bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Izklaides stūrītis
3
0
topic
Iesauka
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 24. aprīlī, 17:47

Uzraksti, kāda ir tava foruma iesauka (Pierakstīta pie profila) un kādēļ.

Sākšu es.

Iesauka - BridgesBanned

Zaķis teica, lai visi uzliek.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 24. aprīlī, 17:49
0
post

#BridgeBanned

Jo vienkārši lielākajai daļai viņš nepatīk, tēlo pareizo, bet tajā pašā laikā ir totāls tupenis, iejaucas sarunās ar kaut kādiem random argumentiem, sūdzas par katru sīkumu administrācijai takā maza celka un vienkārši kā tāds cilvēks besī viņš man. Pieņemu, ka lielākajai daļai viņš besī, so OH WELL.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts pirms 3 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. aprīlī, 18:02
0
post

#BridgeBanned

Kā lai saka''riktīgs gailis'',ķipa tēlo pareizo cilvēku,man personīgi viņs nepatik,ķipa ir lepns cilvēciņs,bet taj pašā laikā viņš arī ir troļojis un man viņs kā cilvēks nepatīk,burtiski teikt,šeit viņam nav vietas + nevēlos redzēt.

Es uztveru to,ka viņs  lielākai daļa cilveku besī aniways ;) 

 

*Neapvainojies,bet tā ir. 


juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2020. gada 24. aprīlī, 18:06
0
post

Vaģila

Nu vienkārši sakot, braucu kāvaģila, tas ir braucu ļoti sūdīgi xd

 

Davexx
Lietotājs
Borzijs
38 atbildes forumā
Online: 2d 18h 14m
Redzēts 2020. gada 19. decembrī, 03:08
Pievienots, 2020. gada 24. aprīlī, 18:45
0
post

-Borzijs-

Sen atpakaļ pāli čoms vienkarši nosauca par borziju un viss tā tas iegājas un visu laiku tieku tā dēvēts

 

 

ROrIa9l.png

Lietotāji skatās šo tēmu: 0