bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
10
0
topic
[GameMaster] White
𝐖𝐇𝐈𝐓𝐄
Lietotājs
Alekuuu
92 atbildes forumā
Online: 11d 23h 4m
Redzēts 2023. gada 09. martā, 00:05
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 13:46

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas: [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra: [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3: [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati: [ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem: [ - ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām: [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Aleks

Iepriekšējie nickname: White

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:
                 Alex Miller: | A+ Mechanics | A+ Universal | Chapito Corp |
               
 Mike Sallivan: | Crystal Corporation |

Pieredze kā Gamemaster: Diemžēl nav, taču esmu gatavs mācīties un gūt pieredzi.

Pieredze Roleplay jomā: Pirms atnācu uz šo projektu, biju spēlējis SAMP-RP serverī neilgu laiku, kas ir apmēram 3 mēneši, šobrīd aptuveni mēnesi esmu šajā projektā.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Kā jau jebkurš spēlētājs, arī es sava ceļa sākumā esmu vairākkārt kļūdījies, tomēr šobrīd jau ilgāku laiku spēlējot, kad esmu iemācījies terminus, cenšos tādas kļūdas nepieļaut. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): 
                 Pa 340 stundām esmu salasījis 7 AJailus, ar to diži nelepojos, attēlā gan redzams vairāk tomēr 2 no tiem ir izrunāti, taču netika dzēsti no /history. /history SS

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Uzspied šeit

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Pavērējot RolePlay situācijas, GM un AD rīcības pārkāpumu gadījumos, arī manī radusies vēlme palīdzēt citiem atrisināt konfliktsitācijas un palīdzēt noturēt servera līmeni.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Sveiciens lasītājiem un administrācijas locekļiem! Manuprāt GameMaster'a lomai ir liela nozīme - lai iegūtu labu reputāciju esot par GM, jāiegulda lielas pūles un darbs. Šobrīd esmu pavadījis šeit diezgan daudz laika, esmu piedzīvojis dažādas situācijas, no kurām esmu arī daudz ko mācījies un manī ir radusies vēlme palīdzēt citiem spēlētājiem varbūt nedaudz neizprotamākās situācijās. Pa šo laiku esmu ievērojis, ka serverī spēlē arī gados jaunāki spēlētāji, kuri varbūt tik ļoti neizprot lietu būtību un situācijas attēlo nekorekti, līdz ar to tiek sodīti varbūt reizēm bez paskaidrojuma. Zinu, ka ar vairākiem no spēlētājiem laika gaitā man ir izveidojies konflikts un vairākkārt esmu pateicis skarbākus vārdus, tādēļ varbūt dažiem esmu radījis nepareizu priekšstatu par sevi, tomēr esot GM lomā, es spētu savaldīt savas emocijas un situācijām pieiet ar vēsu prātu. Protams varbūt arī neliela vēlme manī, rakstot šo pieteikumu, ir uzzināt citu spēlētāju un administrācijas viedokli par mani, kādu esmu radījis šī mēneša laikā. Ja jārunā par mani ikdienas dzīvē - cenšos visus darbus izdarīt līdz galam, darbus veicu ar atbildību, zinu savas vājās puses un varu pieņemt kritiku. Esot GameMaster'a lomā nebūtu tādas situācijas, ka sākumā izrādītu lielāku aktivitāti un pēc tam pazustu, jo iekš servera pavadu lielāko daļu sava brīvā laika, kas ir vidēji 7-10 stundas. Paldies, ka veltīji laiku lasot šo pietikumu, gaidīšu tavu viedokli!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: [ x ]

Alex Miller - Miris ✪
Mike Sallivan - Dzīvs ✪

Miles O'Conncer - Dzīvs ✪

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 13:57
1
post

Anti, history parāda ka nespēj savaldīties, kad apcietinam tevi visu laiku OOC raudi, nespēsi apmācīt citus.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 14:02
1
post

Patīkami lasīt tavu pieteikumu, iekš IG esi manīts ļoti daudz  un esmu redzējis ka erpo, bet šoreiz no manis ANTI.Nemāki uzvesties. Ar saviem draugiem braukā un šaudies apkārt un kad sāku sodit, jūs bļaujat ka tas viss ooc.. Veči  šeit nav RPG vai freeroom.. 

Animated GIF

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 14:07
1
post

Pret ,visu pateica jau Castellani :)

cau

Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 14:11
1
post

Došu PAR,katram ir iespeja dzive

 

 

 

 

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 14:12
1
post

Nu labi, ja sākumā biju ar PRET, tad tagad būšu ar PAR, puiss pats atzina savu vainu...Labi turies!

Mož sajies!

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2020. gada 30. aprīlī, 19:26.

 

 

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 14:18
0
post

Nuuu koo .. no manas puses, lai iet tā rekomendācija - varbūt un kādreiz OOC sanāk tā situācijas noskaidrošana, lai turpmāk IC varētu darboties bez pārpratumiem, bet katrs mācās no visa. Kā arī, cik esam saskārušies ar RP prasmēm, situācijām un visu pārējo, varu teikt, ka nemaz priekš tā SAMPera, kā minēji tās prasmes - nav sliktas, es pat teiktu ļoti labas un tā sajūta, ka RP esi atspēlējis nevis konkrētos mēnešus, bet pārs gadus. 

Runājot par aktivitāti un citām lietām, tik tiešām tā ir augstā līmenī, IC patīk piedalīties jebkādās IC situācijās, izdomāt ko foršu un nenolaižot galvu, turpināt iesākto .. Runājot par OOC pārkāpumiem, jebkurš spēlētājs ienākot jaunā projektā, ar laiku saņem sodus savas stulbības vai vienkārši atnākot neiedomājas, ko nedaudz vēlāk es varētu darīt un kādu soli spert turpmāk ..bet no kļūdām mēs mācamies un turpmāk tās vairāk mēģinam nepieļaut/neatkārtot. 

Visu, ko es varu teikt, lai veicās - sevi pierādīt, pamēģināt savas spējas un tad jau redzēs, kā tur tālāk viss izpaudīsies. Galvenais nenokar degunu, jo no kritikas mēs izmainām sevi, savas domas un darbības. GL.

 

Straikers
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 15h 24m 16s
Redzēts 2021. gada 11. oktobrī, 10:10
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 14:28
3
post

PAR , Pizdatījs fujaks nav vairs ko pateikt .

 

Sodīts ar warn // 3.7. noteikums - aizliegts izteikties jebkāda veida pieteikumos (Uzraugs, Moderators utt.), nepamatojot savu viedokli. // Pupsijs

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 03. maijā, 15:19.
ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 14:32
0
post

Esu PAR pizdatijs erperis nav ko citu teikt

 

Sodīts ar warn // 3.7. noteikums - aizliegts izteikties jebkāda veida pieteikumos (Uzraugs, Moderators utt.), nepamatojot savu viedokli. // Pupsijs

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 03. maijā, 15:20.

Lindy
Meitene zeltene
59 atbildes forumā
Online: 9d 5h 41m
Redzēts 2023. gada 12. aprīlī, 18:37
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 14:36
0
post

Pati tevi uz šo nedaudz iebīdīju, tāpēc, protams, teikšu PAR. Lai arī varbūt vairākkārt esi iesaistījies neforšās situācijās, pēc kurām sanāk diezgan lieli konflikti, tomēr tu spēj pieņemt lietas tādas, kādas tās ir un turpini darboties. Pa dzīvi esi tāds pozitivčiks, nevienam īsti nevēli ļaunu, vienkārši nepieļauj to, ka kāds tev kāpj uz galvas, patīk pamācīt citus / palīdzēt citiem, arī mani pirmie soļi gāja ar tevi un vēl joprojām bieži vien vēršos pie tevis. Ceru, ka viss izdosies, bet ja nu tomēr nē, tad - mēģināts nav zaudēts :)

 Lindy Miller - Mirusi  
 Kylie Sallivan - Dzīva 

BIGPOPPA
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 11h 4m 50s
Redzēts 2021. gada 21. maijā, 22:18
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 14:37
0
post

Esmu PARTiešām aktīvs katru dienu, kā arī kad es sāku spēlēt palīdzēja, gan izskaidrot kā šeit atšķiras RP no SAMP, kā arī  vissu uzsākt un pieņēma darbā IC. RP līmenis es domāju ir augsts salīdzinot ar lielāko daļu spelētājiem ko ikdienā ievēroju. Par to OOC diršanos.. nu kam negadās bet bieži citi paši pavelk uz to un tad sanāk kā sanāk.
Uzskatu ka uz to nav jāskatās, jo katrs mēs pieļaujam kļūdas un esam pelnījuši otru iespēju! Good luck

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 14:52
1
post

nahuj to /history, drizak jo vairak ajail jo tev vajag tiesi gm. ja es par

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 23m
Redzēts 8. maijā, 12:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 15:25
0
post

Vienozīmīgi PAR!

 To ko saka @Rasty, un visi pārejie Heiteri, galīgas muļķības, lai labāk paskatās uz sevīm, katru dienu sēž pa 60minūtēm ajailos.

Bet jā PAR čuvaks spēs apmācīt tos kuriem ir grūtibas ar Roleplay. 

GL, vecīt!!

 

 

 

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts Vakar, 22:58
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 15:26
1
post

Par, saprotoš ar rp.zināšanām. Saprot un ir ar galvu uz pleciem.

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2020. gada 05. maijā, 14:44.


archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 15:29
1
post

Jādod iespēja katram,iedošu par , jo nu statusu var jebkurā brīdi arī noņemt parādi sevi.

 

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 15:35
1
post

Ņemot vērā ka šogad tikai sāki spēlēt, biš par agru vecīt, pamācies vairāk, ticu ka nespēsi daudz situācijās atrast galu, tā teikt, kā to izrisināt, pamācies vairāk, maini organizācijas / piedalies visvisādos roleplay, un tikai tad piekrīti, jo tev ir maza pieredze.

PRET. Sorry.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 16:08
0
post

Sorry bet no manis būs Pret,pirmo sezonu spēlē Kicku un jau uz GM?Jā,spēlē esmu tevi manijis daudz taču man nešķiet kad kādu varēsi apmācīt

 

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 16:09
0
post

Kad es tevi specoju, likās tik cringe tevi specot, jo vienkārši uzvedies kā bērns, māk raudāt iekš OOC. Došu PRET

Pēdējo reizi rediģēja MMD, 2020. gada 30. aprīlī, 16:09.

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 16:29
0
post

Doshu PAR.Uzskatu,ka visiem jadod iespeja par GM vismaz uz parbaudes laiku.Neesmu redzejis īsti cik labi rpo,bet domāju,ka ja tiksi GM statusā,spēsi tikt galā ar pienākumiem.

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 17:54
1
post

Nu...iedošu PAR ,taču kinda liekas,ka nesaies,jo šai komūnā nēesi pietiekoši ilgi. Parunājot ar tevi DC var atrast kopīgu kontaktu. Nuu GL,tad redzēs..

((editots))

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2020. gada 01. maijā, 01:41.
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 30. aprīlī, 18:04
0
post

Topiks somewhat normāls, kandidāts - nē.

Pārāk bieži ir neskaidrības forumā, kad esat ko pārkāpuši, kaut vai tā nav tava vaina, taču piekāpties vienmēr ir jāmāk. /histroy ir pārāk daudz ierakstu par OOC Insult, tātad savaldīties Tu nemāki. Nesen esi uzsācis spēlēt vispār šeit, pārāk zaļš esi, tā teikt. Roleplay ko attēlojat, nav cienīgs gamemaster amatam.

Pasēdi vēl nedaudz ilgāk, uzlabo savu nostāju pret citiem, neesi iedomīgs.

Veiksmi.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0