bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
2
topic
[Gamemaster] archaa
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 12:45

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ + ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ + ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [+  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ + ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artūrs

Iepriekšējie nickname: arca912

Tavs vecums:  nesen palika 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Just Taylor , John Lopez / LSPD , Vadim Chaslavo, Mark Taylor / FMK biedru frakcija , Steven Orion  , Tay Salvatore.

Pieredze kā Gamemaster: Esmu darbojies kā spēles uzraugs dažos mēnešniekos.

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze man Roleplay'ā ir kopš 10 gadu vecuma kad sāku ar SAMP un šņorēju tur apavus lai tiktu kādā bandā.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, bet tos nožēloju , jo biju neapzinīgs.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://imgur.com/a/uN1yGs1">https://imgur.com/a/uN1yGs1

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topic/9518/labasdienas/">https://mta.kick.lv/forums/topic/9518/labasdienas/

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista kļūt tieši šeit par Gamemaster'u , jo redzu ka ir jāapmāca dažādi spēlētāji kuri pārkāpj noteikumu kā arī jārāda kvalitatīvs piemērs citiem ,lai būtu uz ko tiekties. Vēlētos palīdzēt spēlētājiem apgūt Roleplay , izpalīdzēt tiem situācijās kurās tas ir nepieciešams.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Sveicināti , mani sauc Artūrs , man ir 15 gadi , rakstu šo vēstuli , jo galvenokārt vēlos palīdzēt cilvēkiem , kam tas ir nepieciešams . Man ir pieredze šajā amatā tādēļ vēlētos palīdzēt , atbildēt uz reportiem . Vēlos arī rādīt kvalitatīvu piemēru cilvēkiem , lai viņiem būtu uz ko tiekties.

Domāju esmu piemērots šim amatam, tādēļ ka esmu komunikabls , cenšos komunicēt ar cilvēkiem kā māku , izturos pret cilvēkiem ar cieņu , jo tas ir galvenais  , lai ar cilvēkiem spētu izveidot kādu kontaktu.

No manis varat sagaidīt aktivitāti , cieņu kā arī iespēju censties ar mani sadarboties , ja protams jūs vēlesieties darīt to , jo es cenšos izrādīt , palīdzēt cilvēkiem kā vien spēju.

Ar šo statusu vēlos rādīt piemēru citiem piemēru , kā arī vēlēties attīstīt RP uz priekšu , lai viss būtu kvalitatīvāk , nevis pliekans RP . Spēju pielāgoties jaunām lietām , bet protams no sākuma būs grūti , jo šajā serverī tas būs , kas jauns ,bet esmu pacietīgs , cenšos izpalīdzēt citiem kā vēlos. 

Ieguldīšu savu laiku , lai palīdzētu attīstīt šo serveri uz priekšu , cīnišos ar troļļiem , un palīdzēšu serverim kā vien mācēšu , protams uz labo pusi.

Piebilde : Neesmu daudz rakstījis Motivācijas vēstuli , tādēļ pacentos to pārrakstīt , nesanāk pieteikties uz šādiem statusiem , tādēļ tas ir , kas jauns.

 

Ar cieņu archaa.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 10. jūlijā, 13:39.

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 13:00
1
post

Gamemastera pieteikums nemaz neizskatās pēc pieteikuma kādam tam ir jābūt. 

Sameklē internetā, kas ir motivācijas vēstule un kā viņu aizpilda. Noteikti nebūs.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 29. aprīlī, 23:58
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 13:07
0
post

Anti, serverī pietiekami uzraugi, acīmredzot nezini, kas ir motivācijas vēstule.

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 13:59
0
post

Runājot ar tevi, erpojot biji itka sakarīgs. Kad vel vadīju PD izcēlies labā ziņā, bet gan atceros kā  draugu ručiji ar augstu pakāpi. Man bail, ka tas nenotiek ar statusu. Itkā esi diezgan sakarīgs, bet tas RP manuprāt nedaudz pieklibo. Ajaili arī ir nedaudz, par daudz. Šoreiz palikšu pret,  nedaudz vēl pasēdi/parādi savi plašāk. (topiku, rp uc.) 

Skrevele
Lietotājs
223 atbildes forumā
Online: 36d 9h 39m
Redzēts 30. aprīlī, 03:52
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 15:01
0
post

Pārak daudz to "Uzraugu" serverī, tapēc šoreiz PRET. Bet kā vienmēr, novēlu veiksmi! :)

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 15:05
0
post

pret ,augstāk visu paskaidroja ,good luck! :)

cau

Psychicaut
Lietotājs
 ­Ubis 🤡
144 atbildes forumā
Online: 14d 10h 53m
Redzēts 26. aprīlī, 19:52
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 15:07
0
post

Pret, piekritīšu pārējiem, tev ir jāsalabo motivācijas vēstule ;D un tik tiešām ir pietiekami gamemasteru serverī. Veiksmi tik un tā! :)

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 15:11
0
post

Pret, jo:

1. Pašlaik ir pietiekami staff beidri iekš servera.

2. Palaost pieteikumu nopratu, ka vēl neesi nobriedis šim statusam.

3. "Nesen palika 15"

4. Sasteigti centies tikt statusā, vēl par agru.

 

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 10. jūlijā, 15:11.

 

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 15:13
0
post

Vecīt,piedod,bet es došu PRET-


Iemesli sekojoši...

*Es domāju to,ka tu vel varētu pasedēt bez staff,jo viņš tev nav tik ļoti nepieciešams.

*Uzskatu to,ka tev vaidzētu gūt cilvēku uzticību un sevi pierādīt.

*Kā arī nēsmu tevi saskatijis gan RPojot,gan arī,ka būtu izrādijis aktivitāti.


Veiksmi!


Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 15:22
0
post

Man vienalga es pat nelasīšu ko tu tur ierakstīiji man pietika, ka tev ir 15 gadi ar to viss ir pateikts te pusei gm ir kaut kādi 10-15 nahuj tādus vispār ņem kāds viņi nejēdz līdz galam termiņus, bet bļed pieņem statusā . PRET 

 UN PUSI NO ESOŠAJIEM IZMEST ĀRĀ

pagarinaatajs
Lietotājs
seritis
12 atbildes forumā
Online: 1d 3h 30m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 20:36
Pievienots, 2020. gada 10. jūlijā, 21:05
0
post

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Sveicināti , mani sauc Artūrs , man ir 15 gadi , rakstu šo vēstuli , jo galvenokārt vēlos palīdzēt cilvēkiem , kam tas ir nepieciešams . Man ir pieredze šajā amatā tādēļ vēlētos palīdzēt , atbildēt uz reportiem . Vēlos arī rādīt kvalitatīvu piemēru cilvēkiem , lai viņiem būtu uz ko tiekties.

tbh neizskatās, ka tu gribi statusu dabūt.

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 11. jūlijā, 01:38
0
post

tu zini kas ir motivācijas vēstule? MOTIVĀCIJA- tas ir tas, kas tevi motivē, nevis kas tu esi un ko tu dari. sliktākajā gadījumā būtu pašpikojis no cita topika.

PUFFLV
Lietotājs
79 atbildes forumā
Online: 5d 2h 49m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:54
Pievienots, 2020. gada 11. jūlijā, 01:58
1
post

Visiem jādod iespēja PAR!

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 13. jūlijā, 10:56
7
post

Es teikšu tā, saskarsme ar tevi kāda man ir bijusi ,domāju ka labāk tomēr nevaig tev to statusu. Tas priekš tevis būs pārāk atbildīgs darbs ar kuru netiksi galā. RP līmenis tev nav tas augstākas, taču ari nav tas zemākais, bet lai kādu apmācītu,tad tomēr būs nedaudz par zemu. Šoreiz no manis PRET ....

Meiģini pamācīties pareizu RP un pēc kāda laika meiģini vēlreiz. Veiksmi.

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. jūlijā, 11:05
0
post

Pret, augstāk viss pateikts


Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2020. gada 13. jūlijā, 13:30
0
post

Noteikti pret. Nesen situācija iekš servera. Tu mums šāvi kā ments braucot pie stūres bez rp un kad tev admins prasīja vai tu šāvi tu mēģinaji sadirst un atrast visādus attaisnojums lai tik tevi neiejailotu.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 14. jūlijā, 08:04
0
post

Nekā personīga, bet es uzskatu, ka tev vēl ir daudz ko macīties, nesen taisīji frakciju kurā paradīji, ka lomuspēles priekš tevis ir sveša tāpat kā nelegalā sfēra, nerekomendēju... 


Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 14. jūlijā, 12:01
0
post

No manis būs pret, motivācijas vēstuli, nēesi sapratis kā aizpildīt, serverī ir pietiekami staff, esi labs džeks, bet iet uz gm cerot kad tevi pieņems, tā pat kā dandiju, nope, sorry archa :)

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 14. jūlijā, 12:36
0
post

Visi ir pret izņemot viens cilvēks, tas liecina, ka neesi piemērots šim amatam, nebūsi spējīgs būt neitrāls, izvērtēt situācijas kā jau daudzi minēja, ka lomuspēle kā tāda tev vēl ir sveša, neizproti vārdu ''motivācijas vēstule'', pats pieteikums ir 0 effort, noraidīts.

 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Sveicināti , mani sauc Artūrs , man ir 15 gadi , rakstu šo vēstuli , jo galvenokārt vēlos palīdzēt cilvēkiem , kam tas ir nepieciešams . Man ir pieredze šajā amatā tādēļ vēlētos palīdzēt , atbildēt uz reportiem . Vēlos arī rādīt kvalitatīvu piemēru cilvēkiem , lai viņiem būtu uz ko tiekties.

tbh neizskatās, ka tu gribi statusu dabūt.

 

 

 

Ar cieņu,

mta.kick.lv administrācija

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0