bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[Sūdzība] James_Thomson, Artur Blackwood, Felix_Hayk
SmeukWueed
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 7h 43m 51s
Redzēts 2020. gada 15. maijā, 01:22
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 01:42

Tavs lietotājvārds: SmeukWueed

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: James_Thomson, Artur Blackwood, Felix_Hayk

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Mani bez iemesla sapako LSPD, uzliek 4k sodu un 5h jailtime?

Pierādījumi: https://pastebin.com/5VBQJdqe">https://pastebin.com/5VBQJdqe (console, visa situācija. Ir SS bet tikai kur bija jau beigas)

Komentāri: Pusnakts.. braucu atpakaļ no Pay n' spray... braucu uz servisu Redline Garage (jo tur strādāju). Braucu garām skeitparkam. Skatos tur stāv aptuveni 7 auto. Piebraucu pie galvenās skeitparka ieejas un apstājos, kā atļauts pēc likuma. Nesaprotot kas tur notiek izdomāju doties tālāk uz servisu. Pēkšņi no muguras man piebrauc 2-3 ekipāžas un saka lai nolieku auto un izkāpju ārā. Man neko nepaskaidrojot policists iešauj ar elektrošoku jeb ''tazer''. Pēctam iesēdina auto un neko nepaskaidrojot aizved uz iecirkni. Kad prasu kas par lietu, man pasaka - esot aizdomās turēts par slepkavību. Bez turpmākām pārrunām mani vienkārši iesēdina cietumā neko nepasakot, jo redz ''priekšniecība tā esot izlēmusi''.

P.S izskatās, ka nebiju vienīgais ko skar šāda problēma, jo kā izrādijās, parunājot ar cilvēku cietumā, viņš pateica tieši to pašu. Ka vienkārši braucis un 5 policijas ekipāžas vienkārši sākušas pakaļdzīšanos.

Es uzskatu, ka šī situācija ir absurds un nekas cits.

Pēdējo reizi rediģēja SmeukWueed, 2020. gada 30. aprīlī, 01:43.
Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 00:16
0
post

Sveiks, SmeukWueed.

Šādas situācijas ir risināmas IC ceļā, dodoties uz domi vai LSPD priekšniecību.

Ja policistu kungi būtu pārkāpuši kādu OOC noteikumu, par to arī varētu viņus sodīt.

Paldies par iesūtīto sūdzību, bet tā ir nepatiesa.

Administrators Kazhiks.

Pēdējo reizi rediģēja Kazhiks, 2020. gada 06. maijā, 00:17.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0