bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
Sūdzība par nelegālo f3 Бригада '17.
ttt
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 19h 6m
Redzēts 2020. gada 05. novembrī, 15:43
Pievienots, 2020. gada 21. maijā, 23:38

Tavs lietotājvārds: bettergethigh

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Nelegālā F3 Бригада '17.

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Tātad viņu F3 tika nozagta mašīna ko izdarījām mēs, forumā vēl ir redzami ss ar to mašīnu un rp tātad tagad ienāku serverī, skatos viņi ar to mersi braukā apkārt GM teica ka kāds admins viņiem atgetoja. Un tur vēl stāvēja zaļš bmw m5 kuru mēs nozagām AD Kazihs bija blakus.

Pierādījumi:https://mta.kick.lv/forums/topi…amp;post=32589">https://mta.kick.lv/forums/topi…amp;post=32589

Komentāri: Tad lūdzu manam čomam atgetot atpakal mašīnu kura tika nozagta. Un lūdzu sodīt gan AD gan F3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rakim BL

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 21. maijā, 23:46
2
post

Pierādi man ar FMK atļauju, ka varēji zagt.

Sūdzību raksti Tu, bet getot vajag draugam. Nebija ne /park, ne /checkveh, ne /ed.

Tas, ka tu Tab listā pačeko nenozīmē, ka es neesmu iekšā tajā mājā. Auto no ielas nebija redzams, nevarēji zināt, ka tur atrodas.

(Krievu nelegālais f3 ''Eu dippojam, eu tagad čista jādipo'') Viss, ko tavos 1x1 SS'os redzēju, bija neizdevās, neizdevās... /me savāc datoru, dipo.

Sūdzība nepatiesa.

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 22:46
0
post

Sveiks, ttt.

Sūdzību izskatot, nāksies to atzīmēt par nepatiesu, sakarā ar to, ka skrīnos, kurus ievieto ir nekvalitatīvs roleplay, ar kuru es šaubos, vai mašīnu varēsi nozagt. 

Ja automašīnai nebija uzlikts /ed vai /checkveh nav ievietota ziņa, tādā gadījumā, administratoram ir tiesības auto atgetot.

Skrīnus, kurā esi ievietojis auto zagšanu - nespēju salasīt, šausmīga kvalitāte un izmērs.

Neatceros, kad būtu ļāvis tev zagt kādu M5, jo man, kā mehāniķim, nepatīk tavs rp ar automašīnām, tāpēc šaubos, vai ļautu zagt M5 ar ''savieno vadiņus''.

Tēma slēgta.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0