bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
10
0
topic
[GM] Draiver
draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 05. maijā, 00:11

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[X  ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Dāvis

Iepriekšējie nickname: N/A

Tavs vecums: 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Spencer Parelton - Chief Of Police

Tommy Bennet – LSPD Virsnieks

Gabe Itch – Bezdarbnieks

Damian Williams – FMK

Gregory Kunestov – Бригада ''Вне закона''

Pieredze kā Gamemaster: Esmu iepriekš pabijis pāris serveros GM amatā, taču tie bija mēnešnieki, kur es pārsvarā gāju tikai pēc GM pieredzes, nevis lai attēlotu tur lomuspēli.

Pieredze Roleplay jomā: Sāku roleplay aptuveni 6 gadus atpakaļ, trīs no tiem ir SAMP, tamdēļ tos īsti nevar pieskaitīt kā pieredzi. Sāku tad spēlēt MTA, kur sākumam man bija pazems Roleplay līmenis, taču pašreiz spēju atbilstoši attēlot lomuspēli augstā līmenī.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Esmu sodīts.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://imgur.com/a/3LKeSdY">https://imgur.com/a/3LKeSdY

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sveiki, mani sauc Dāvis, man ir 15 gadi. Esmu no Kuldīgas. Kādreiz spēlēju basketbolu, bet apnika un aizgāju no treniņiem. No tā laika nezinu ko darīt ar savu brīvo laiku. Manuprāt, man tā ir daudz, tāpēc arī veltu datorspēlītēm 5-7 stundas dienā. Bez datorspēlēm eju ārā, kur dažreiz iedzeram, bet neuzskatu sevi par alkaholiķi. Protu saprasties ar cilvēkiem. Neesmu viegli nokaitināms. Tas pāris vārdos par mani viss, vairāk arī ko īsti stāstīt nav.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Tākā esmu policijas darbinieks, tad bieži sastopos ar noteikuma pārkāpējiem, lai sagaidītu report, kad tas tiks paņemts, aiziet pārāk ilgs laiks, un situācija, tā teikt, vairs nav aktuāla. Kā arī pašreiz administrācija ir palikusi vienaldzīga, daudzi reportus neizskata, jo viņiem tas ir par grūtu, nesaukšu cilvēkus vārdos.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Esmu komunikabla, viegli caurejoša un pieklājīga persona. Spēju apieties ar personām, nemeklēju liekus konfliktus. Serverī esmu pavadījis ļoti daudz laika, tāpēc saprotu server struktūru no spēlētāju puses, zinu ar ko parasti spēlētājiem vajag palīdzēt. Diezgan ātri iemācos jaunas lietas, spēju adaptēties pie visa. Iepriekš esmu bijis Gamemaster amatā, tamdēļ visas komandas, kuras man ir jāpielieto, zinu. Serverī spēlēju nopietni, neesmu viens no tiem, kas steidzās tikai dēļ naudas, bet attīstu savu personāžu, lai būtu ‘’Character Development’’. Tā kā esmu LSPD, un bieži sastopos ar jauniem cilvēkiem, spēju, tā teikt, izlasīt cilvēkus, kuriem roleplay zināšanas nav tās augstākās. Nebūšu arī tas, kas saka, ka pacels RP līmeni, ja iegūs GM amatu, taču nebūšu tas, jo pacelt RP līmeni ir pārāk sarežģīti, ja cilvēki paši negrib mācīties.Iepriekš ar administrāciju neesmu strīdējies, nebūšu problēma citiem, nenodarbojos ar neko ārpus skolas, tādēļ būs daudz laika uz rokas, kuru varēšu pavadīt mta. Spēšu dot labus padomus citiem, kā arī varēšu atvēlēt laiku savam RP. Mana GM klātbūtne nevienu slikti neietekmēs. Manuprāt, esmu sevi pierādījis, ka esmu uzticams ar GM amatu un pienākumiem. Ar savu pieredzi spēšu cilvēkiem palīdzēt RP jautājumos, kā arī pats bagātinot savējo. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 05. maijā, 13:34
0
post

Par labs chalis rsmu rpojis saprot ko darit ar tastaturu.

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:32
Pievienots, 2020. gada 05. maijā, 16:08
1
post

''Tākā esmu policijas darbinieks, tad bieži sastopos ar noteikuma pārkāpējiem'' Nu teikšu tā, kad biju LSPD, redzēju tevi tikai LSPD garāžā. Visu to laiku tikai afkoji, kā arī nebiju redzējis tevi, ka tu iesaistītos kādās situācijās. ANTI

𝙀𝙨𝙠𝙖
VIP
Bijušais administrators
security ♛
00:00 ●━━━━━━──── 4:20
104 atbildes forumā
Online: 56d 2h 38m
Redzēts 24. aprīlī, 01:20
Pievienots, 2020. gada 05. maijā, 16:55
0
post

Labs joks

 

 

Noteikums 3.7, sodīts // JanchuX

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2020. gada 05. maijā, 16:57.
Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 05. maijā, 18:22
0
post

Rekomendēšu, tīri sakarīgs plovs esi tiksi galā, vismaz ceru..


Helludoin
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 5d 19h 49m
Redzēts 2021. gada 22. decembrī, 17:11
Pievienots, 2020. gada 05. maijā, 18:31
2
post

Sakarīgs jaunietis, došu zaļo gaismu.

PAR


Pēdējo reizi rediģēja Helludoin, 2020. gada 05. maijā, 18:31.
Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 05. maijā, 18:31
0
post

acis bralēn ,sargi acis . 


Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 05. maijā, 20:35
0
post

Pret. Pieteikumā raksti, ka esi mierīga persona un nemeklē liekus konfliktus, bet gluži tā nav. Esmu erpojis kopā ar tevi ilgu laiku LSPD un ātri aizsvilies par mazākajiem sīkumiem. Bieži vien pats uzsāc konfliktus un ne ar tiem labākajiem vārdiem. Jā, erpot māki, bet attieksme ir ļoti slikta.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Elans9876
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 2d 20h 52m
Redzēts 2020. gada 18. novembrī, 18:01
Pievienots, 2020. gada 05. maijā, 23:49
0
post

Došu par, esmu redzējis kā erpo un liecies sakarīgs, domāju kad būsi spējīgs apmācīt jaunos spēlētājus.

Pēdējo reizi rediģēja Elans9876, 2020. gada 05. maijā, 23:51.
Krisic
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 6d 18h 26m
Redzēts 20. aprīlī, 16:59
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 17:52
0
post

Pret, nepazīstu tevi, ne lasiju pat līdz galam tavu pieteikumu, bet manuprāt, nebūsi tas labākais kandidāts, kurš spēs pildīt savus pienākumus, jo tagad jau esi LSPD priekšnieks, bet netiec ar to visu galā, jo cik redzu tur valda nekārtība. Nedomāju, ka tu spēsi apmācīt cilvēku, kurš tevi neklausīsies. Ko tu darīsi šādā situvācijā? Tur jabūt stipriem nerviem un lielai apņēmībai. 

 

She say she really want me to change, but ain't shit change but some new chains.

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 18:05
0
post

sorrri, bet pret. nezinu līdz galam kas tu esi iekš roleplay, nezinu kā erpo un līdz galam nezinu tavu līmeni..

Fosiks

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 08. maijā, 23:59
0
post

Kā var neiedot par? Es ticu, kad esot PD cilvēks saskarās ar vairākiem RP pārkāpējiem, kurus prasās vienkārši nošaut realajā dzīvē. Esmu PD 24H un vnk esmu jau 3x sastapies ar šo autismu, tādēļ došu savu rekomendāciju un ļoti ceru kad tu tiksi galā ar šiem pidarasiem kuri tik ļoti bojā šo rp atmosfēru, vienkārši neciešami.

Lai vai kā, lielu veiksmi novēlu tev. 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 10. maijā, 03:50
0
post

Visi par (izņemot postus 'es tevi nepazīstu', kurus neņem vērā), kā arī ir pozitīvas atbildes no administrācijas. Ar LSPD vadīšanu tiek galā, ar Uzraugu arī tiks.

Pieņemts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0