bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
4
topic
[Gamemaster] Thomas
Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 16:48

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ ✔️  ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ ✔️  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ ✔️  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ ✔️  ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100 stundām. [ ✔️ ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Tomass

Iepriekšējie nickname: Thomas

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Tim Jeremy (Ticristano Mafijas iepriekšējais boss un topika veidotājs), Thomas Conway (Bezdarbnieks), Thomas Larson(Bezdarbnieks), Brad Rivers (FPK - darbojās Idlewood Movement frakcijā), bet pašlaik ir Brad Hills (Bezdarbnieks), Robert Quartez (LSPD, nesen uzsākta karjera).

Pieredze kā Gamemaster: Precīzi neatcerēšos cik man tā pieredze liela bija, apmēram veselu gadu, ja nešaubos.

Pieredze Roleplay jomā: 2 gadi apmēram

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Esmu sodīts un apzinos par ko, jā. Ir divi aktuāli ieslodzījumi iekš administratīvā cietuma, bet tie trīs ir ne par noteikumu pārkāpšanu.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://prnt.sc/snfte8">https://prnt.sc/snfte8

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  Sasveicināšanas topika man nav, tāpēc pastāstīšu nedaudz par sevīm īsumā, ko es daru, kā pavadu laiku ikdienā un kas mani saista, gan nedaudz par raksturu. Tātad esmu 18 gadus vecs jaunietis, kas ikdienā bieži pavada laiku pie datora, kā arī protams mācos skolā, vidusskolā. Pie datora pavadu lielāko daļu dienas darbadienās, nodarbojos ar cīņas sportaveidu, ko sauc par kikboksu jau vairākus gadus, par raksturu ko varu pateikt, esmu diezgan centīgs dažās jomās kā piemēram Roleplay jomā, par ikdienišķu dzīvi - slinks pildot mājasdarbus, draudzīgs esmu ļoti arī horoskops man ir Zivis, ko dēvē par vienu no draudzīgākajām horoskopa zīmēm. Saprotos ar komūnu diezgan labi, protams jebkādos slengos, gan sarunvalodā, gan arī ļoti lietišķi varu, ja nepieciešams. Tas arī īsumā par manīm, iepriekšējajos pieteikumos jau pastāstīju par sevi, domāju ka pietiks ar šo. Un vēl piebildīšu ka uz manīm var paļauties, ko apsolu to vienmēr izdaru, esmu to pārbaudījis. Tomēr prātiņš uz vietas.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista kļūt par gamemaster iekdienišķā laika pavadīšana iekš jūsu projekta, protams vēlos pieteikties arī sava labuma pēc, gan servera labuma pēc, jo ikdienā ir sastopami daudzi noteikumu pārkāpēji. Atveidot lomuspēli būs vieglāk ar statusu, jo protams statusam savas privilēģijas, ja uzrodas tādi kas nevēlas atveidot lomuspēli un tikai "dzīt trolli", kā arī tas būtu tas sava labuma pēc, lai nav jāsauc katru reizi status, kas laikā arī ierasties nevar daudzreiz. Parocīgāk spēlēt būtu, tas arī pa lielam viss.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Atsaucoties uz Jūsu projekta nepieciešamību pēc lomuspēles uzraugiem, rakstu pieteikumu uz to. Tātad, serveri esmu iepazinis ļoti labi, apzinos kā viss strādā, kā pašam ir jāstrādā statusā, ir bijusi pieredze iekš projekta Jūsu. Personīgi man ikdienā nav ko darīt īsti, tapēc vēlētos pavadīt laiku iekš "kika" spēlējot to, atveidojot lomuspēli, pieskatot serveri no pārkāpējiem noteikumu, pa lielam Jūs mani daudzi zināt, esmu pieredzējis šajā serverī administratora statusu un esmu daudzko iemācijies no savas pieredzes, esmu apdomājis visu, esmu gatavs visu sākt no jauna, lai gan tiku atstādināts no statusa neaktivitātes dēļ, jo parādijās dzīvē svarīgākas lietas, to nevaru solīt ka tā nenotiks atkal, bet varu solīt ka kādu labu laiciņu esmu gatavs kalpot un pavaktēt serveri, kā arī uzlabot tā spēlēšanas kvalitāti. Kā jau teicu ka esmu ļoti labi informēts par servera notikumiem, par to kā viss tur notiek, par spēlētājiem, spēja ļoti draudzīgam būt man ir, ar administrācijas komandu sadarboties nebūs problēmu domāju. Es spēju pielāgoties situācijai ļoti ātri un spriest loģiski, jo tas ir nepieciešams sava pienākuma veikšanai situācijās. Jā nesūdzos, pirms statu restarta esmu diezgan daudz noziedzies, bet tā bija mana pirmā pieredze, ko nevarētu uzskatīt par galveno, jo biju vēl "maziņš" un nesaprātīgs. Es domāju, ka esmu jau pierādijis sevi diezgan iepriekš, esmu centies diezgan un es ceru ka dosies man atkal iespēju parādīt, ka tiešām esmu noderīgs. Mācījies esmu ļoti daudz no savām kļūdām. Es personīgi ļoti augsti novērtēšu, ja apstiprināsiet manu pieteikumu uz lomuspēles uzraugu, kā arī būšu ļoti labs servera uzraugs, varu to Jums solīt, jo galva pareizajā vietā. Ar cieņu, Tomass.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā

Pēdējo reizi rediģēja Thomas, 2020. gada 25. maijā, 16:49.

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 16:49
0
post

PRET, serverī pietiekami GM'i.

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 16:50
0
post

Esmu pret tevi, Thomas.

Personīgi, zinu, ka tu vienmēr situācijās uzskati tikai savu taisnību, tu ievelc personīgās problēmas un garstāvokli iekš spēles.

Iepriekš jau bija ar tevi stulbas saskaršanās, arī tava aktivitāte pa lielam ir nulle.

 

Kn0w
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 11d 15h 18m
Redzēts 2023. gada 04. septembrī, 16:26
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 16:51
0
post

PRET, serverī pietiekami GM'i.

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 16:52
0
post

Nu ko lai saka, sakumā bija viss labi ar tevi kad vel biji statusā, bet tad aizgāja viss pa .... . Sākās trolisms, kurā pats personigi piedalijos. Iedošu par, ticu ka mainīsies, cerams aktivitāte atgriezīsies.  Arī ja sāksies trollisms, statusu var  noņemt ātri vien. Pietiekums arī sakarīgs.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 16:53
0
post

Tikko atrāpoji atpakaļ un jau tev ir nepieciešams status. Iepriekš tu pārāk daudz atļavies un kāpi visiem uz galvas tikai tapēc, ka tu biji TAB oranža krāsā. Nevajag tev statusu. Es brīžiem lielāko daļu nesaprotu, kas tur tāds ir un kapēc ir nepieciešams tas status, ka šitā skrien un piesakās. Tev ķipa kaut kādā veidā parādi, ka esi krutāks ar statusu? Nekad neesmu sapratis tādus kā tevi vai to pašu LELDI16, kas skrien un piesakās ik pēc mēnesi.  

Kā jums iedod statusu pirmās nedēļas/ mēnešus jūs mums esat čaklie varoņi, bet kad jau esi augstāks par GM, tad parasti tādi kā tu sūta n@huj spēlētājus un lai tiek viņi paši galā. Nevajag nevajag un velreiz nevajag. Neatbalstu, vismaz ne tevi!

Krejums
Lietotājs
15 atbildes forumā
Online: 14h 1m 24s
Redzēts 2021. gada 10. jūlijā, 23:54
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 16:54
0
post

Pret , admin ,gm ir pietiekami ,pagaidam tie paši admini tiek gala.

 

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 17:40
1
post

Nuuu teikšu , ka ir pa ātru , lai atgrieztos statusā. Nesen tikai atgriezies šeit un jau tiek redzēts no tevis GM pietiekums. No manis būs PRET.

 

Ceika .
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 5h 58m 50s
Redzēts 2020. gada 25. maijā, 23:35
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 17:44
0
post

sākumā atgriezies serverī pasēdi vismaz mēnesi izrādi aktivitāti nevis, kā atnāc atpakaļ uzreiz jau pieteikums uz gm, jo bez gm nevarēsi paspēlēt savā labā gribi gnj nebūs pēc mēneša jaunu varbūt varēs rakstīt.

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 17:47
0
post

Pārāk ātri.

Nemāki risināt problēmas, kā admins arī sūc biji.

pret.

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 40m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 17:49
0
post

pret, tā vien liekas ka atgriezies tikai pec statusa

fujax

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 19:05
0
post

Pret, augstāk viss ir paskaidrots.

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 19:19
0
post

Iedošu par tikai dēļ skaistam acīm.

Pēdējo reizi rediģēja Devitais, 2020. gada 25. maijā, 20:20.

Fucking yo shawty before she leavin

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 19:30
0
post

PRET,viss augšā jau ir minēts.Kā arī ir jau pietiekami daudz GM un AD.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 29. aprīlī, 23:58
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 19:32
0
post

ANTI, Viss augstāk paskaidrots, pārāk ātri.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 20:06
0
post

Pret , ne pa velti no statusa izgaji sorry bračin toreiz pat MG budāms FIB

 

shockins
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 9d 6h 10m
Redzēts 16. aprīlī, 17:44
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 20:44
0
post

pret, jo ja tu esi thomas gold, tad tev nav jābut nekam vairāk par spēletāju. toksisms, viegla aizkaitinamība - šīs rakstura īpašības nav paredzētas, lai tu būtu spēletājs ar amatu. būs daudz sūdzības pra nepatiesiem jailiem, nevajag lieki piemeslot forumu.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 26. maijā, 14:27
0
post

Pret, brīžiem sevi uztaisi parāku par citiem vismaz to es redzēju no manas puses kad bija nesaskaņas ar citiem.

Kā arī patreizejā bridī ir pietiekams spēles uzraugu skaits un noteikti aktivāki par tevi.

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2020. gada 26. maijā, 14:29.


Skrevele
Lietotājs
223 atbildes forumā
Online: 36d 9h 39m
Redzēts 30. aprīlī, 03:52
Pievienots, 2020. gada 26. maijā, 14:37
0
post

PRET...Pārak daudz GMu jau. Bet veiksmi anyways!

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. maijā, 14:42
0
post

Pret ,augstāk viss ir paskaidrots :)

cau

Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2020. gada 26. maijā, 15:10
0
post

Amm, pret. Sāksim ar to, ka uzrakstot /admins aizpildās viss ekrāns. Otrkārt cik esmu ar tevi saskāries nēesi izcilākais rp piemērs. Lai arī tu vari teikt, ka puse administrācijas nesaprot rp, tas ko tu dari ir par traku, jeb respektīvi. Kad  tevi saskāros, biji administratora statusā. Sanāca neliels kašķis ic (ja nemaldos nobrawloju kazino apsargu) un centies izprovocēt uz ck jautājot/do vai persona nomirst vairākkārt, izvāci visu savu offisu un ar saviem piederumiem dauzīji, klaviatūru, monitoru, ko tik ne. Tas ir vienkārši bēdīgi. Beigās vēl sadedzināji mūs uz sārta 😅🤦‍♂️. Treškārt, ja reiz pazaudēji amatu, pret to pareizi neattiecies. Kā jau teicu, noteikti pret.

Pēdējo reizi rediģēja Ryan Gosling, 2020. gada 26. maijā, 15:12.

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

Lietotāji skatās šo tēmu: 0