bilde ko parada kad esi afk par ilgu
7
0
topic
[Sudziba]Thomas_M._Lownds
Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 17:45

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Pārkāpēja Vārds_Uzvārds

Piemērs: [Sūdzība] John_Lewis

*Ja situācijā bija vairāki pārkāpēji, katra pārkāpēja Vārds_Uzvārds jānorāda tēmas nosaukumā

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds:Hatikogg

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds:Thomas_M._Lownds

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Uzmeta Sodu 30k par braukšanu bez tiesibas kaut man tas bija un Netļautiem lukturiem,un nonrp tiesibu noņemšana,un auto ir konfiscets uz vienu dienu LSPD konfiscetuve.

Pierādījumi: https://imgur.com/a/R59qoac

Komentāri:Velos,atgut noņemtu naudu,un tiesibas,un velos lai persona tiek sodita.

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

Pēdējo reizi rediģēja Hačiko, 2020. gada 16. jūnijā, 17:47.

 

 

 

 

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 18:40
4
post

Tu esi izveidojis OOC sūdzību par lietu, kas ir IC problēma un vispār nekādīgi nav saistīta ar OOC, bet es tev tāpat šeit atbildēšu. Ja tu vēlies kaut ko dabūt atpakaļ, tas notiks tikai ar IC sūdzību LSPD.

 

Es tevi apturēju par to, ka radars tevi paņēma uz 235km/h.

 

Pārbaudot auto MDC, es redzēju, ka tev NAV tiesību un tev ir nereģistrēts auto.

 

Šī ir tava MDC vēsture, kura ir pietiekami nopietns iemesls, lai sodu tev liktu vēl bargāku, ko es neizdarīju:

 

 

Šeit es uzrakstu /takelicense un pielieku 10 stundas, lai uzliktu tev liegumu, nevis noņemtu neeksistējošas tiesības. Zemāk esošajā screenā ir redzams, ka man to uzrakstot parāda, ka tev tiesību nav.

(speciāli lielāks screens, lai redzētu, ka rakstu pirmo reizi)

 

Tātad, no kā sastāv tavs sods.

Agresīva braukšana (ietilpst arī satiksmes apdraudēšana, lidojot tādā ātrumā PILSĒTĀ)

5'000$.

Nelegāla gaismu krāsa.

15'000$.

Braukšana bez tiesībām.

10'000$.

 

Kopā sanāk 30'000$. Es vēl varēju tavu auto konfiscēt uz 7 dienām un arestēt uz 2 stundām, ko es nedarīju.

Runājot par /ticket - es MTA čata limitu dēļ nevaru visu ierakstīt visu vienā līnijā, dziļi atvainojos, ja tas aizskāra tavu sirdi - tas nav nekas, ko varu mainīt.

Tu raksti par mani OOC sūdzību par to, kas ir acīmredzama IC problēma, kamēr pats, saņemot sodu, sāc RPot, ka tev ir infarkts un nokrīti bezsamaņā ar charu, kam ir 20 gadi.

Starp citu, ar šo MDC vēsturi, tev tiesības ņems nost praktiski pēc katra nopietnā pārkāpuma - pierodi, ja nespēj braukt normāli.


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

PUFFLV
Lietotājs
79 atbildes forumā
Online: 5d 2h 49m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:54
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 19:23
0
post

Piekrītu @Command ,bet ,ja godīgi tad LSPD tie sodi ir pa daudz agrāk tā nebija ,ja es esmu nelegāls tad sanāk man būs 1mil sods? :D

Reāli šodien čali apstādināja viņam nav reģistrēts auto nesen nopika viņš to nezināja viņām 15.000$ tagad ir -14k konta reāli kurš gribēs spēlēt ,ja būs tik lieli sodi ,un pēctam visi brīnās kāpēc visi bēg no LSPD vai šauj nost vai ari labāk izvēlās ajail nekā IC cietumu,padomājiet lūdzu par to!

Pēdējo reizi rediģēja PUFFLV, 2020. gada 16. jūnijā, 19:25.
Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 19:29
0
post

Neesmu iesaistīts,bet vēlētos redzēt no @command puses,ka visi šie sodi un likumi,ko ir izdomājis,varētu apskatīt forumā pie IC sadaļas kaut kur.Savādāk ments var salikt kādus sodus grib un civiliedzīvtājs nemaz neredz patiesos sodus.

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 19:33
1
post

@nickfinder, sodi ir tādi, jo cilvēkiem patīk savu mašīnu ar 400$ nodokli nepiereģistrēt un priecīgi rullēt nemaksājot nodokļus. 

Un es kaut kur viņus ielikšu, lai noteikumi un sodi būtu ērtāk apskatāmi, man likās, ka tam jau bija jābūt.


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 19:59
0
post

Sodīts tiki IC ceļā, bez jebkādas OOC palīdzības, ko arī pats command's minējis!

Veru ciet, par cik tev šī visa lieta ir jārisina IC!

-TC-

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0