bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
1
topic
[GM] Sluker
sluker
Vadošais administrators
Frakciju komanda
38 atbildes forumā
Online: 9d 21h 7m
Redzēts 2023. gada 21. augustā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 00:21

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [  x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  x]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Emīls

Iepriekšējie nickname: sluker (ir tikai esošais)

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Jordan Grant (LSGD – Ugunsdzēsēju nodaļas vadītājs) Vince O’Conor (LSPD – Oficieris )

Pieredze kā Gamemaster: Diemžēl nav, bet esmu gatavs mācīties un apgūt ko jaunu. Ir zināmi admini un gamemasteri, kas palīdzēs apgūt komandas un visu pārējo.

Pieredze Roleplay jomā: 4 gadus nospēlēju sampu, paņēmu pauzi, tad man parādīja MTA, kā sāku šijā serverī erpot, tā vēl to daru šobrīd.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://imgur.com/2Ju2Zg5

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  Esmu Emīls, man ir 17 gadi, spēlēju basketbolu jau 11 gadus un mācos par programmētāju tehnikumā. Patīk spēlēt datorspēles, pašlaik esmu aizrāvies ar MTA.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Jo esmu ievērojis, ka ir daži jaunie spēlētāji kam vajag palīdzību lai saprastu kā pareizi erpot, vai nesaprot citas lietas, saistībā ar šī servera funkcijām vai nezin komandas, vai vienkārši kaut ko nesaprot. Esmu saskāries arī ar daudz pārkāpējiem, kurus vajadzētu sodīt.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Es šajā serverī mierīgi uzvedos, arī diezgan kluss un nezināms varētu būt, jo diži ar neko neesmu izcēlies, bet manuprāt, gamemasteram ir jābūt tādai personai kas ir mierīgs un spēj racionāli domāt, bet protams, ja nokaitina mani, tad varu arī kārtīgi sadot. Man patīk lasīt, ne gluži grāmatas, bet tādas noderīgas lietas, servera noteikumus esmu pārlasījis jau vairākas reizes. Uzskatu, ka šajā serverī esmu bijis jau kādu laiciņu, vismaz pamatzināšanas esmu apguvis. Mani šeit piesaista tas, ka daudzi spēlētāji tiešām nav rupji viens pret otru, ir diezgan komunikabli. Esmu savaldīgs cilvēks, nemēdzu uzsprāgt par kaut ko, protams, ja ir pamatīgs iemesls tad jā, bet tā vispār, nemēdzu uzsprāgt. Protams, zināšanas man nav pilnīgas, bet esmu komunikabls un to ko nezināšu, esmu gatavs noskaidrot no kāda zinošāka administratora. Es esmu gatavs apmācīt jaunos spēlētājus!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā!

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 00:29
1
post

History's isaka visu, nē paldies.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 00:32
0
post

Tātad , izlasot tavu pieteikumu izlēmu dot PRET , jo pieteikums mani nepiesaistīja , bet esmu redzējis tevi rpojam , līmenis ir labs , bet aktivitātes trūkst , šoreiz PRET , piedod.... Veiksmi.

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2020. gada 13. jūnijā, 00:38.

 

 

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 00:38
0
post

Ak nē, tev jaatbild Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

Tu atbildi kad tev nav vairāk par 3 ajailiem serverī.

Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  x]

Bet /history rada ko citu

Ne, paldies, PRET

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 29. aprīlī, 23:58
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 00:46
0
post

Anti, nav no tevis nekads character developments bijis, nē, paldies.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 17:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 00:48
3
post

Pret, nezinu, un nezinasi komandas


Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 03:21
0
post

Diemžēl nerekomendēju, jo nessi izrādījis iniciatīvu iesaistīties, izrādot aktivitāti kadā legalā/nelegalā frakcijā kurā paradītu savas spējas atēlot lomuspēli, paralēli tam visam esi sodīts un parāk ātri piesakies, jo puse no kopienas lietotājiem tavu lietotājvārdu redz pirmo reizi.

Kā arī aktivitāte iekš servera varēja būt labāka un ir bijušas problēmas kad esi atradies alkohola reibumā. 


Psychicaut
Lietotājs
 ­Ubis 🤡
144 atbildes forumā
Online: 14d 10h 53m
Redzēts 26. aprīlī, 19:52
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 07:07
0
post

Skaists history, diemžēl nē...

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 08:35
0
post

Piedod,bet kategorisks -PRET-,iemesli ir sekojoši..

Manās acīs esi pirmo reizi redzēts

History liecina visu par tavu uzvešanos un itkā minēji to,ka esi ķipa mierīgs,bet neizskatas,ka tu būtu mierīgs.

Domāju,ka tev vel jāpaspēlē un sevi jāpierāda,gan roleplay pieredzē,gan arī kā spēlētajam un prast spēlēt arī bez šī te statusa,ja redzēšu,ka tiešām esi pelnijis šo statusu,tad domas mainīsies,šobrīd pret.


archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 09:01
0
post

Diemžēl  būš pret , jo  neesi baigi iesaistījies RP situācijās kā arī nebūtu tas aktīvākais cilvēks. Pie tam cik zinu arī baigi tēlo kruto ( vari man pm nerakstīt , jo man tikai tā teica)

 

♰𝕯𝖊𝖓𝖌𝖊𝖗♰
Lietotājs
Nav
33 atbildes forumā
Online: 4d 9h 26m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 15:48
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 09:11
0
post

Dažreiz redzēju, bet PRET

Pēdējo reizi rediģēja ♰𝕯𝖊𝖓𝖌𝖊𝖗♰, 2020. gada 13. jūnijā, 09:13.
Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 09:25
0
post

Tavu nickname forumā es Nēesmu redzējis, taču spēlē esmu tevi bieži redzējis, erpo ar manīm kopā LSPD, bet nu vecīt, forumā es tevi pirmo reizi redzu, nopietni, es domāju tu jau saproti, ko es šeit likšu. PRET!

 

♰𝕯𝖊𝖓𝖌𝖊𝖗♰
Lietotājs
Nav
33 atbildes forumā
Online: 4d 9h 26m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 15:48
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 10:28
0
post

atkal sorry, bet lieku PRET, jo tu neesi bieži ON, un tu esi GD, a kā visi zin GD vispār gandrīz nav, uzrakstat reklāmu ka pieņemat bez CV GD, zin cik atskries?tad varbūt jau paliksi, bet tagad PRET

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 12:05
1
post

Lieku PAR. Jautāsiet kapēc?Tad nu mans izskaidrojums būtu tajā, ka  erpot viņš māk, komandas pārzin un iemācīt RP varēs. Pieredzes ziņa, no zila gaisa viņu dabūt nevar, tikai un vienīgi kļūstot šajā amatā saņemsi pieredzi un lielākas prasmes apieties ar to. Cilvēks ar galvu un domāju, ka ir vērts meiģināt....

 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 13:05
0
post

Šoreiz es arī būšu PRET,  Erpot maki, esam kopa erpojuši, bet pēdējo laiku  iekš serveri neesi manīts, aktivitāte nedaudz samazinājās.. 

Animated GIF

 

BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 13. jūnijā, 14:09
0
post

XDDD vecais nebūs... jo tad kad ietriecies sienā, es tur stāvēju ar mašīnu, un skatījos, bet tu vislaik tikai kā kautkur ietriecies ar saviem bindiem turpni braukt... un uzspied uzreiz bindu, un uzreiz pohujā aizbrauc :) :D Sorry... Bet no manis šoreiz tāds trekns PRET

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 00:07
0
post

Es jau došu PAR, zināms čufāns, esam erpojuši kopā, esam no vienas pilsētas un domāju ka spēsi pildīt pienākumus.

Skatos ka te daudzi pret, bet nu GL.

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 00:48
0
post

kas tu tāds esi, sirsnin? Nu nē puķit, nebūs!

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 16. jūnijā, 00:51
0
post

who tf are you?

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 28. jūnijā, 19:21
0
post

Profila vēsturē parādas pretīgi pārkāpumi, kas liecina, ka patīk spēlēt pret noteikumiem.

servera noteikumus esmu pārlasījis jau vairākas reizes.

Ja noteikumus tu zinātu kā morzas ābeci, tad es šaubos, ka tev /history uzrādītu kādu no pārkāpumiem, kas jau liecina, ka patīk melot acīs skatīdamies. Tev ir frakcija kura ir neaktīvāka par LSGD, ja netiec ar savu frakciju galā, tad šaubos, ka tiksi ar spēlētājiem.

Noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0