bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
0
topic
(Sūdzība) Hurricane
Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. jūlijā, 01:34

ots, 2019. gada 10. decembrī, 21:51

#1

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Pārkāpēja Vārds_Uzvārds

Piemērs: [Sūdzība] John_Lewis

*Ja situācijā bija vairāki pārkāpēji, katra pārkāpēja Vārds_Uzvārds jānorāda tēmas nosaukumā

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Valchhaaa

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Hurricane jeb Dave_Punisher

Ko spēlētājs/i pārkāpa: CS,Dieva spējas.

Pierādījumi:Nav,bet viss ir rakstiski.

Komentāri:Tātad,es braukāju ar savu Velosipēdu pa LS ielām,tur ap IGS rajonu,netālu no  Benzīntanka un skatos ka man ļoti sāk sekot melns Audi RS6 labi,apstājos skatos kur brauc,apstājās pie manis,labi,es braucu prom braucu no IGS uz El Carona pusi un redzu ka džeks iekš manis ietriecās 200km/h un tieši priekšā ir Betona siena,viņam nekas,viņš dzīvs un laimīgs un pēc tā viņš notrieca vēlvienu stabu,pēc kā izskāpa arā no sava auto un sāka tēlot Makgaiveri,Izskāpjot viņš izvilka savu Nerfiņu un saka: Dod naudu vai mirsi, es viņam OOC sāku jautāt,kas notiek,paēc tu manī ietriecies uz 200km/h kad priekšā ir betona siena un tu vēl esi dzīvs,nevienas skrambiņas,nekas džekam, viņš dzīvs un laimīgs,šis izsauc savu labāko čomu Commander un commanders klausās tikai iekš Hurricane vārdiem,ko viņš tur stāsta,ka es viņu esmu ,,gribējis sist,, Un tur vēl piedraudējis,kaut es to neemsu darījis. Abiem palūdu lai ienāk aprunāties Discord lai izprastu visi situāciju un viss būtu izrunāts,a nē jaunskungi pasaka mēs nenāksim, tad es viņiem saku: Tāpēc jau jūs neizprotat situāciju,jo Commander klaus;as tikai iekš Hurricane vārdiem.Tad Commander uzmet Jail.

The End

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 18:02.

Bambusa Lācītis 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 19. jūlijā, 17:09
0
post

biju seit iesaistits. viss ko varu pateikt - coms comu aizstaves ofc.

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 21. jūlijā, 09:21
0
post

Lūgums ievietot logfailus no situācijas.

 

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts 11. maijā, 15:13
Pievienots, 2020. gada 24. jūlijā, 13:22
0
post

Izskatās, ka nav aktuāla sūdzība.

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0