bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV] Darius Smith
Peace0ut
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 3h 41m 38s
Redzēts 2020. gada 28. maijā, 16:08
Pievienots, 2020. gada 24. maijā, 23:06


      Los Santos Valdība ir pilsētas organizācija, kuras galvenais mērķis ir īstenot pilsētas iedzīvotāju vēlmes, padarīt cilvēku dzīvi pilsētā daudz vieglāku. Mūsu galvenais mērķis ir kalpot, sniegt atbalstu pilsētas iedzīvotājiem.

 

| A; Personālā informācija |

Uzvārds, Vārds : Darius Smith
Personas kods : 130202-29876
Telefona numurs : 620700
Vecums : 32 gadi
Nacionalitāte : Amerikānis
Dzimšanas vieta : Los Santos slimnīca

| B; Izglītība |

Augstskola [+]; Asociāta grāds [+]; Bakalaura grāds [-]; Maģistra grāds [+]; Doktora [-]
Iestādes nosaukums :
Specializācija :

| C; Kandidātam uzdotie jautājumi |

Jūsu izvēlētais amats : Direktoru Padomes Priekšēdētājs

Pieredze šajā amatā : Esmu strādājis nelielā uzņēmumā, kuru dibināja mans tēvs, tajā pieņēmu darbiniekus kā arī viņus kontrolēju. Tie bija jaunpienācēji mūsu uzņēmumam, tēvs man lika kārtot visus dokumentus ar jaunajiem darbiniekiem un man tas labi izdevās. Esmu pabeidzis Los Santos augstskolu, ieguvis vairākus augstākās izglītības grādus un domāju, ka esmu piemērots šim amatam.

Jūsu skatījums uz turpmāko pilsētas attīstību(100-150 vārdi) : Tātad pilsēta turpina attīstīties, visās oficiālajās organizācijās visi amati ir aizņemti, tāpēc nolēmu ar savu vēlmi griezties pie jums. Cilvēki aizvien vairāk cenšas pieteikties darbos un pelnīt naudu. Ar savu gribasspēku vēlos palīdzēt valdībai vadīt darbinieku uzņemšanas nodaļu kā arī kontrolēt darbiniekus, cik vien tas ir iespējams. Esmu ļoti aktīvs un spēju iesaistīies dažāda veida aktivitātēs ,kuras ir saistīas ar mūsu dzimto pilsētu Los Santos. Vēlos, lai tā turpinātu attīstīties un kļūt vēl labāka, nekā tā ir tagad. Cik esmu manījis, Los Santos Policijas Departamentam ir ļoti noslogots darbs pašreiz. Jāmēģina izpalīdzēt valstij kā vien iespējams, vienmēr esmu uzskatījis to par savu pienākumu.

Jūsu idejas, kuras būtu jaapstiprina Direktoru padomei? : Vēlos ,lai direktoru padome apspriežās par Los Santos Policijas Departamentu policistu algu pāaugstināšanu, jo šajos gados tas ir ļoti bīstams darbs un šiem virsniekiem, kuri aizsargā valsti, sanāk ļoti bieži pārliekus riskēt ar savu dzīvību.

Kā šīs idejas spētu palīdzēt pilsētai augt un attīstīties? : Policistu akadēmijā iestātos daudz vairāk jaunpienācēju un darbinieki netrūktu, varētu savaldīt Los Santos mežonīgo pusi ar kopīgiem spēkiem.

| D; Vēsture |

Vai Jūs iepriekš esiet sodīts? : nē, nēesmu
Ja, jā tad miniet iemeslus :
Vai Jums ir radinieki, draugi kuri ir sodīti? : nē, neviens nav bijis sodīts

( Viss tiks pārbaudīts. )

| E; OOC |

Vārds : Dairis
Vecums : 18
Pieredze Valdības jomā iekš MTA : Esmu citā RP projektā bijis uzņēmuma priekšnieka vietnieks un pieņēmu darbiniekus darbā un viņus kontrolēju. Tas izdevās raiti. Netika radušās nekāda veida problēmas.
Ekrānšāviņš no ''/history'' :https://imgur.com/a/pYtYkmC">https://imgur.com/a/pYtYkmC
Ekrānšāviņš no ''/stats'' :https://imgur.com/a/pYtYkmC">https://imgur.com/a/pYtYkmC

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 01:04
0
post

Sveiki cienijāmais Darius Smith, esmu izdomājis jūs nesaukt uz pārrunām, anketas neuzmanīgās izpildes dēļ.

Ar cieņu,

Los Santos mērs - Josh Bridges.

Pēdējo reizi rediģēja Bridges, 2020. gada 25. maijā, 09:12.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 25. maijā, 09:13
0
post

Labots*

( Raksti vēlvienu pieteikumu, tikai pievērs uzmanību anketas B. daļai. )

Pēdējo reizi rediģēja Bridges, 2020. gada 25. maijā, 09:14.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 166 skatījumi )
Raivis, ツARMISSツ, Bridges, Dinčaa, RavenS, daunars, Peace0ut, Hačiko, LUĪZE, Tropkillaz, dandijs, Krejums, Sestais