bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
1
topic
[GM] Murbulis
BruniX
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 14h 53m 41s
Redzēts 2021. gada 07. februārī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 21:19

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ Nu man trīs ''Ajail'' no četriem ir 2019 gadā , kad RP diezgan nesapratu ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Bruno

Iepriekšējie nickname: Brunis , Murbulis , HunWoods

Tavs vecums: 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Carl O.de Shea - Los Santos Policijas Departaments - Virsnieks II

Pieredze kā Gamemaster: Tātad pirmo reizi ''GM'' biju citā serverī, kur apguvu visas komandas un šī darba asetus. Serverī izaugu no ''GM'' līdz ''Galvenajam Administratoram''. Līdz šai baltai dienai esmu bijis ''Admins'' pāris citos serveros ,bet tas pašlaik nav svarīgi , pats vēl nesen atkāpos no ''Īpašnieka'' statusa , jo vēlējos turpināt ''RP'' iekš ši komūna..

Pieredze Roleplay jomā: Nu ir tā ,kad man patīk attēlot labu lomuspēli. Iekš citiem serveriem esmu attēlojis ''Roleplay'' no abām legālām un nelegālām pusēm. Protams strādājot šajās frakcijās ar vien ko jaunu iemācos bieži vien. 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nu kā lai saka , es šo komūnu sāku spēlēt 2019 gadā , kad no ''Roleplay'' kā tāda pilnībā neko nesajēdzu , un tajā laikā man sakrājās trīs OOC sodāmības , jeb ''ajail''. Pašlaik neesmu diži neko pārkāpis , tikai CarDM , bet tas jau cits stāsts , par to var pastrīdēties , kāpēc vispār man tas tika piešķirts.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://failiem.lv/u/ddrsuhzd#/…5_20-51-29.png">https://failiem.lv/u/ddrsuhzd#/…5_20-51-29.png

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): 

Čau, mani sauc Bruno, man ir 15 gadu. Esmu sportisks, draudzīgs, un atraktīvs jaunietis. Mans sportaveids ir futbols, man patīk futbols, jo tā ir komandas spēle, un tajā var gūt vārtus, un priecāties par tiem.

Man patīk arī spēlēt datorspēles, tāpēc arī esmu šeit. Iekš ''Multi Theft Auto'' normālu ''Roleplay'' sāku atveidot 2019. gada beigās , jo tad man sāka nākt motivācija erpot..

Ir diezgan īss laiks pagājis , kopš esmu sācis piestrādāt pie sava ''Roleplay'' līmeņa , un varu secināt , ka mans ''Roleplay'' līmenis strauji aug uz labo pusi.. ((Tās ir tikai manas domas))

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Tātad sākšu ar to ,kad man besī dažu adminu attieksme un vēlos mazliet serverī ieviest RP.  Mani pa lielam piesaistīja tas ,kad pēc manām domām serverī trūkst aktīva administrācija darbadienās , jo parasti visi ir lielāki par 15 gadiem , un viņi strādā, bet man ir tikai 13, un man ir daudz laika , ko pavadīt iekš servera.. (Nu tas pēc manām domām). Varat man nepiekrist ja gribat ,bet tāds ir mans viedoklis. Un tākā man ir prasmes ,bet protams nevēlos sevi pārvērtēt un teikt ,kad esmu labākais ,bet vienu varu teikt kad ja man tiktu piešķirts ''GM'' status es darītu visu ,kas ir manos spēkos lai uzturētu kārtību iekš servera.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): 

Šis punkts visiem sagādā kādas grūtības. Labi.

Es vēlos kļūt par ''Gamemasteru'', jo man ļoti patīk attēlot ''Roleplay'', un es vēlos palīdzēt citām personam, jo serverī ir daudz personas, kuras nemāk labi ''Roleplay'' attēlot.

Es māku ļoti labi komunicēties ar cilvēkiem. Esmu ļoti draudzīgs, un man patīk parunāties ar cilvēkiem, un esmu ļoti priecīgs, ja kāds no manis ko iemācas. Ar mani vienmēr var sazināties, es neesmu tāds kurš pastās, ka ir izziņa atnākusi, vai kāds /report, un neatbildu. Es vienmēr atbildu pēc iespējas ātrāk.

Es savā amatā vēlos citiem mācīt ''Roleplay'', skatīties, vai serverī nav pārkāpēju, ja tie ir, tad sodītu ar piemērotu sodu, es būtu ļoti aktīvs, kā esmu tagad :).

Dienā es serverī pavadu kā minimums piecas stundas. Ja ir atbilstošs iemesls, tad pavadu mazāk, bet serverī cenšos pavadīt daudz laiku.

Es kā ''Gamemasters'' serverī censtos no visas sirds ievest ļoti lielu ''Roleplay'' līmeni, serverī es censtos, lai ir pēc iespējas mazāk noteikumu pārkāpēji. Vēl kā ''Gamemasters'' es censtos atbildēt pēc iespējas uz vairāk reportiem, jo tie bieži uzkrājas.

Manuprāt jums mani būtu šoreiz jāņem par ''Gamemasteru'', jo es cenšos serverī visiem palīdzēt, izpalīdzēt, izpatikt. Es mācos no savām kļūdām.

Veiksmi lasīt.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jap..

Pēdējo reizi rediģēja BruniX, 2020. gada 25. aprīlī, 23:15.

Carl O.de Shea - Los Santos Policijas Departaments - Dzīvs

 

Skrevele
Lietotājs
223 atbildes forumā
Online: 36d 9h 39m
Redzēts Vakar, 18:13
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 21:40
0
post

Ir pietiekami GMi iekš servera, kā arī citus var apmācīt bez statusa. Bet nu veiksmi 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 21:45
0
post

Pret, nedomāju, ka savā vecumā varēsi kādam kaut ko iemācīt.

Ja esi tik jauns, varēji vismaz uzrakstīt lādzīgu pieteikumu, lai būtu lielāka izredze iegūt statusu.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 22:10
0
post

Piedod pret ,no tevis aktivitāti neesmu redzējis šogad un njā : jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt

Pēdējo reizi rediģēja Angelis, 2020. gada 25. aprīlī, 22:10.

cau

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 22:16
0
post

Iekš IC esi manīts, bet ne tik daudz cik gribētos, ka arī neatbilst tavs vecums. Šoreiz būšu PRET. 

Animated GIF

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 49m
Redzēts Vakar, 17:01
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 22:25
0
post

Pret, iskaties jauns un domāju esi viens no statusņikiem. Veiksmi In-Game. Spēlē, erpo un meļğini tad.


Davexx
Lietotājs
Borzijs
38 atbildes forumā
Online: 2d 18h 14m
Redzēts 2020. gada 19. decembrī, 03:08
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 23:37
0
post

Pret, jo tu uzraksti veikami lasīt, tad kad visu esmu jau izlasījis divaini, tu ar savu tekstu netiec gala kur vel ar šo statusu! 

 

ROrIa9l.png

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 23:38
0
post

Nu , tā sacīt tu esi par ''zaļš'' , neesmu tevi redzējis erpojam , tādēļ no manīm būs PRET.

 

 

Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 23:54
0
post

Nu šeit noteikti būs pret nezinu vai esmu stūlbs vai kā bet forumā tu vispār nēesi manīts un spēlē redzu tevi ļoti maz


 

Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2020. gada 25. aprīlī, 23:56
0
post

Došu PRET,jo nesmu redzejis pat tevi serveri un foruma

 

 

 

 

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 40m
Redzēts Vakar, 18:28
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 00:05
0
post

Tikko tavā pieteikumā bija rakstīts, ka tev ir 13 gadi, nu jau izlabots uz 15?

Ātri gan divi gadi paskrēja.

However, Anti-rekomendācija, zaļš vēl esi.

Pasēdi ilgāk šeit, pierādi sevi ar progresīvām darbībām, un tad mēģini rakstīt pieteikumu uz uzrauga statusu.

fujax

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 02:50
0
post

Kas jus butu puķit? Noteikti ne.

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 08:05
0
post

Nerunāsim vel par to, ka vakar tu savu vecumu no 13 nomainiji uz 15,domādams, ka visi tev tagat saliks par.

No manis viennozīmīgi pret.

 

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 10:32
0
post

Anti, kaut vai esam rpojuši kopā, esi pārāk jauns un melot par gadiem arī nav labi.

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 14:16
0
post

man personigi pohuj kas tev ka un tur ar tiem gadiem, utt, galvenais kad ir galva uz pleciem.

nezinu vai tev dod pret vai par, serveri esi redzets, ja, bet esi ta teikt parak "zals", tapec soreiz neko neteiksu.

visiem jadod iespeja, ja, gl.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 14:26
0
post

Par maz gadi, ātri apvainosies par kādu insultu, vai kko citu, pieļausi kļūdas. Pret.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 21:28
0
post

Vecīt, savos 15gados esi iemācījies tikai kopēt no citiem pieteikumiem?

Kopēts pieteikums no-https://mta.kick.lv/forums/topi…ns/?post=16855">https://mta.kick.lv/forums/topi…ns/?post=16855

Atteikts, esi vēl par jaunu un serverī vispār nav aktivitāte.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0