bilde ko parada kad esi afk par ilgu
5
0
topic
[Sūdzība] maiklwalker, helludoin, bLank.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 20:24

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Pārkāpēja Vārds_Uzvārds

Piemērs: [Sūdzība] John_Lewis

*Ja situācijā bija vairāki pārkāpēji, katra pārkāpēja Vārds_Uzvārds jānorāda tēmas nosaukumā

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds:  Logix   Vovan Nikiforov

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds:  bLank , maiklwalker, helludoin

Ko spēlētājs/i pārkāpa:  It kā negribas nevienu vainot, bet esmu nelegālās F3  vadītājs. Šodien aizbraucu uz savu interjeru, eju iekšā, domāju, jāpaņem heroīns. Ieeju - tukšs. Domāju, nu nav ielādējies vai, kas. Uzrakstu report. Kazhiks paņem, atsūta video ar pierādījumu. Respektīvi viss, kas redzams iekš video atradās manā interjerā. Fun fact tāds, bez atslēgas atslēdzis bLank, iekšā vēl bijis helludoins un maiklwalker.

Pierādījumi:  https://prnt.sc/sjts8q    https://prnt.sc/sjvvcn     https://prnt.sc/sju12y(Blanks nejauši aizmirsis aizslēgt, cik fake )

Komentāri: Kazhiks teica, ka pārbuggojis seifu, bet jā, viss bija interjerāizmētāts, respektīvi viņi OOC tur bijuši, beztēmā savākuši visu, nesaprotu kāpēc.

 

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2020. gada 19. maijā, 22:13.
Helludoin
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 5d 19h 49m
Redzēts 2021. gada 22. decembrī, 17:11
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 20:28
0
post

Sveiks, paldies par sūdzību.

Es specoju Jay Uzi, redzēju, ka viņš tur skrien. Jautāju staffam, kas tur ir, gamemasteri nezināja, tad pateicu bLankam, pēc kā viņš atslēdza un iegājām paskatīties. Pēctam izgājām ārā un bLanks aizslēdza ciet un neviens cits tur nav bijis. Es un bLanks neko neņēmām, var visus manus īpašumus pārmeklēt un varu logfiles mierīgi atsūtīt. 

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 20:29
0
post

Bet, kātu redzi. Dominick Rayes ir video galvenajā lomā... viņa balss, viņa skins, viņa uzvārds.... Tavs bratans, tiec galā, ja negrib sūdus, es nezināj ka tā būs japagriež tables.

Helludoin
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 5d 19h 49m
Redzēts 2021. gada 22. decembrī, 17:11
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 20:31
0
post

Nu, tas, ka viņš ir mans brālis nenosaka, ka man jātiek galā. Risinat paši šeit, es tur neesmu iesaistīts.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 20:32
0
post

Tu esi, tu tur biji :D

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 21:39
0
post

Esošo seifa saturu varēja savākt tikai administrātors, jo spēles uzraugiem nav pietiekami spēju, lūgums visiem iesaistītajiem iesutīt pilnos logfile kuros ir redzams laiks un vēlams needitot, jo to tāpat var pamanīt.. Kā arī var pajautāt mūsu īpašniekam, kurš varēs sniegt precizāku atbildi. *Atiecās uz helludoin*  no Dominick_Rayes logfiles arī.


Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 22:06
0
post

Itemi bija interjerā salikti. Uz plauktiem, utml, jo seifus mēdz buggot. Šodien ieejot, manīju, ka viss savākts... Nujā, gaidīsim, redzēsim, kā atrisināsiet.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 22:29
0
post

@BlanK // @Helludoin un tavs brālis visi trīs ir iesaistīti vēlos saņemt logfiles no laika brīža kad ienacāt spelē ...

     

Gaidu talākos pierādijumus no minētajiem cilvēkiem.. 

Jeb gaidīšu GoblinX, lai noskaidrotu pastavigā ceļā, tad sods ir nemainīgs, bet taisnīga atziņa spēj visu mainīt...

 

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2020. gada 19. maijā, 22:31.


bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 20. maijā, 13:51
0
post

Mani pasauca, lai paskatos, kas tur ir. Atslēdzu, lai pārbaudītu šo interjeru. Uzreiz tas tika aizsūtīts Goblinam, tajā pašā brīdī arī tika aizmirsts aizslēgt šo īpašumu. 

Mani logfile, no atslēgšanas brīža līdz aizslēgšanai, redzami šeit - https://failiem.lv/u/syam5qbx#sign_up (12 logfile pa vidu aptuveni sākās)

Un tev paveicās, man teica, lai interjeru dzēšu pavisam ārā :) https://imgur.com/0hZLOk4

EDIT: Kāpēc, lai es zagtu kaut ko, ja man ir pieejas pie NPC, kur varu nopirkt visa veida ieročus? :D 

Pēdējo reizi rediģēja bLank, 2020. gada 20. maijā, 13:52.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 20. maijā, 22:48
0
post

Situācija atrasināta. Kapracis pielika roku. Dabūju visu no Dominick Reyes, viņš, protams, bija pasmugglojis tālāk pret auto, taču auto atgrieza, ieročus iemainīja. Varat aizvērt.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0