bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Izklaides stūrītis
39
1
topic
KAS ŠEIT NOTIEK?
ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 21. jūlijā, 22:09

Čau, topiks ir atkal par īpašnieku (~ pirms gada bija līdzīgs).

Liela daļa heito Goblinu daudz un dažādu normālu iemeslu dēļ, pāris no tiem:

Sūdīga attieksme pret spēlētājiem. Sūdīga attieksme pret paša savākto administrācijas sastāvu. Ienākot serverī ar sūdīgu garīgo mēdz kādu nobanot vai iejailot par sīkumiem, bet tā neeksistē. Ienākot serverī ar labu garīgo vienkārši neeksistē. Visus komplimentus uztver kā aizskaršanu, švaks temperaments (holeriķis i guess) un diezgan daudz pietēlo. Pohujists, jo zin ka nevar tikt atstādināts dēļ Chemija labajiem uzskatiem par viņu. Skauģis.

Šeit arī uzturās tādi cilvēki, kuri ir piedāvājušies aizstāt viņu. Pat bija piedāvāta samaksa par to (3 ciparu skaitlis), bet tāpat piedāvājums tika noraidīts. Tas diezgan daudz izsaka, ne? Iedomājies, spēlētāji pat bija gatavi maksāt par īpašnieka maiņu pašam Goblinam, loooool. Tas jau ir cita līmeņa heits un es uzskatu, ka tas būtu diezgan labs ieguldījums ja viņa vietā tiktu ielikts kāds, kurš te ir gadiem un pierādījis sevi kā tādu, kurš varētu viņu.

Chemija sakāmais par šo situāciju (Chemijs raksta Goblinam):

Par skrīnu. Pareizi saprati, aizņemtam cilvēkam tinte pietrūkst jeb nav ko teikt. Nepiekrītu vispār tam kas tur ir rakstīts. Šeit ir vairāki cilvēki kuri te ir gadiem bijuši administrācijā un neatbilst tam, kas tur ir rakstīts. Protams Chemijs ir aizņemts cilvēks un vēl nav baigi daudz sanācis padiskutēt par šo, jo tiku ignorēts pēc pāris ziņām (uzskata ka esmu trollis un jāejot ārstēties dēļ līdzīga topika ~ gadu atpakaļ, man arī nevarot uzticēties un citus sūdus), bet nu būtu labi ja viņš šeit neizteiktos tāpēc, ka ar viņš neprot pieiet savādāk situācijām, tikai savā stilā.

Cik reizes Goblins ir izmetis kādu no administrācijas dēļ sīkumiem vai tāpēc, ka ievilkās serverī ar sūdīgu garīgo? Pat uz pirkstiem nevar saskaitīt. Reāli var pat teikt "paceļ roku tie, kurus Goblins ir randomā izmetis no sastāva" un savāktos divciparu skaitlis.

Kāds labums no tāda? Cilvēki veido ieteikumus, kuri netiek realizēti. Cilvēki prasa ievietot pāris kb smagu mapingu, kurš vajadzīgs priekš lomuspēles - netiek ievietots, bet pāris mb smags mods ar nosaukumu papildus tiek ievietots priekš sevis. Serveris nevar pārsniegt 100 spēlētājus online, jo tas ir pārāk noslogots dēļ sūdainiem mēsliem, kuri ir iekšā serverī un nav nepieciešami. Modus vispār nevajag, pēc reseta nahrenizēt (tikai kad tas resets būs, nekad), jo nav nekāda labuma. Novērš spēlētāju uzmanību no tā, kas šajā serverī būtu jādara - jāttēlo lomuspēle. Darbus nahrenizēt, tas pats kas ar modiem. Papildus tam liek cilvēkiem patērēt 100iem stundu fermojot domes darbos un tie cilvēki tālāk neattīstās. Ne viņi māk attēlot lomuspēli, ne viņi māk bez citu aizskaršanas atrasties serverī, ne viņi māk ievērot noteikumus, ne arī viņiem ir labs garīgais kad padirš kaut ko pēc nograindotām 100 stundām autobusos.

Goblinam neinteresē kas notiek sastāvā. Vienīgais ko no viņa var redzēt ir "kas tas par randomu XXXXXD", "nah vjg tādu", "izmetu ..." un citi sūdi. Ne viņš kādu motivē palikt, ne viņam rūp kas notiek serverī, ne viņš vispār iesaistās lomuspēlē, ne arī viņš prot būt normāls īpašnieks kādam viņam vajadzētu būt. Mīnusi ir tik daudz, ka plusi pat nav svarīgi, ja  tādi vispār ir.

Prikols vispār no daudzām pieejām serverī, ja Goblins neatļauj tās izmantot? Galvenais administrators ir tas, kurš ir atbildīgs par administrāciju, bet daudzi zin ka Bunnhop, kuram pat netiek atļauts izlemt kuru paaugstināt vai pazemināt, pieņemt vai att... (nē, atteikt visus randomus var XXXXXXXD, pieņemt nevienu).

Admini pa daudz atļaujās. Bieži vien redzamas sūdzības par administrāciju un nekas netiek darīts, tikai meklēti iemesli kā uzdirst sūdzības autoram. Tiek ignorētas norunātās lietas tikai lai noturētu online, tāpat neizdodās. Biistamais mauc trolli ar citiem, vienalga, viņš skripteris. Nē, diemžēl vasara nav iemesls. Eksāmenu laikos bija virs 70, pat 90 sasniedza.

Apzinos sekas pēc šī topika izveides, bet nu cik ilgi var šitā? Cilvēki jau iet prom, ies vēl pateicoties pohujismam no īpašnieka puses. Main kickā ir tas pats, Chemijs pat uztaisījis topiku "aktivitātes uzcelšanas ieteikumi" vai kaut kas tāds. Tāds pats iemesls arī ir tur - administrācija identiska šai. Paldies arī Goblinam par to, ka tiku izmests randomā no sastāva, kaut vai esmu viens no tiem kas visvairāk šeit ieguldījis laiku. Gribēju vēl daudz ieteikumus sarakstīts bet gaļaks.

Jēga šeit nopietni spēlēt ir sen pazudusi, serveris ir apsmiekls un vadība necenšās labot neko, jo pats īpašnieks to nevēlās.

Kā uzlabot šo situāciju?:

#mainamīpašnieku #nostarmaucību

Pēdējo reizi rediģēja ivanovs, 2020. gada 21. jūlijā, 22:16.
Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 00:10
0
post

Kā pret cilvēku nav nekādu pretenziju, personīgi nepatīk tās garastāvokļa maiņās, jo brīžiem nepamatoti tiec aizvanots, bet kā jau yostu minēja, ka sīkumu dēļ tu tiec noniecināts, tavs ieguldītais darbs tiek nenovertēts.. Cilvēks iegūlda savu brīvo laiku, lai pilnveidotu projekta noteikumus, normatīvus, lai būtu viss stabilizēts, labot visas esošās nepilnības, bet dēļ viena vārda tiek izmests arā no administrācijas komandas, tā vietā, lai apspriestu problēmu. Es saprotu jā, jaunus cilvēkus vienmēr var atrast, bet vai tas cilvēks darīs tik daudz, vai tas cilvēks velēsies tik daudz iegūldīt savu brīvo laiku, vai vispār cilvēkam varēs ticēt?  Jā manas darbības sezonas sākumā arī nebija saprotamas, pēc sarunas ar yostu man paradijās motivācija saņemties un iegūldīt sevi vel vairāk, lai būtu rezultāts... Katram nepatīk kad ieguldītais darbs tiek nenovērtēts, lai izvairītos  no sapūlces ar administrāciju ir vieglāk cilvēku neitralizēt no administrācijas sastāva, tādejādi parējiem administrācijas biedriem uzdevumu skaits tiek papildināts, un 65% gadijumā administrācijas biedrs kļūst neaktīvs, jeb apzināti izvairās no uzdevumu izpildes, lai neterētu savu laiku, beigu beigās lietotājs tiek izmests arā un administrācijas skaits atkal samazinās, tadejādi noslogojot parējos...
Protams mēs nekad nezinam kas būs rīt, viss var mainītes, bet vajag vismaz izradīt intresi pret to kas tev ir un kaut nedaudz cienīt tos kuri šeit iegūlda ļoti daudz savu laiku, cenšoties panākt pozitīvus rezultātus. Daudz gadus atpakaļ ar yostu un bunnyhopu bijām saistīti ar šo projektu un manuprāt tas bija ĻOTI nepareizi izmest arā tādu radošu cilvēku kurš darīja visu, lai pilnveidotu šo projektu, visi esam veikuši kādas nepareizas, aplamas darbības, bet tas tieši lika mums visiem saprast mūsu kļūdas, visu kas tika darīts nepareizi. Tā vietā, lai paceltu visus jautājumus vieglāk ir izmest arā un miers...  Projekta vadītājam vispār kā tādam vajag darīt visu, lai projekts dzīvotu, lai tas neaizvērtos dēļ speletāju trūkuma, šadu situāciju mēs visi jau esam piedzīvojuši, šajā topikā mēs arī redzam tos cilvēkus, kuriem ieguldītais darbs nozimē daudz un nevelās, lai tas netiek zaudēts. Cilvēks cinās par taisnību, jo viņa teiktais pilnīgi nestāv blakus tam ko viņs ir izdarījis projekta labā.
Šis ir tikai mans viedoklis... 

 

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2020. gada 22. jūlijā, 04:19.


Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 00:12
0
post

Ir tādā dirsā, ka rieb. Pats izlidoju. Taisnība par attieksmi, jo ta ir graujoša. Ienāk, atļaujas uzdirst spēlētājam, un vēl uzkūda “nu pasaki man pretī”, kas nozīme ka Tu forceappa sēdēsi or smth.  

#nostarmaucibu

PUFFLV
Lietotājs
79 atbildes forumā
Online: 5d 2h 49m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:54
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 00:25
2
post

Man smieties tagad vai velāk?

Visi ,kam ir AD un GM sāk ar to-Man personīgi nekā nav pret īpašnieku,,Nav nekā personīga pret Goblinu,,man nekā nav pret Īpašnieku.,utt turpina ar- ,bet Īpašnieks ir tāds un tāds ,nedara to un to ,bet man jau nekas pret viņu nav :D  ,ka ari spēlētāji to saka ,kāpec?

Domāju ,ka AD un GM negrib pazaudēt statusu ,jo piekrītu tam ,ja kautko teiks pazaudēs ļoti ātri,ka ari spēlētāji ātri atrausies ,kadā ziņā ,ja kautko vaidzēs no īpašnieka nedabus ,ja būs BAN nežēlos ,protams man ir bijusi saskarsme ar GoblinX iepriekš un nav bijusi varbūt pati labāka attieksme ,esmu nodirsts ļoti,bet godīgi teikšu nepatīk vēl projām ko viņš dara ,konkrēti man noņēma auto kurš maksāja 650K forsētu ,es prasīju iemeslu ,cik sapratu es ķipa buggoju naudu un forsus,kad prasīju pierādījumus to nebija ,ka ari BAN uzlika protams UNBAN bija ,jo nebija pierādijumu tam ,bet no visa sava chara atpakaļ ieguvu 250k vai 200k ,bet tagad pašam stāv 5 vai 6 mašīnas vinewood māja tajā skaitā tāds pats auto ,ka bija man ,protams tas ir cits ,bet tāds pats.

Iespējams no paša GoblinX ir tikai nosaukums ,ka ir īpašnieks ,bet lielāko daļu dara citi un valda citi,es ļoti ceru ,ka mainīsies pēc šīs sūdzibas kautkas!!

1.Manuprāt vaidzētu serverim whitelist!

2.Pirms taisa frakciju ((nelegālo obligāti)Jāraksta FMK līderim PM ,piemēram ,UCP tavs,history ,lai atsūta,iepriekšējās frakcijas kur ir erpojis ,tad AD paskatās tās frakcijas ,jeb reputāciju f3 ,tad atsūta topiku PM ,un tad FMK līderis,biedri kopīgi izlemj vai frakciju apstiprināt ,ja apstiprina var likt topiku,jo fucked tgd ir 10 frakcijas puse ir ,kas dara otra puse ir fujaki kuriem intresē tikai wep ,un no tām 5 otrām frkacijām ir iespējams 2 vai 3 kuras uz 70-100% dara visu ,ka nelegālas!

Varētu vēl uzrakstīt dažas lietas par visu ,kas man konkrēti nepatik serveri un ko no citiem esu dzirdējis ,bet visu nevar izlabot un daudz ,kas ir jau pateikts.

Un vaidzētu vairāk uzklausīt spēlētājus ,nevis foruma chata un daudz kur citur aprunāt,nodirst,apsmiet spēlētājus,piemēram katru nedēļu kāds AD uzstaisa kautkādu vietu kur var pateikt ,kas serveri nepatik un ,kas patīk!!BYE

 

@Ceika piekrītu ,vaidzētu statu RR ,modus auto nevaig ,jo tie sīkie kuri neerpo dēļ tiem tikai spēlē ,to ,ja akritīs 10 playeri dēļ modiem neko neizsaka vismaz bus RP serveri!

Manuprāt ir jāmaina nedaudz staff un jaatrod citi ,mby ari tiem kuriem ir iespējams sliktāka reputācija iepriekš ,senāk mby viņs ir mainījies ,protams ,ir jādod visiem iespējams ,bet nejau tādu ,kas ir bijuši staff vairākas reizes un pieņem atkal pietam ir bijušas sūdzibas par viņiem!

Protams nejau visur ir vainīgs GoblinX!

Pēdējo reizi rediģēja PUFFLV, 2020. gada 22. jūlijā, 01:56.
Arhimēds Pitagors
Lietotājs
Arhimēds
248 atbildes forumā
Online: 18d 0h 50m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 08:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 00:28
0
post

Nost ar totalitārismu!

Tautas Demokrātiskā Partija. 

Ir secinājusi ka nepieciešams veikt jauna 1. Kikona Kongresa vēlēšanas. Kura tiks ievēlēts jaunietis labākajos gados. Kas spētu sazināties ar citiem jauniešiem, kas ir labākajos gados. 

 

Ar cieņu Tautas Demokrātiskā partija.

Pēdējo reizi rediģēja Arhimēds Pitagors, 2020. gada 22. jūlijā, 00:29.

Apbalvojumi

Pitagors
Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Personīgā informācija
Dzimis580.—572. gadā p.m.ē.
Samosa, Senā Grieķija
Miris500.—490. gadā p.m.ē.
Vispārīgā informācija
Skola, tradīcijaPirmssokratiķi
Galvenās interesesĒtikametafizikamūzikamatemātikapolitika
Valodasengrieķu valoda

Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķuὉ Πυθαγόρας ὁ Σάμιοςho Pūthagoras ho SamioslatīņuPythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķisfilozofszinātnieksārstspolitiķispriesterisizgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.

Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.

Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.

Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.

Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."

Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.

 

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 01:00
1
post

Vovo, pilnīg piekrītu net. Bet ja Commands būs īpašnieks, būs dirsā. <3 cerams nomainīsies ātri tas īpašnieks.

 

n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 01:09
1
post

yostu, lai cik ļoti tu mani ignorēji, kaitināji, būšu ar tevi! tiešām tā ir kā saki, uztaisi sūdzību par administrāciju beigās vainīgs paliec, pareizi bīstamais troljo nereāli, staffa Luīze kas vispār pa nahuj? viņa komandas nezin cik daudz zin kkads angelxd, bet ne vajag protams staffa, bet ar goblin it kā ir, nesen parunāju ar viņu, ir sava attieksme ir savs raksturs, ir kā ir ar laikiem, bet u te admini ir egoistiski, bunnyhop pats teica, domaju kad varētu staffa  ievietot kādu yostu lai palīdz īpašniekam un tiesam staffa ir trolisms liels, un vēlas no playeriem op rp

 

Pēdējo reizi rediģēja n1k0lajsxd, 2020. gada 22. jūlijā, 01:10.
Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 01:12
0
post

Forss tekstins.

ar savam privelēģijām nomainu statusu bunnijam un yostu uz īpašnieks, lai top jauna gaisma latvijā varbūt ši ir pēdēja iespēja atdzivināt rp latvijā. 
 

lai visiem dievs stav klāt. P.S tie mazie keksi castels dandijs rakstija ta lai neizmet no statusa.

 

a un tu prasi kas te notiek? Te pizda ir visam kaput ble

 

aizmirsu pateikt uzskatu statu rr ir vaidzīgs tieši tad kad serverī ir sapista ekonomika visiem ir viss ko vini velas un / vai to var dabut acu mirklī es taa uzskatu un jaa serveri ta jau ir kopš Janvāra meneša, ka viss iekš tā ir viss saspawnots tas statu rr jataisa ar steigu, piedomajot pie ekonomikas un visiem noteikumiem. 

Pēdējo reizi rediģēja Ceikaa, 2020. gada 22. jūlijā, 01:26.

dazex
Lietotājs
45 atbildes forumā
Online: 3d 7h 39m
Redzēts 29. martā, 22:28
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 02:19
0
post

es vienigais pamaniju ka sakas visadas huinas kad tec9 pazuda? domajat pashi...

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 03:04
0
post

Nu piekritīšu, RP līmenis nav nekāds augstais((Pats arī nēesmu nekāds 999999999lvl rperis))bet reali nav ko citu darīt kā braukāt ar savu pārfosēto auto, jo serverī ir 20 cilvēki, 2-4 ir staff kuri paši dara savas lietas, vēl kādi 4-8 graindo domes darbus vēl pāris cenšas atšķirt /me komandas no /do un paliek tikai 5 cilvēki kuri var stabili attēlot RP bez jebkādām problēmām. Tas ir īstenībā diezgan bēdīgi, bet es pats arī neko gudru nedaru kā tikai braukājos ar personīgo IG mašinu vai PD duty auto, jo reāli nav ko citu darīt. Un visi trollotāji kaitina tos spēlētājus kuri cenšas attēlot RP, tādējādi nokaitinot ''RPerus'' un rada priekšstatu gan par serveri, gan par cilvēkiem kuri uzturas tājā un kautkas līdzīgs ir ar staff, visi lieli administrātori mēdz darīt negudras lietas un GM un jauni AD pavelkas līdzi. Piemēram: ''Aii, ja jau Kapracis var trollot un viņam nekā nav, tad es arī varu, gan jau nekā nebūs''. Tad sākas pirmā reize, otra reize un trollošana paliek par ikdienu nevis lietderīgi brīvā laika iztērēšana. Un Goblins arī necenšas radī spēlētājiem labu iespaidu no sevis, jo ienākot serverī 1 reizi 2 nedēļās viss kas tiek izdarīts-jauni modi, mukšana no policijas ar savu ''tanku''((uzliekot vienkārši damageproof mašinai)), notriecot visus stabus. Tikpat labi var ielikt 15 gadnieku par īpašnieku un dot viņam uzdevumu - uzraudzīt staff, spēlētājus un ar laiku uzķert servera nepilnības, nevis gaidīt līdz par tām sāks sūdzēties. Bet Goblins visu šo Yostu topiku un atbildes uztvers kā uzbraucienu un pret tiem speletajiem kuri izteicas kāpēc viņš ir slikts īpašnieks, viņiem būs īpaša attieksme, jo īpašnieks nespēj atšķirt nodiršanu no kritikas.

Sen jau varēja kāds uzrakstīt šādu toiku, bet varēja arī saprast kāpēc nerakstīja, jo ja uzrakstītu kāds ''randoms'' viņš tiktu neņemts pie pilnaprāta vai sliktākajā gadījumā saņemtu kādu banu ar iemeslu''pārāk gudrs priekš šī servera''.

Viennozīmīgi +rep Yostu.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2020. gada 22. jūlijā, 10:41.
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 07:23
0
post

Goblins tāpat šito neredzēs, viņam nav laika, jāiet makšķerēt

Tā pat arī es, biju nepatiesi izmests no amata pagaišgad, taču no goblina tad attieksme bija tik slikta, kad tas pat bija labāk, nekā turpinēt adminēt.

Un, kad tagad ieguvu amatu, pirmajā dienā jau man viņu atņēma, i guess that says somthing...

Pēdējo reizi rediģēja bLank, 2020. gada 22. jūlijā, 07:31.
EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 11:33
2
post

A ko darīt ja cilvēkiem pubertāte un hormoni lido xddd 

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

𝙀𝙨𝙠𝙖
VIP
Bijušais administrators
security ♛
00:00 ●━━━━━━──── 4:20
104 atbildes forumā
Online: 56d 2h 38m
Redzēts 24. aprīlī, 01:20
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 11:52
0
post

ko doma par so visu papucis? @GoblinX

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 16:45
1
post

kiks rip 

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 20:03
0
post

hahahahahahahahaha xd

 

#NOSTARGOBLINU

 

te nekā nav

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 20:09
2
post

Man nekādu iebildumu nav pret goblinu, nomainot īpašnieku mainīsies tikai īpašnieka aktivitāte un daži uzlabojumi, ja visi 9gadīgie gribēja jau iet prom no servera auto modu noņemšanas dēļ, tad domāju ka nomainot īpašnieku dažiem 9gadīgajiem drifteriem tas nepatiks, bet daži paliks un bojās gaisu.

Tikai manas domas, tās arī dažreiz mainās.

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 20:11
5
post

Nezinu...Goblins nav tas aktīvākais,bet īsti sliktu viņš nedara(nav bijusi liela pieredze) Goblins ir OG,būtu jau interesanti,ja būtu aktīvs un jauns owneris.Sorry Goblin,bet labāk ka tā. 

 

 

#NOSTARGOBLINU

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts Vakar, 00:20
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 22:31
0
post

fujax

mamba yeaz
Lietotājs+
Krixters
71 atbildes forumā
Online: 4d 16h 0m
Redzēts 2021. gada 20. jūlijā, 02:03
Pievienots, 2020. gada 22. jūlijā, 23:18
0
post

pats personīgi neesmu ne runājis, vai ko citu ar goblinu, bet nu ja vairums grib jaunu īpašnieku nu tad lai tā būt 😄

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 23. jūlijā, 13:39
0
post

Goblinam piemīt viena, bieži nelabvēlīga mums, īpatnība - Biežas garstāvokļa maiņas, vienu momentu jūs kopā smejaties, pēc 2 minūtēm tu tiec nodirsts no galvas līdz kājām, tas ir galvenais mīnuss, kas jums visiem liek domāt tikai sliktu par viņu, varu pēc pieredzes pateikt - Viņš nav nemaz tik slikts kā no malas liekas, cilvēks ar savu dzīvi, saviem IRL pienākumiem un savām vajadzībām, ja cilvēks nevar 24/7 pavadīt iekš servera tad tas ir jāpieņem.. Vēl nevienā projektā neesmu redzējis īpašnieku, kurš tajā pavadītu visu savu laiku. Tā vienkārši ir un būs, katram mums ir savas darīšanas, ja tieši tev ir visa vasara ko nopūdelēt sēžot pie datora - veiksmi tev!

Cits owneris nav vajadzīgs, jo tas radīs vēl vairāk lieku problēmu, piemēram - Laiks lai aprastu ar viņu, laiks kamēr viņš aprastu ar mums, kamēr saprastu kas šeit vispār notiek un kas ir jādara, neskatoties uz to, vai cilvēks šeit ir 1 dienu, vai 4 gadus, laiks ir nauda un to visi labi zin! Chemijam ir vieglāk, kad viņa projektā ir viņam labi pazīstami cilvēki, kuriem var uzticēties un viens no tiem tieši ir GoblinX.

Jūs pārmetat, ka nekas netiek darīts, Goblins ir slikts owneris un vēl visādu fufeli, bet jums gar ausīm aiziet tas, ka viņš pagaidām ir vienīgais, kurš bez nopietnām problēmām ir noturējis šo vietu dzīvu, jā ir bijuši statu rr, kad uz neilgu laiciņu Kick's "nomira", bet redziet, ka ir atpakaļ un turpina savu darbību, kur problēma? 

Pie visiem mīnusiem var pierast, ja ir savi plusi, kuri arī šobrīd, ar GoblinX priekšgalā, ir un būs! 

Tīri manas domas un nē, nesaku tā, lai nezaudētu statusu, tā vienkārši ir! :)

 

Patriots
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 15h 39m 57s
Redzēts 2021. gada 12. martā, 15:05
Pievienots, 2020. gada 23. jūlijā, 15:36
0
post

tas moments, kad tiek sagaidita ahujena servera vadisana no cilveka, kas vel nesen, aptuveni pirms gada, mauca LSAK ar elegy. xddddd jums bled smiekligi nav? 

Michael_Tomtom, sveicinats. @GoblinX 

 

a ja, tik nenobano ludzu

Lietotāji skatās šo tēmu: 0