bilde ko parada kad esi afk par ilgu
4
0
topic
[Sūdzība] Emily Wang
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 12. jūlijā, 21:28

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: arca912

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds:  Emily Wang

Ko spēlētājs/i pārkāpa: MG, RP avoid , 

Pierādījumi:https://imgur.com/a/aXSyFuy">https://imgur.com/a/aXSyFuy

Komentāri:bija situācija pēc kā sākām aizturēt uzreiz atradās OOC.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 18:05.

 

n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. jūlijā, 23:41
0
post

Emily wang, tiešam ļoti, pavirš cilvēks, igs dmoja visus, ooc apsaukāja.

Naureeens
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 15h 0m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 22:13
Pievienots, 2020. gada 12. jūlijā, 23:58
0
post

man  ir ss kur negribēja dot naudu, ic teica man jails bus 8h ? vairākkārt kautkādas 5x mixoja, un dmoja, un appisu viņu IC, jo izbesija gan ooc, gan IC, un raudāja man par to 3stundas, un visiem sūdzējās, un mentiem vel stučija, kautvai viņas ''apsargi'' Jack Jeans, utt.. nevarēja viņu nosargāt, un visus četrus atvācu, un sāka kautko raudāt, un tad kad atnāca ad, uzreiz kā teicu pēc visa, lai tinās prom no servisa, negāja, nošāvu, un zināja kur mašīna, tas ir gudrs puika, pat atcerās kur auto :D vel bļe  pa telefonu mani nezin, un saka pasaki lai boss atslēdz garāžu, un teica kad es viņam izbesiju, un teica, admin, es pieprasu ck viņam... nu, man jau vienalga, par to jau man neviens CK neuzliks, bet tādu lowaku es neesmu redzējis, un man slinkums mest pierādījumus, ar to, ko darīja.. :) ja izdomāšu kautkad, tad iemetīšu.

Naureeens
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 15h 0m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 22:13
Pievienots, 2020. gada 13. jūlijā, 00:01
0
post

Uzreiz kā kautkas notiek IC, iejauc OOC, vai OOC  lietas risina IC, neko jau negribas teikt, bet visu laiku, arī kad biju vel PD, tikai ooc, un status ((gaidu adminu)) es viņam teicu, lowak noņem to statusu uzlika (( tādi lowaki, jebal, joprojām gaidu ad !!!!!!!)) tik gudrs cilvēks, viņu novāc, ir PK, un saka, kad viņa redz gudriniece gaida GD ārstus, kautvai jau ir mirusi, un neko darīt.. :D 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 17. jūlijā, 22:10
0
post

Spēletājs atrodoties IC nevar būt OOC, sūdzība patiesa Emily Wang tiks sodīta, par RP avoid.

 

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0