bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Jums walZ, citiem Rihards.
walZ
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 2h 20m
Redzēts 2019. gada 22. oktobrī, 01:27
Pievienots, 2019. gada 10. martā, 01:47

Čau visiem mta.kick.lv foruma lietotājiem, kā jau pēc virsraksta redzējāt, tad mans segvārds ir walZ un man ārpus datora ekrāna sauc par Rihardu. 

Par manu segvārdu: Es uzskatu, ka izdomāt kaut ko kreatīvu un interesantu ir ļoti, ļoti grūti. Nonācu pie secinājuma, ka vēlos būt walZ, kam arī nav nekāda loģiskā izskaidrojuma. Kāpēc tā? Skatījos uz klaviatūras un ar jocīgām kombinācijām izveidoju savu segvārdu. Tas arī īsumā viss par to, kāpēc esmu izvēlējies šādu lietotājvārdu.

Kā es uzzināju par šo serveri: Par cik, kādā no discord sarakstēm pamanīju, ka ir šāds latviešu serveris - mta.kick.lv Jau pirms kāda laiciņa biju ienācis iekšā un nekādu aktivitāti nepamanīju. Ienākot tagad, ieraudzīju, ka pats serveris tiks drīz atvērts un varbūt būtu pēdējais laiks paskatīties kaut ko latviešu roleplay virzienā un pavadīt laiku atveidojot kaut ko interesantu. Ļoti ceru, ka Jūs visi varēsiet pieņemt mani savā pulciņā, jo esmu liels SA-MP bāzes drots un būs nedaudz grūti pierast pie visām kontrolēm. (Protams, ka esmu spēlējis OwlGaming.net, tāpēc ceru, ka šajā serverī būs viss līdzīgi)

Mana roleplay pieredze: Roleplay kā tādu sāku spēlēt 2016. gadā, uz SA-MP bāzes sāku spēlēt LS-RP. Nevaru sevi pieskaitīt pie roleplay veterāniem, vismaz SA-MP. Laiks ritēja, dzīve arī un nācās pamest roleplay uz pāris gadiem. Tagad vairs aktīvi neuzturos nevienā serverī, jo uzskatu, ka vēlos pamēģināt ko jaunu un šoreiz tas būs šis serveris. Par tiem diviem gadiem, kurus pavadīju SA-MP, uzskatu, ka esmu sapratis to fīču par to, kā labāk un efektīvāk atveidot savus tēlus. Ļoti piesaistīja PD un nelegālais roleplay, bet par to vēlāk, kad atvērsies serveris.

Par mani:  Es esmu 21 gadus jauns vīrietis, vārdā Rihards. Dzīvoju es Rīgā, (Precīzu atrašānās vietu nevēlētos izplatīt, bet tāpat domāju, ka šeit lielākā daļa ir, lai pavadītu labi savu laiku). Pašlaik mācos par IT speciālistu, tāpēc ar datoriem neesmu uz Jūs. Brīvajā laikā apmeklēju dažādus kultūras pasākumus - teātrus, operas. Esmu arī cilvēks, kas labprāt pavadītu savu laiku kopā ar reāliem draugiem, bet nebūšu tas, kurš piedzertos tā, ka vairs nesaprot vai ir diena vai arī nakts.

Kādi ir mani mērķi šajā serverī: Noteikti, ka vēlos pievienoties PD vai arī izveidot pats savu nelegālo organizāciju. Par cik man ir pieredze ar to, tad domāju, ka veiksmīgi varētu tikt galā ar dažādiem pienākumiem. Protams, es nevarētu veltīt visu dienu spēlējot, jo savu lielāko dienas daļu es pavadu mācoties. Ja kādam ir kādi jautājumi vai kas tāds, droši variet rakstīt zemāk, ar prieku atbildēšu Jums.

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2019. gada 10. martā, 07:43
0
post

Woow! Patīkami bija lasīt Tavu sasveicināšanos. Sveiks ;)

Danex
Lietotājs
27 atbildes forumā
Online: 4d 2h 50m
Redzēts 2020. gada 22. septembrī, 17:42
Pievienots, 2019. gada 10. martā, 11:35
0
post

Sveicināts, priekš, kad iegriezies pie mums! :) 

ricardssb
Lietotājs
86 atbildes forumā
Online: 3d 18h 58m
Redzēts 1. martā, 18:14
Pievienots, 2019. gada 10. martā, 16:57
0
post

Čau, veiksmi tiekamies IG.

 

𝙀𝙨𝙠𝙖
VIP
Bijušais administrators
security ♛
00:00 ●━━━━━━──── 4:20
104 atbildes forumā
Online: 56d 2h 38m
Redzēts 24. aprīlī, 01:20
Pievienots, 2019. gada 10. martā, 17:03
0
post

Sveiks Rihard veiksmi tev , paliec ar mums un esi aktīvs.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 858 skatījumi )
fletcher2, Gozmit, SkyLine, walZ, Angelis, Niknaaks, GoblinX, Redman, bLank, ivanovs, ricardssb, GLX, Big_Chungus, 𝙀𝙨𝙠𝙖, biistamais, 133556, Skecets, Danex, esketit., 518293182