bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
1
topic
[GameMaster]Daveexx
Davexx
Lietotājs
Borzijs
38 atbildes forumā
Online: 2d 18h 14m
Redzēts 2020. gada 19. decembrī, 03:08
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 00:09

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[X  ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Dāvis

Iepriekšējie nickname: Broadway, Kenya, neatceros bet bija vel daži.

Tavs vecums: 19

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: James Broadway [CheapFix customs -Mehaniķis]

Pieredze kā Gamemaster: Ir bijusi, gan GameMaster amata ļoti ilga, gan arī kā adminam. Tajā paša skaita ari Kicka, kad vel bija Danex.

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze RolePlay jomā ir ļoti ilga un ļoti plaša. Pašlaik apritētu jau 8. gadi, bet biju ieturējis pauzi apmēram pusotru vai divus gadus, bet pašlaik esmu atnācis ar domu atsākt spēlēt. Viss protams sākas no SAMP, bet lielāka daļa šo gadu ir pavadīta tieši MTA Roleplay'a

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Neesmu

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  https://mta.kick.lv/forums/topi…ks/?post=30011">https://mta.kick.lv/forums/topi…ks/?post=30011

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Piesaistīt mani, varētu tas, kad ir laba pieredze tajā, kā ari ļoti veiksmīga. Protams arī patīk komunicēt ar cilvēkiem un spēt viņiem kaut ko iemācīt, lai ir patīkama spēlešana citiem cilvēkiem, kas jau ir apguvuši šos RolePlay pamatus. Protams patīk jaunos cilvēkus iesaistīt lomuspēle un lai viņi saprot, kam ir paredzēts šis serveris pa istam, nevis tikai no naudas krāšanas ar gov. darbiem.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Kā motivāciju varu ierakstīt to, kad spēju atrast ar cilvēkiem valodu, kā ari vienmēr cenšos iziet no strīda situācijam, lai tajas iestājas miers, bet protams ir ari savas rakstur īpašības, bet spēju uzņemt kritiku, kā arī vienmēr ieturu līdzsvaru sevi, lai neaizsviltos. Par pieredzi sakot varu balstīt uz to ka esmu bijis ilgi un daudz dažādos projektos GameMaster amatā, tajā skaitā ari Kick'a, kad vel bija Danex. Protams lomuspēli esmu apguvis ļoti labā līmeni, pietiekami tā lai apmācītu ari citus spēlētajus ar viņu un pasniegt viņiem daudz ko no savas pieredzes, lai iemācas kaut ko jaunu un tiešam interesantu. Man protams ari dažas lietas ir piemirsušas, pēc šīs pailgās tā teikt pauzes, bet visu galveno atceros. Ar aktivitāti ir labāk, jo pašlaik ir sācies darbs no mājam un spēšu tādējādi ari pieversties vairāk tieši servera attīstībai, kā ari protams sevis paša attīstībai RolePlay jomā, un arī noteikti atcerēties kaut ko kas ir piemirsies un iemācīties kaut ko jaunu, kas ir izmainījies pa šo laika periodu, kad neesmu spēlejis. Protams liela daļa par mani nezinās un domās, kas es tāds esmu, bet varbūt arī bus cilvēki, kas zinās, jo esam iepriekš komunicējuši, bet nu tas nav 100%. Var teikt ka esmu zaļš gurķis, bet vai tiešām to ir jēga teikt, jo cilvēks, kas var būt ilgi jau gadu, viņš var nejēgt neko no RolePlay, bet cilvēks kam ir ilga pieredze šajā joma un jau iepriekš bijis līdzīgos amatos ir daudzreiz jēdzīgāks.

Paldies, ka veltiji laiku izlasot šo, protams neesmu nekāds daiļradis un necitēšu neko daudz, jo visu vienmēr saku isi, konkrēti un saprotoši. Pieņemšu jebkāda veida kritiku, jo pielikšu to paša sevis attīstībai, kā ari lietai ko jāņem prātā sev.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Tieši tā!

Pēdējo reizi rediģēja Davexx, 2020. gada 26. aprīlī, 00:10.

 

ROrIa9l.png

Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 00:12
0
post

Dodu,PAR,sapratigs,esi ari brižiem smiekligs labi erpo ceru ka dabusi gm. GL :)

 

 

 

 

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 00:17
0
post

Tātad , pieteikums jau ir sakarīgs , īpaši bieži tevi ne forumā nekur neredzu . Manās  acīs nekur neesi izcēlies , pagaidām izskaties zaļš . Esi nospēlējis tikai dažas stundas . Vecums itkā ir labs ,  viss ir okey , bet manuprāt esi pārāk zalš  . Palikšu neitrāls .

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 00:19
1
post

Nē nu pieteikums,kā jau Sneaky minēja ir labs,tikai ir lietas pie kā ir jāpiestrādā,tavu aktivitāti nēsmu reedzējis gan serverī,gan forumā,kā arī esi spēlejis tikai dažas stundas,sorry,bet palikšu NEITRĀLS-


Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 00:19
0
post

Iedošu par ,kā arī Sneaky augstāk teica esi pārāk zaļš un nekur neesi izcēlies bet domāju ,ka vecums ir labs un ja cilvēkam galva ir uz pleciem tad kapēc gan nē ,tāpat ja darīsi huiņu statusu noņems.

cau

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 49m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 00:20
5
post

Nebūtu slikts, bet domāju nevarēsi apmācīt. Ja erpo tāda F3 2x padomā. Pret, pamacies un vairāk RP, tā nēesmu redzejis tevi rp. Pret.


518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 00:29
0
post

Kenya, tev tak ātri apniks, sāksi dzert un pist ribās kārtīgi, kojās bija interesanti jā, rēcīgs čalis esi un var ierēkt. Zināšanas viss ir, bet pa agru man liekas un manuprāt tu tāpat nebūsi uz ilgu laiku :D bet nu, ja tomēr Im wrong, tad sure, noderēs viens extra zinošs cilvēks. Dodu rekomendāciju

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

DarkDreams
Lietotājs
Baigais tirlińš
5 atbildes forumā
Online: 1d 13h 7m
Redzēts 2020. gada 06. jūlijā, 11:01
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 00:46
1
post

PAR, varbūt neesi aktīvs bet es domāju ja tevi pieņemtu kļūtu aktīvāks, kā arī katrs ir pelnījis iespēju!

Sveiks! Kā iet draugs?

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 00:56
0
post

Ja tas ko saki ir patiesība, ka erpo 8 gadus, un esi bijis GM - AD , tad droši tikai PAR !!

Viņi saka ka esi zaļš, bet laikam pat pieteikumu nav lasijuši , kur piemini 8 gadus roleplay.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 02:34
0
post

Jāliek vien būs par. Cik esi palicis atmiņā, sakarīgs rperis biji. Noderēs vēl kāds  zinošs jaunēklis sastāvā. 

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 02:53
0
post

Par, jo atcerejos tevi.

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 26. aprīlī, 13:51.
Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 03:52
0
post

pret, pirmo reizi par tevi dzirdu.

Fucking yo shawty before she leavin

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 09:32
1
post

PRET, tādēļ ka ļoti redzu online kā arī neesmu tevi redzējis ka normāli esi rpojis .

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 10:31
0
post

Anti, pirmo reizi pa tevi dzirdu, ja jau tu šeit spēlē, tad kādēļ neesi apskatījies cik daudz GM'i ir serverī.

Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 13:26
0
post

Aight,es būšu PAR erpo sakarīgi kā man šķiet,un uz tavu neaktivitāti bija iemesli cik atceros.GL


 

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 14:23
0
post

who tf are you nigga

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 21:24
0
post

Atteikts, tev serverī pavadītas ir tikai šo 6mēnešu laikā 31stunda, kas GameMasteram nav pieņemami, tikko esi atnācis atpakaļ un uzreiz pieteikums?

Pasēdi vēl serverī, parādi sevi no labākās puses.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0