Pievienots, 2020. gada 23. jūlijā, 17:20
0
post

#mainamīpašnieku

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2020. gada 23. jūlijā, 19:45
0
post

#mainamīpašnieku

 

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 4. maijā, 10:48
Pievienots, 2020. gada 23. jūlijā, 19:54
0
post

#YOSTU4PRESIDENT

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 24. jūlijā, 00:25
5
post

Sākšu no paša sākuma, pirms gada, kad pārņēmu projekta vadīšanu, kā jau vairākas reizes ir teikts, kas varētu zināt, kas būtu vispār ar mta.kick, ja netiktu pārņemts. Varbūt pie vadības tiktu kaut kāds jauns lietotājs, kas varbūt sagrautu visu reputāciju. Es teikšu tā, biju aktīvākais no administrācijas, visu laiku sēdēju serverī darbojos, mācījos apieties ar failiem/datubāzi, glābu situācijas, kad iepriekšējais īpašnieks lietoja alkoholu un viņam bija vienalga par serveri, es sēdēju līdz četriem rītā serverī un ņēmos tikai,  lai noturētu tautu. Esot galvenajam administrātoram, ieguldīju serverī ļoti daudz laika un nervus, lai viss būtu labi un tauta celtos nevis grimtu. Sāku palēnām izprast jau, kuros resursos kas atrodas, jo teikšu kā ir, ļoti daudz faili ir sajaukti vietām, nepareizajos resursos vai izmētāti.

Bet stāsts nav par to, tā sāls ir tajā, ka lai pastāvētu serveris esmu ieguldījis līdz tam jau savu laiku un resursus. Rezultāts ja bija zināms, ka iepriekšējais īpašnieks ilgi neturēsies un atkāpsies pats, pat uz statu restartiem vēru serveri vaļā es, jo īpašnieks dzēra, man bija visas pieejas un labas attiecības ar @Chemijs, tajā brīdī jau pierādīju sevi no labās puses. Kopš tā brīža @Chemijs ir pārliecinājies, ka man var uzticēties un uzticēt pieejas/paroles. Kā arī nākot pie īpašnieka amata, esmu ieguldījis laiku, kas kā redzat sekmējis ir šo projektu, jo mta nozare, tagad pašā kick ir aktīvākais gals, ko arī atdzīst CS administātori.

Veicot, pirmo savu patstāvīgo statu restartu, serverī sēdēju brīžiem no desmitiem rītā līdz pat nākamā rīta astoņiem, darbojos pats ar failiem, eksperimentēju, nāca daudzi administrātori palīdzēt, biju palicis principā viens pats, jo administrātori, kuriem uzticējos devās uz blakusprojektu, lai iegūtu jaunu pieredzi un censtos ieriebt man, jo pēc viņu domām serveris bija miris. Diemžēl šis viss stāsts beidzās nesekmīgi un administrātori atnāca atpakaļ, bet biju jau savācis jaunu komandu, rakstīju daudziem vecajiem kolēģiem, kuriem bija liela pieredze un zināšanas, protams, bija daži, kas vairs nelietoja datoru vai nespēlēja spēlītes, ņemsim par piemēru @Kapracis, uzrakstīju viņam, viņš bez jebkādas liekas runāšanas, piekrita palīdzēt, tajā laikā viņam pat īsti nebija pieejams dators, bet neatteicās, no trīs datoriem salika vienu tikai, lai nāktu palīdzēt un turpinātu projektu attīstību. Laiks projektā ir ieguldīts ne tikai mans, bet arī visas komandas, neskatoties, ka komanda mainās. Sākšu apstāstīt esošo situāciju un galveno problēmu uz doto brīdi un sākšu atbildēt uz šiem faktiem/secinājumiem.

Runājot par ekrānšāviņu, es @Chemijs teicu, ka varu droši atkāpties un dot iespēju arī citiem, bet vai tas nāks par labu projektam, tāpēc saņemu atbildi: “labāk ir ka esi neaktīvs, nekā kāds nesaprotams cilvēks, kurš var pazust”, tika teikts tāpēc, ka šo gadu laikā mēs ar @Chemijs esam sapratuši, ka nevar uzticēties praktiski nevienam, lai arī cik aktīvs/izpalīdzīgs būtu cilvēks, uzticība ir maldinoša. Arī vairākas reizes esmu vīlies skripteros, kad devu failus, lai salabotu šo to, bet nu daudzi jau nevar palīdzēt, galvenais ka nodarīt ir sliktāk, lai projekts nomirtu, pēc tā brīža es vairs neuzticos cilvēkiem, tāpēc saprotu arī @Chemijs, viņam arī ir liela pieredze spēlētājos, no paša kick.lv projekta, ka uzticēties reti kuram var.  Kā arī aprunājos pats ar viņu, ko viņš par šo visu domā, viņš teica tā: “es daudz varu klausīties ko citi saka, bet es tev uzticos vairāk kā viņiem visiem kopā”.

Par ieteikumiem? Ieteikumus es varbūt neņemu vērā, to manā vietā dara @Bunnyhops, kurš padod idejas tālāk @command un tās tiek pēc iespējas realizētas, kurām tiešām mēs redzam jēgu.

Situācija, par pēdējo tevis izmešanu, iespējams bik pārspīlēju un nesapratāmies. Biju ieslēdzis bigears un redzēju, kā @guzman aizskāra mani, pēc kā viņu sodīju par OOC insultu, pēc pāris minūtēm viņš bija jau brīvībā, es uzskatīju, ka tu vienkārši izmantoji pieejas savā/draugu labā atbrīvojot to, situācija tika skaidrota tikai nesen, uzzināju ka @guzman bija IC situācija, šajā situācijā esam visi trīs vainīgi, guzmans aizskāra mani, es pārspīlēju bišķīt, tu nepabrīdināji.

Runājot par mapingu smagumu, mēs paši toreiz lēmām, ka mapingi diezgan paildzina ienākšanu serverī, tāpēc sāku samazināt to izplatību un aizvēru pieteikumu, tagad atkal pieteikuma paraugs ir vaļā un pamazām tiek ievietoti mapingi. Runajot par resursu papildus, viņš, protams, noslogo, bet ne tādā daudzumā kā visi pārejie auto modi, resursā atrodas mans privāta auto mods, domāju esmu pelnījis arī kaut ko savu serverī, par ieguldīto laiku. Par auto modifikācijām, saki nekāda labuma, varbūt pēc tavām domām nekāda labuma, bet tas piesaista spēlētājus, kas arī cenšās erpot. Teikšu tā, uzmanību spēlētājiem tas nenovērš, jo auto modifikācijas piedod spēlētājiem jautrumu un interesi vairak atrasties serverī un veidot dažādas situācijas. Darbus nahrenizēt, tev tikai visu noņemt, visu atslēgt, darbi ir kā iztikas avots jauniem spēlētajiem, kuri vēl nav iepazinuši serveri un servera ekonomika. Lomuspēles attēlošana un noteikumu ievērošana ir katra indivuduālie pienākumi, ja nespēj tikt galā, tad tiek saukti uzraugi, lai apmācītu un apstāstītu serverī notiekošu. Tu tikai tā domā, ka man neinteresē, kas notiek sastāvā, varbūt tā arī ir, bet balstīsimies uz to, ka Jūs neesat mazi bērni un zinat ko darat, es Jums varu nepievērst uzmanību, runājot par galveno administrāciju, protams. Zem Jums jau ir pārējie komandas dalībnieki un tas ir uz Jūsu pleciem, arī ņemot jaunus uzraugus daudz esmu dzirdējis: “šo es ņemšu zem sevis, zem paduses, pieskatīšu”, paši Jūs uzņematies lomu. Mana atbildes: "kas tas par randomu XXXXXD", "nah vjg tādu", ir tikai tāpēc, ka netieku informēts par jaunu biedru pieņemšanu.  Par pieejām, tas pats @Bunnyhops ir lietas kursā, kad viņu paņēmu atkal par galveno administrātoru tavā vietā, es viņam teicu, pildīsi @yostu pienākumus, izskatīsi pieteikumus utt, nezinu ko tu tagad izdomā, paaugstina/pazemina viņš pats patstāvīgi, mani informē par to, tas ka tu neesi lietas kursā, tā jau nav mana problēma.

Administrācijas izgājieni, ir tādi tāpēc, ka ir iestājies varonības brīdis, esmu pārāks par visiem, tie lietotāji neko neizdarīs, man vienmēr būs taisnība un teikšu tā, tas nāk viss viņiem ar laiku, kā viņus iemācīja tā viņi arī dara un uzskata. @command, trolli vairs nelaiž, vismaz neesmu saņemis sūdzības, jo zina ka nav nekāda jēga no tā, cilvēks sāk pieaugt un saprast, ka tas vairs nav vajadzīgs, trolēja agrāk, jo domāja ka serveris ilgi nedzīvos, bet šeit tagad nav variantu, serveris ir stabili nostājies. Es uzskatu, ka serverī spēlētāju daudzums ir samazinājies, jo daudzi ir pametuši datorspēles vai sākuši spēlēt citas spēles, nekas nav mūžīgs. Daudzi ir sākuši strādāt un ir grūti apvienot datoru ar darbu, ne visiem ir dienas maiņas. Cilvēki sāk pieaugt un gatavoties pieaugušo dzīvei.

Sekas pēc šī topika izveides, nebūs nekādas, netiksi sodīts ne banots, tīri izteici savas domas/savu neapmierinātību, es visu saprotu, piekrītu tev visam, neteikšu ka stāsti visu nepareizi, bet vismaz šeit tu varēji izteikties bez visādiem izteicieniem(visādi sūdi, atkal sūdus salicis). Un vēlos pieminēt, to ka tu neesi tas, kas šeit ir visvairāk ieguldījis laiku. Kā tu saki, man ir pohui par serveri, par visu, ja man būtu, es vispār nenāktu ne foruma, ne čatā un nerakstītu tūkstots trīssimts vārdu es tā arī vienkārši šo tēmu aizvērtu vai izdzēstu. Ja šeit ir viss tik traki, serveris ir apsmiekls, vadība necenšas neko, jēga no spēlēšanas ir sen pazudusi,  tad kāpēc tu centies, kaut ko veidot, nesaprotu, ja ir tik slikti, ko tu šeit dari visu kritizē. Uz šīs negatīvās nots arī beigsim, teikšu tā pa lielam esmu apstāstījis esošo situāciju, mēs ar @Bunnyhop mainīsim situāciju un vērsīsim to par labu serverim, aktivitāte man uzlabosies to jau var redzēt, jo bija grūts periods(pārvākšanās). Ar attieksmi tikšu galā pats. @Bunnyhops ir informēts, ka palieku savā amatā un viņš ir samierinājies un nav nekas pret to, abi kopā tiksim galā un turpināsim darboties, kā komanda. Savedīsim kārtībā administrāciju, noteikumus jau savedām kārtibā, kopā ar ar administrāciju vienosimies par servera ekonomiku. @yostu, ja velies piedalīties un turpināt darboties raksti man privāti vai nu wpp vai forumā domāju atradīsim risinājumu.

Kā uzlabot šo situāciju?: Kā jau minēju, ar @Bunnyhop centīsimies visu vērst par labu un uzklausīt katru lietotāja prasības velmes, bet normas un iespēju robežās.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0