bilde ko parada kad esi afk par ilgu
4
0
topic
[Sūdzība] Pārkāpēja Jake_Warder , Jack_Joseph
FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2020. gada 29. aprīlī, 21:33

 

Tavs lietotājvārds: Jordan Smith 

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Jake_Warder , Jack_Joseph

Ko spēlētājs/i pārkāpa: nonRP/ PG

Pierādījumi: https://imgur.com/a/s1cWEmf

Komentāri: nav iepriekšējie ss,jo tik tikko biju ienācis on neiedomājos. Paši atzīstas pārkāpumā, taču nolemjam cut situāciju, bet mani iemet ajail...  Vēlētos,lai tad man dzēš aJail vēsturi.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. aprīlī, 21:43
0
post

Sveiks! Tātad tur NonRp nekur nebija ,mēs iegājām servissā bez maskām +tikai 1 apsargs bija ar 00 kamerām kaut ooc apgalvoji ,ka kameras ir... ,uzkāpjam augšā ,izmeklējam vai neviens nav ,uzvilkām maskas ,izvelkam ieročus iebrauc Darius un tu ,Dariusu nošauj viņam pk ,viņš tāpat to nesaprot un nāk servissā un topij huiņu ,nākošais ,mēs pārbaudam tevi ,ar rp jake savāca naudu ,tu protams 5min stāvi un to neatdod līdz kamēr gamemasters kas ieslodzīja tevi pateica lai dod mums naudu , tu iedevi un mēs gājām prom ,neviens nelika mūs nosaukt pa lohiem ,tapēc pirms raksti kautko apdomā :) ,maybe pa Pg patiesība ,jo bisi noslēpt es nevarēju bet nu Non Rp nekur nesaskatīju ,ja tu uzskati ,ka Jake colts bija jaerpo tas tika izdarīts iepriekš ,kaut mazos ieročus var neerpot (pistoles) . Es ar rp atkabināju savu šauteni / shotgunu un uzraudzīju kamēr Jake tevi apzaga :)

EDIT: Pats jau arī pārkāpi cs, pg ,gf ,rp avoid un veici ooc ins ,pa ko tiki attiecīgi sodīts ar 30min ajailu

Pēdējo reizi rediģēja Angelis, 2020. gada 29. aprīlī, 21:52.

cau

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2020. gada 29. aprīlī, 21:51
0
post

Sveiks! Pe barjeras atrodas viens apsargs... pie durvīm atrodas otrs apsargs... ārā atrodas kamera. Par kamerām teicu IC, jūs to uztvērāt kā OOC.. Es neredzēju to rindiņu kur tu izvilktu maku un savāktu naudu... Nosaucu, jo izšāvi bez jebkādas vajadzības un diezgan precīzi,jo man noņēma gandrīz visu HP. Jūs aizgājāt jo ad pateica,kā ienācāt... Beigās mēs nonācām pie tā,ka situāciju cut. Mani ieliek ajail, bet jūs tiekat sveikā cauri..  Barjera bija ciet, tā tad lecāt tai pāri, jo savādāk ienākt nevar, apsargs jūs būtu noķēris.


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 09:51
0
post

Labrīt,es esmu tā saucamais Jake_Warder,no savas puses nevienu no taviem uzrakstītajiem pārkāpumiem nēesu redzējis kā arī man šķiet kad tu šo sūdzību uzrakstīji maksimāli pavirši,un no tavas puses bija nākuši daudz vairāk pārkāpumi,OOC Ins kuru tu atsēdēji,GF,RP Avoid, un CS bet no savas puses es redzēju tikai CS jo ierāpos tavā garāžā gar apsargiem, visus tavus pārkāpumus var apliecināt Gamemasters Helludoin.

P.S nemoci manas acis iemet taču nākošreiz krāsainos logus...

 

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 06. maijā, 00:14
0
post

Sveiks, FalkeLV.

Situācija tika cutota, abpusējs cut no jums.

Vienīgais ko nevar izcutot, ir tavs ooc insults.

Sūdzība ir nepatiesa, jo situāciju cutojāt, tādejādi viss, kas notika, tiek aizmirsts un atstāts pagātnē.

Ja būtu situāciju pabeiguši, tad šajā gadījumā varētu spriest kaut ko vairāk.

Kā arī tīri konsoles logi ir diezgan bezvērtīgi konkrētajā situācijā.

Administrators Kazhiks.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0