bilde ko parada kad esi afk par ilgu
4
1
topic
[Sūdzība] Dzēsts Auto
Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 11:52

Tavs UCP: Rasty

Paskaidrojums, kas notika: Šodien 05.04.2020 ienāku serverī, aizeju uz garāžu mašīnas nav, garaža ciet, saucu adminu, prasu viņam vai var teleportēt man ID 2117, saka ka nav tāda, jautāju ko man darīt, viņš saka lai gaidu adminu vai rakstu sūdzību, jeb savādāk kā to nosaukt. 

Kas mums būtu jādara lietas labā: Lietas labā vai nu atgriezst RS7 vai arī 190k kā veikalā viņš maksā.

Piebildums/komentārs: Auto piederēja iepriekš BunnyHop, un iespējams viņš paziņoja ka lai viņu izdzēš ārā. Pierādijumi ka man bija RS7 SPIED TE

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 17:39.

 

 

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 12:00
1
post

Tas nav tavs, bet @BunnyHopa, kurš nezinu ar kādām tiesībām tika restorots no neaktivitātes dzēšanas. 

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 12:01
0
post

@GoblinX Saprotu, bet vai auto varētu tikt atgriests vai arī nauda varētu tikt atgriesta?

 

 

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 12:02
2
post

Auto netiks atgriezts uzrādi, kur tu viņu nopirki un pa cik.

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 12:04
0
post

@GoblinX SSos var redzēt kā mašīnu mainīju pret BMW M5 E60.

 

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 18:55
0
post

Un no kurienes to Audi dabūja tas, ar kuru tu mainīji savu BMW pret?

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 20:28
0
post

@yostu, Tā persona audi ieguva no kāda cita adminstrātora bet tas nebija BunnyHops, jo ar savām acīm redzēju kā viņam pārakstija auto. un vai tad mans auto vpsr bija BunnyHopa? Jo bija 2 vai 3 audi auto visā serverī.

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2020. gada 13. aprīlī, 21:56.

 

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 22:01
0
post

Esmu šeit ''kinda'' iesaistīts, bet sūdzības autors palūdza mani šeit izteikties.

Tātad, kā jau daudzi zin, ka manas ķepas vairs negramstās gar šo projektu, neieslīgsim sīkumos, bet lasot sūdzību sapratu, ka @Rasty nav vainīgs pie šīs situācijas iznākuma, jautājums kāpēc? Nebiju es aktīvs laiciņu serverī un kā jau zinat serverī ir tas skripts, kas izdzēš auto/interjeru pēc 2nedēļām. GoblinX pats pateica, ka viņš ir izdzēsies 2-3x, man personīgi ir galīgi vienalga, bet šīs ''neaktivitātes'' dēļ cieta cits lietotājs. Cik sapratu, tad auto restoroja vairākas vai vienu reizi Ofkors un sellojis nākamajam < nezinu kāds iemesls ir tam, būtu priecīgs, ja Ofkors te arī izteiktos kaut arī auto ir bijis izdzēsts un neaktīvos vehicle/interiors neatgriež atpakaļ. Ja gar auto neviens nelīstu, tad rastijs neciestu financiāli < smieklīgi ne, bet vienalga. Pēc mana skata punkta vienkārši labāk būtu izdzēst to manu neizmantoto audi un atgriezt naudu tam/tiem, kas maksāja par to un swapot visu atpakaļ.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

PUFFLV
Lietotājs
79 atbildes forumā
Online: 5d 2h 49m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:54
Pievienots, 2020. gada 13. aprīlī, 22:04
0
post

@Rasty ko varu pateikt tev ,liecies mierā ,jo nekādies nedabūsi savu auto kuru esi ieguvis pats,kāda starpība kuram auto piederēja iepriekš un kurš AD viņu uzspawnoja vai ,kas tāds ,bet runa iet par to kad @Rasty ir nopicis viņu vai samainījis pret citu auto par to es nezinu,bet to tas nav manuprāt normāli kad vienkārši izdzēš auto un neko preti neiedod,žēl kad BunnyHop vairs nav te ,jo 100% kad viņš domātu par to ,lai visiem ir labi un 100% kad iedotu naudu par auto kā jau iepriekš ir darījis nevis citiem dzēš auto ,bet pats sen spawno itkā BunnyHop tāds nebija ,bet dažs labs te tāds ir,Sveiks Goblinx tāpēc padomā par šo visu un dari ,lai būtu vairāk spēlētaji ,jo katrs spēlētājs ir daļa no servera un maza daļa ,kas kautko dara serveri.,.,

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 09:47
0
post

@BunnyHop Auto vienu reizi restoroju un selloju John Johanson laikam, bet tas bija labu laiku atpakaļ, tālākā nākotne šim auto man diemžēl nav zināma. 

Restoroju, jo viņš man bija teicis, ka BunnyHops neaktīvs, atļāva paturēt auto un kaut ko tamlīdzīgu, tāpēc arī auto tika restorots, bet no manas puses tā bija viena reize, vismaz cik atceros.

Bet ja nemaldos, auto tika atkārtoti dzēsts un atkal restorots, tikai mana nodzertā atmiņa nespēj sīkāk neko atcerēties.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 14. aprīlī, 09:48.

 

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 11:01
0
post

@Ofkors Jā, tu pa rakstīji auto John Johnson, un tajā pašā dienā auto maiņa notika pret BMW M5 un Audi RS7 

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2020. gada 14. aprīlī, 11:01.

 

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 13:23
0
post

@Ofkors pirms gramsties gar citu lietām uzraksti labāk vehicle ownerim, pats labi zini, ka izdzēstās lietas nekādīgi neatgriež, tāpēc nesaprotu ko tu te centies apmuļķot. GoblinX man vēl pats pateica, ka tu esi resetojis un sellojis. Tēlo te kaut kādu vēso sūdzībā "mana nodzertā atmiņa nespēj sīkāk neko atcerēties". Bitch please, tad sāc atcerēties, savādāk tavi argumenti ir straight up weak garbage. Neesmu nevienu vēstuli saņēmis kur man ir kaut kas jautāts par šo visu. 

Tu viņu restoroji, tātad tu esi vainīgs pie šīs sūdzības - nebūtu līdis pie izdzēstās auto, nebūtu problēmu right? Lai yostu izskata šo visu, bet cik skatos, tad es esmu visu izskaidrojis jau +-. Varat aplūkot auto ID vēsturi 2117 laikam bija, ja nav īstais tad noteikti  rasty zin, es diemžēl neesmu bijis kādu laiku serverī, lai atcerētos tādus useless sīkumus. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 13:29
0
post

Tajā dienā kad @Rasty  nopirka audi RS7 no Johan Johnson, pēc kāda laika šī paša persona man arī pārdeva audi RS7 ID 2121.. Varbut tas ir viens un tas pats audi.. Bet kā viņš divas reizes tika pie Johan Johansona?

Animated GIF

 

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 15:45
0
post

@Castellani Nē viņam bija 2 RS7 manam ID bija 2117.

 

 

Werinnors
Lietotājs
248 atbildes forumā
Online: 13d 19h 43m
Redzēts 17. februārī, 23:57
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 16:39
1
post

Cilvēkam ir Perm bans un jūs vēl jo projām čakarējaties ar mašīnu kuru viņš nedabūs pa cik ir banots xDDD


Mad Mike Drift GIF
Jake Ether ~Miris~
Robert Lima ~
DzīvsN/A

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 14. aprīlī, 17:44
0
post

Nauda par auto tiks atgriezta, Ofkors saņems brīdinājuma punktu, jo bija pēdējais kurš restoroja auto un dēļ tā arī visa šī situācija sākās.

Sūdzība patiesa

Lietotāji skatās šo tēmu: 0